Skocz do zawartości

FTA szwedzkie,norweskie?


wizun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Starych Wyjadaczy!

Mam pytanko....Może orientujecie się z którego satelity dostępnego w Polsce można odebrać najwięcej kanałów FTA szwedzkich i norweskich? Ewentualnie jakie są ich nazwy... Mam klienta Szweda i nie mogę się z nim porozumieć za specjalnie...Nie wiem jakie ma wymagania, więc chcę mu zaproponować to co sam znajdę (mam nadzieję, że z Waszą pomocą...). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie pozycje satelit na ktorych sa kanaly dla skandynawii , niestety sa w wiekszosci kodowane i wymagaja oplacenia abonamentu:

Na 1 West : http://www.lyngsat.com/1west.html - jest Canal Digital (kilka kanalow fta sie tam znajduje)

Na 5 East : http://www.lyngsat.com/sirius.html - jest Viasat - tam nie ma zadnego kanalu FTA w j. szwedzkim lub norweskim ... wszystkie zakodowane ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli klient ma adres w Szwecji to może zakupić dekoder VIASAT - bez abonamentu można na samym dekoderze oglądać kanały darmowe takie jak SVT1/2, SVT24, TV3, TV4 , Fem , TV6, TV8 , ZTV i kilka innych. Jeśli ma adres w Norwegi to w ten sam sposób może uzyskać NRK1/2 i odpowiedniki norweskie pozostałych kanałów. Jeśli nie ma adresu to pozostają ogłoszenia i aukcje w internecie gdzie można kupić używany ale już aktywowany dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje taki dekoder? Dla Szwedów ciekawe, dla mnie niekoniecznie. Czy na tych kanałach można spotkać czasem sport? Ja nigdy nie widziałem nic ciekawego na SVT1 , SVT2 ani TV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na publicznej SVT1 czy 2 to totalna popelina filmy dokumentalne ,seriale i ze świecą szukać filmu fabularnego ogólnie może ze trzy na tydzień a jak juz cos to w okolicy 23.00 , Tv4 juz lepiej moze ze wzg. ze to stacja prywatna choć lepsze filmy mozna zobaczyć na TV 3 lub TV6.

Sport publiczne Tv to rzadko żuzel ,lekka atletyka,ogladałem tam tez piłkę kobiet transmisje z MŚ oczywiście kopana meską odpada TV4 tu juz jest liga szwecka w soboty.

oraz częste transmisje bryczek na dwukólkach bardzo popularne w Szwecji(nie wiem jak ten sport się nazywa)poza tym na viasatowej trójce lub szósce jest LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klient ma adres w Szwecji to może zakupić dekoder VIASAT - bez abonamentu można na samym dekoderze oglądać kanały darmowe takie jak SVT1/2, SVT24, TV3, TV4 , Fem , TV6, TV8 , ZTV i kilka innych. Jeśli ma adres w Norwegi to w ten sam sposób może uzyskać NRK1/2 i odpowiedniki norweskie pozostałych kanałów. Jeśli nie ma adresu to pozostają ogłoszenia i aukcje w internecie gdzie można kupić używany ale już aktywowany dekoder.

 

Jest coś podobnego w Danii? Ewentualnie posiada ktoś adresy gdzie można zakupić taki dekoder bez abonamentu?

Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...