Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Manio masz rację, że dobrze się stało, że pojawiła się 3 platforma, bo dzięki niej mamy chociaż Eurosport i Eurosport2, także masz racje odnośnie nowego kanału filmowego, bo jeśli to faktycznie będzie MGM w SD, to faktycznie nie ma czym się chwalić, bo to będzie drugi kanał TCM (może odrobinę lepszy), bo w końc takze TCM ma być 24h bodajrze od marca, a CP olewa nas jak tylko może. Jakby załuszmy dołączył do Pakietu Film MGM SD oraz Nonstop Kino SD, bo zapowiadany start jakoś na przełomie luty/marzec, to jeszcze da się przeboleć i mam nadzieję, że TCM 24h zosanie w Pakiecie Familijnym, bo to by była kompletna głupota jak by mieli go dołączyć do Pakietu Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Adam co najgorsze jest to, że o tym kanale Nonstop Kino nie wspomniał w ostatnim wywiadzie nasz prezes a skoro startuje on na przełomie luty/marzec to powinno juz być jakieś info skoro jest juz info o kanale filmowym rodem z Hollywood, mam nadzieje, że N nie sprzatnie go z Cyfra na wyłączność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosna strona internetowa CP, gdzie jescze nie ma kanału Foxlife (data 4 stycznia).

Już dali info o dołączeniu "nowego, filmowego kanału FoxLife" :D Problem tylko, że nadal nie został on uwzględniony w liście kanałów pakietu Film... :? Zawsze byłem za CP ale to takie olewanie zaczyna już mnie irytować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że ja na przykład jak kierowałem sie wyborem platformy zreszta podobnie każdy inny przyszły abonent korzystajacy z internetu pierwsze co zrobi to wejdzie właśnie na stronę z programami dostępnymi w pakietach i coś sobiwe wybierze lub weźmie wszystko i to tam na samym poczatku powinno pjawć sie logo Foxlife w pakiecie Film bo skąd Ci nowi maja to wiedzieć a to przeciez jak nie patrzyć jakiś plus za przechyleniem szali na wybranie własnie ich platformy.

Ale CP myśli inaczej i nkt naprawde nie wie jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście sport też nie jest najważniejszy, ale egoistą też nie jestem i myślę, że inni abonneci powinni mieć dostp do sportu na wmiarę wysokim poziomie. Zresztą oferta filmowa jest też uboga, dokumentalna tak samo, muzyczna też, C+ jak i n-ka mają przewagę jeśli chodzi o muzykę np.: dzięki MTV2, albo dokumentalną też mają odrobinę lepszą, no niestety, chyba za szybko przechwalaliśmy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzicie, że CP dał sobie sprzątnąć SportKluby? Oni po prostu nie byli zainteresowani tymi kanałami. Gdyby chcieli SK, to mogli dołączyć je do oferty jeszcze przed startem Nki (SK pojawił się 29 lipca '06)

No właśnie nie byli zainteresowani co moim zdaniem jest jeszcze gorsze niż jak by dali je sobie sprzątnać sprzed nosa :? Może się nie znam i nie wiem jakimi prawami rządzi się ten rynek ale gdybym był właścicielem platformy to wykazywałbym chyba chociaż jakieś zainteresowanie cennymi kanałami a niewątpliwie SportKlub taki jest ze względu na Bundeslige, którą Polsat utracił. Osobiście mi na SK nie zależy bo wielkim fanem sportu nie jestem ale właśnie CP zrobił błąd tym brakiem zainteresowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wspominałem o braku kanału FoxLife w pakiecie Film na ich stronie internetowej a trochę już minęło od 4 stycznia a tu Sportklub i Sportklub+ choć startują jutro o 8:00 na N już są w Pakiecie Sport i Motoryzacja.

Tak powinno być i u nas ale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu:

1 Platforma N istnieje od kilku miesiecy i ma "dopiero" albo "aż" kilkadziesiat tysiecy zadowolonych bšd nie użytkownikow... Wprowadzenie nowych kanalow to po prostu jest u nich małym wyzwaniem ze strony technicznej

2. Podczas swoich konferencji gwarantowali ograniczenie kłopotow technicznych i niezadowolaenia do minimum...

3. Kto by tak nie chciał w CP :roll:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh czekam na superstacje tvp sport i lub sportkluby oraz na E! ii na zone horror by było miło:) no ehh mażenie :oops::oops:

 

super masz to marzenie, zastanawiam się kiedy tylko to wszystko obejrzysz???, a po za ty wydaje mi się że gdyby było i 500 kanałów zawsze byś marzył o kolejnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sportklub-ach Kaspeed nie masz już co marzyć, bo śa na wyłączność w n-ce, zaś o innych wymienionych kanałach to nikt Ci nie zabrania marzyć, bo są realne te marzenia w CP, tylko niestety CP z naszym zdaniem się nie liczy i pokazuje to coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...