Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arecki23, kilka stron wcześniej możesz przeczytać:

 

Mam model M2362D i mam taka opcje jak napisalem.

 

Dodam w tym poscie zeby nie pisac kolejnego.

 

Cyfra wysyla dwa modele M237WDP oraz M2362D . Ten pierwszy byl wysylany i widnieje w umowie. Nie wiem czy nadal cyfra ten pierwszy wysyla czy juz tylko M2362D. Pod względem technicznym to te modele chyba roznia sie tylko obudowa i moze z dwoma detalami. Nie bede ocenial ktory lepszy ale z wczesniejszych postow wynika ze M2362D. Wiec osoba ktora otrzyma ten model nie powinna narzekac ze dostala gorszy model bo ma w umowie inne oznaczenie. Podejrzewam chociaz nie widzialem ze menu maja tez to samo pilot po zdjeciach widac jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arecki23

Ciężko powiedzieć.

M2362D ma niby lepsze kąty widzenia 176˚/170˚ale przy CR≥5 podczas gdy dla M237WD wynoszą one 170˚/160˚ jednak dla współczynnika CR≥10 czyli chyba jednak lepsze są w M237WD ?? M2362D ma wyższy współczynnik kontrastu dynamicznego jednak kontrast statyczny dla obu monitorów jest taki sam i wynosi 1000:1. No i różnią się "dizajnem". Gdyby w M2362D to szkiełko (pleksi) cokolwiek to jest zmienić na białe (przezroczyste) i podświetlić na niebiesko na srodku to bylby wypisz wymaluj szajsung. Chyba jednak wolał bym dostać M237W. Ale modele są bardzo bardzo zbliżone pod względem danych także trzeba by obejrzeć na żywo oba zęby się precyzyjniej wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arecki23

Ciężko powiedzieć.

M2362D ma niby lepsze kąty widzenia 176˚/170˚ale przy CR≥5 podczas gdy dla M237WD wynoszą one 170˚/160˚ jednak dla współczynnika CR≥10 czyli chyba jednak lepsze są w M237WD ?? M2362D ma wyższy współczynnik kontrastu dynamicznego jednak kontrast statyczny dla obu monitorów jest taki sam i wynosi 1000:1. No i różnią się "dizajnem". Gdyby w M2362D to szkiełko (pleksi) cokolwiek to jest zmienić na białe (przezroczyste) i podświetlić na niebiesko na srodku to bylby wypisz wymaluj szajsung. Chyba jednak wolał bym dostać M237W. Ale modele są bardzo bardzo zbliżone pod względem danych także trzeba by obejrzeć na żywo oba zęby się precyzyjniej wypowiedzieć.

 

Nie jestem zbyt techniczny ale nie wydaje mi sie zeby wymienione przez Ciebie roznice byly jakies znaczace. Czasem lepiej przyjac blizniaczy model niz czekac, takie mam zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgr

Zgadzam się z tobą i nigdzie nie pisałem ze nie przyjął bym tego drugiego. Bardziej podoba mi się dizajn M237WD ale jeśli przyjdzie ten 2 to dla mnie żaden problem i przyjmę go tak samo chętnie. Jak pisałem to bardzo zbliżone do siebie monitorki tej samej klasy. Nie przyjąć można by gdyby przysłali coś rażąco gorszego ... nie wiem 19" np albo jakiś staroć gdzieś wygrzebany w magazynie z 2 razy gorszymi parametrami. Tu nie ma co się zastanawiać. Te monitory różnią się tak jak to opisałem ale to nie powód żeby któregoś nie przyjmować. To ta sama klasa sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten temat ponieważ "może" również stanę się posiadaczem tego telewizora.

i w związku z tym mam pytanie na które były odpowiedzi ale coś przestaliście pisać

Z jakich terminów podpisania umów dostajecie telewizory

ja podpisałem 8.12 i czekam czy już ponaglać CYFRę czy jeszcze czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że nareszcie moja przygoda z oczekiwaniem na TV dobiega końca. Umowę podpisałem 29 listopada ubiegłego roku. Po kilkukrotnym przekładaniu terminów dostawy ze strony Cyfry (najpierw TV miał być do końca roku, później na początku stycznia, następnie pod koniec stycznia) TV ma być dostarczony 29 stycznia. Niby nic dziwnego, bo tak za którymś razem obiecywali. Ale tknięty jakimś przeczuciem i doświadczenie profilaktycznie do nich zadzwoniłem w poniedziałek aby dowiedzieć się, czy termin do końca stycznia jest jeszcze aktualny. I co usłyszałem? Że znowu im bardzo przykro ale będę musiał poczekać jeszcze kolejne 2-3 tygodnie bo są opóźnienia i to też bez gwarancji dostawy w tym terminie. Po przekazaniu im, że nic sobie nie robią z podawanych terminów i że jest to nie w porządku itp. itd. i że olewają klientów wreszcie dostałem informację, że przyśpieszą dostawę do mnie i przygotują w "najszybszym możliwym terminie" zlecenie dla kuriera i że może to potrwać maksymalnie do 2 tygodni ale może być oczywiście szybciej. I dziś rano dostałem od Cyfry smsa, że dostawa będzie w najbliższy piątek :-) Także potwiedziła się opinia już tutaj przez któregoś z użytkowników wygłoszona, że trzeba ich męczyć i wytykać im błędy i wprowadzanie w błąd klientów, to wtedy może (niestety pewnie tylko może) uda się coś zdziałać i przyśpieszyć dostawę telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...