Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie teraz jest 19,90? To cena za sam Relax Mix. Tutaj też było doliczane 29,90 za Familijny (przy jednoczesnym podpisaniu "full opcji")

 

A zmiana będzie taka, że niektóre pakiety drożeją, to i cena w promocji wzrośnie, żeby mogła zmaleć (niestety, ale do ceny wyższej niż jest teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz od kilku stron porusze inny temat niz sport i hbo... tzn on tez dotyczy sportu...

Zastanawiajacy jest cišgly brak kodowania Polsat Sport Extra... promocja innych kanalow skonczyla sie juz dawno... na razie mozna sie nim cieszyc... ale jak dlugo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale uwazam ten kanal za takie troszke "niespelnione marzenie polsatu"... przynajmniej nie do konca... na tym kanale lecą takie mecze (mowie tu o pilce noznej) ktore moglyby spokojnie pojsc na glownej antenie, ale ze ma on w nazwie "extra" to do czegos musi zmuszac... Mnie bardzo ta cala sytuacja ciekawi... Moze to jakiś zalążek nowego kanalu w CP?? Zobaczymy

 

Gorąco pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nowosci. Narazie ich za bardzo duzo nie ma, ale tak i tak jestem zadowolony z "Cyfrowego Polsatu" - mojej wybranej platformy.

Nikt mnie nie zmuszal do zakupu i nikt mnie tez nie czymie, ale jestem zadowolony i tez bede. Dobrze, moze akurat sloneczko troche przyspalo, ale pojdzie dalej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli gdyby na początku marca zapowiadany kanał filmowy nosił nazwę FoxMovieChannel.

Jest spora szansa, że to właśnie o tym kanale tajemniczo wypowiadał się prezes CP.

Jest to przez cały czas grupa FOX z która rozpoczął wspólprace CP, jest to typowy kanał fimowy i w dodatku z Hollywood, no ale centrum prasowe FOX podaje, że w pierwszej kolejności wejda kolejne kanały z serialami to jest FX i CRIME no chyba, że CP zrozumiało, że jeszcze nie czas na dublowanie AXN-ów oraz pomnażanie kanałów z serialami i idołączy FoXMovieChannel.

To by był AS ze strony CP.

Cały czas wchodzą też w grę 2 inne hollywoodzkie kanały tj. MGM SD i HollywoodMovieChannel lecz ten ostatni ma najmniejsze szanse gdyż jest on nadawany tylko w Azji.

 

Proporcja w % przedstawia sie tak:

 

Fox Fx - 30%

Fox Crime -30 %

MGM SD - 15 %

FoxMovieChannel- 20 %

HollywoodMovieChannel- 5 %

 

Bliższe szczególy te już oficjalne niebawem w serwisach TV sat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz kanal E! pojawil sie na Hot Birdzie-/10,723 H/ mozna z duza doza prawdopodobienstwa zalozyc ze wkrotce pojawi sie w ktores z naszych platform.Stawiam na Polsat.

A wracajac do tematu poruszanego wczesniej mysle ze nie warto ubolewac nad tym ze w innych platformach pojawiaja sie nowe kanaly.Polsat bedzie mial sie dobrze jeszcze dlugo.Telewizja N wystartowala niedawno wiec stara sie zgromadzic jak najwiecej kanalow w swojej paczce.Normalnemu widzowi ,a takim jestem trudno zrozumiec na czym polega gra o nowe kanaly.To nie jest tak ze jezeli dany kanal pojawia sie w Polsce to od razu Polsat MUSI go miec.Prawa rynku a takie ze oprocz Polsatu sa inni nadawcy i oni tez nie spia.

To ze w Cyfrze startuje nastepny kanal ze stajni HBO to przeciez nic dziwnego skoro pozostale juz tam sa od dosc dawna i narazie na wylacznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...