Skocz do zawartości
  • 0

Jak podłączyć dekoder do TV bez chinch i euro


DVBmaniak
 Udostępnij

Pytanie

Witam posiadam stary dosyć telewizor ale na chodzie Samsung CW-5012ZQ (może ktoś go kojarzy) w którym jest tylko analogowe gniazdo antenowe ma zaślepki na Chinch i euro (ale we wpinanie tych złączy chcę się bawić) posiadam również Echostara DSB-717 FTA (rodzicom został po umowie) moje pytanie jest następujące czy jest w ogóle możliwość podłączenia tego dekodera pod w/w telewizor :?::?: ja się da to jak to zrobić :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

czytałem to ale mam jeszcze pytanie może wie ktoś jak włożyć moduł euro do takiego Telewizora :?: bo on ma zaślepki ale nie wiem jak się do tego zabrać posiadam w domu właśnie taki moduł a kasy na modulator nie chcę mi się wydawać co prawda nie chcę się również bawić w podpinanie modułu w miejsce zaślepki bo gdzieś słyszałem że może to być niebezpieczne dla życia :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba się nie pomylę jeśli powiem, że każdy telewizor (po prostu wszystkich nie znam) ma na pewnym etapie przetwarzania i obróbki sygnałów do czynienia z sygnałem CVBS. Od poprostu producent uznał, że nie jest potrzebne wyprowadzenie tego sygnału na zewnątrz telewizora poprzez np gniazdo euro. Popytaj na forach lub grupach elektronicznych, jest duża szansa, że ten tv da się łatwo przystosować w/g Twoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...