Skocz do zawartości
  • 0

PH 6201 HD C+ problem z blokada rodzicielska i wyjsciem hdmi


crusher1988
 Udostępnij

Pytanie

witam panowie. mam problemik, dzisiaj rano smigam sobie po kanalach i przelaczam caly czas o jeden do przodu (celem zobaczenia wszystkich nanalow bo cyfre mam od kilku dni) i natrafiam na kanal 190 XXL i wyskakuje jakis komunikat ze trzeba wprowadzic blokade rodzicielska czy cos w tym stylu, wpisalem sobie 0000 i pozniej wyskoczylo chyba potwierdzenie czy cos ( nie widzialem dokladnie bo siedzialem zdala od telewizora ) i chcialem z tego wyjsc i ponaciskalem jakies numery ( nie mam pojecia jakie) i chyba jakos niechcacy aktywowalem ten kod i teraz np jak wchodze w menu i chce wylaczyc te haslo to musze najpierw wpisac stare, a nie mam pojecia jekie jest, wiec najlepiej bylo przywrucic tuner do ustawien fabrycznych, ale nie wiem jak.

 

i 2 problemik aby nie zakladac 2 tematu

 

cyfre mam dokladnie od zeszlego czwartku podlaczylem tuner pod tv kablem hdmi, wszystko cacy, w niedziele wlaczam cyfre telewizorek i kabel hdmi nie przekazuje obrazu ani dzwieku, wiec pomyslalem ze to wina kabla, ale wzialem od kumpla kabel i ten sam problem ( kabel na 100% sprawny) . wiec wydaje mi sie ze wyjsce hdmi w tunerze jest zepsute, wiec pozostaje wymiana dekodera. ( teraz ogladam przez kabel euro )

 

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...