Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA MAM TAKIE PYTANIE ILE CYFROWUPOLSAT MAM POLSKICH STACI TELEWIZYNYCH.

Błędy ortograficzne tylko mnie rozśmieszają, nie mnie wystawiają one opinię.

@felik3

Masz na górze pierwszy temat w dziale - Cyfrowy Polsat.

Dla ułatwienia https://forum.satkurier.pl/viewforum.php?f=7 więcej już Ci nie podpowiem :P

To lenistwo czy chroniczna niechęć do czytania?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

jakbym jutro poszedł zamówić Cyfrowy Polsat to kiedy przyszliby mi zamontować anteną, aby można było oglądać kanały CP.!

 

rozwalasz mnie chłopie...takich rzeczy możesz się dowiedzieć w punkcie w którym masz zamiar ten zestaw kupić..w każdym może być inaczej...co do programów, ceny zestawu itp. to wszystko jest tu i ówdzie opisane, wystarczy poszukać..aha i montaż kosztuje zazwyczaj 150zł....ja zrobiłem to sam bo to żadna mecyja..więc też taką opcje polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak montujesz obrotnicę to fachowiec się Ci przyda.

Po kilku latach jak zdemontowałem dwie swoje anteny do renowacji i o zgrozo rozmontowałem dokładnie obrotnice, to przez trzy dni to ustawiałem.

Do dzisiaj na to wspominam. Brrrr…. :?

 

Edycja pitter: aby nie pisać nowego posta (odbiegającego od tematu) napiszę tutaj, przepraszam Wanderer że się wcinam.

To prawda, chcąc ustawić obrotnicę co do milimetra to trochę czasu trzeba poświęcić :) Ale przeważnie ta czynność to przyjemność, czasami tylko szlag trafia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co mają dołączać Disney Channel, a po to, żeby wzbogacać ofertę. Można powiedzieć po co CP dołączył Eurosport i Eurosport 2, skoro ma inne sportowe, albo AXN Sci Fi i AXN Crime, po co one skoro ma AXN. queera się zastanów czasami co piszesz. Jeśli chodzi o Jetix to wcześniej nazywał się Fox Kids, a Jetix Play nazywał się Fox Kids Play.

 

Chcialem powiedzieć, że należałoby dołączyć coś innego, a nie tylko coś dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za mało przyrody. Animal Planet też nie w całości jest poświęcony przyrodzie. Połowa programów to jakieś pogotowia dla zwierząt domowych. Marzy mi się USHUAIA TV z pakietu TPS - to najlepszy kanał przyrodniczy jaki widziałem.

 

Moim zdaniem nowe kanały nie są tak bardzo potrzebne ( no chyba , że jakiś 16/9). Oferta jest przecież bardzo dobra. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardziej przydałaby się poprawa jakości już nadawanych np. taki Discovery Channel tego się prawie nie da oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...