Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Tobie Kolego się wydaje, że ktoś w dzisiejszych czasach coś zasponsoruje za 1 złotówkę? Nie te czasy. Teraz każdy patrzy, żeby tylko zarobić i to dobrze zarobić. Życie.

Wiadomo, że każdy gratis musi się w jakiś sposób zwrócić ale przyzwoiciej ze strony operatora byłoby chociaż stwarzać pozory uczciwości a nie mamić klientów kłamstwem. Mogli napisać, że do wyboru są dwie promocje. Zniżka abonamentowa warta 1040 zł lub rezygnacja ze zniżki a w zamian otrzymanie Tv 3D. Tylko wówczas nie brzmiało by to tak chwytliwie jak tv za 1 zł. Wtedy każdy przeliczyłby w głowie te niemałe pieniądze i zrobił rachunek sumienia czy chce wziąć kredyt na TV, którego modelu i marki nie może wybrać. Ja biorąc kredyt lubię mieć wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas przedluzania umowy uslyszalem owszem 14 dni, ale roboczych :), co moze dawac 3 tygodnie

umowę przedłużałem 21.11 w salonie Cyfry dowiedziałem się tam tyle ze wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych, a nie 14

 

dopytywałem się zaraz czy tez będę oczekiwać na TV przez prawie 3 miesiące Pani w salonie stwierdziła tylko ze dwa lata temu Cyfra się sama zasypała ta oferta i firma kurierska nie wyrabiała się z taka ilością zamówień w chwili obecnej cyfra ma "podobno" wynajęte dwie firmy kurierskie i czas oczekiwania nie ma być dłuższy niż te 10 dni roboczych

 

jak to będzie okaże się...

 

cdn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy brałem N w promocji z drugim tunerem na kartę, również miałem dostawę kurierem.Praktycznie po podpisaniu umowy na 2 dzień pukał do drzwi z umową i tunerem a dwa dni później z kolejnym.Skusiłem się na TV do sypialni od C+i obym tego nie żałował.Zwłaszcza, że tuner (soft) od Cyfry to jedna masakra.Ludzie jak można z tego korzystać? Może ten TV mnie nie zawiedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!

powiedzieli że w 10 dni roboczych będzie (w aneksie są 3 miesiące niby, ale ja tego nie widziałem, a chyba aneks jest wiążący) to czekajcie, nic wam nie da marudzenie, a martwić się można po zapewnionym terminie...

 

na pewno jak ktos dostanie to napisze tutaj na forum, poza tym skąd konsultant ma wiedzieć kiedy danej osobie zostanie wysłany tv?? przecież wysyłkę obsługuje dhl a nie konsultant, mają umowę i muszą się z niej wywiązać...

 

marudzenie niczego nie przyśpieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...