Skocz do zawartości
  • 0

nowa instalacja


bogrze
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich,

 

jestem nowy na forum i generalnie zielony w temacie TV-SAT, więc proszę o wyrozumiałość :D.

 

Mam dość płacenia UPC dużych pieniędzy za marną, w mojej ocenie, ofertę sportową. Dlatego wymyśliłem sobie, że zamontuje antenę.

Chciałbym oglądać Astrę, HB, Eutelsat W3A.

Astrę, bo może TVP cyfrowy ruszy ponownie.

HB, bo może zdecyduję się na którąś z naszych platform oraz bardzo mocno rozważam kupno karty do al jazeera sport.

Eutelsat, ponieważ na stronie http://pl.kingofsat.net/hdtv.php znalazłem informacje, że jest tam ciekawa oferta kanałów sportowych FTA w HD.

I teraz moje pytania :D

 

Który tuner będzie najodpowiedniejszy : Ariva 200, Globo HD S1, Opticum 9500 HD. Wybrałem te, gdyż nie są jeszcze takie drogie jak dreambox, a dla mnie do zaakceptowania? Chyba, że zaproponujecie jeszcze coś ciekawszego :D

 

Jakiej wielkości powinna być czasza - mieszkam w Szczecinie.

 

Czy możecie polecić kogoś ze Szczecina, kto by mi to wszystko zainstalował?

 

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

apropo nowej instalacji, czy jak mam twin-monoblock i odbieram ładnie i mocno Astre 19,2E (Diseqc B) i HotBird 13E (Diseqc A) to czy mogę dodatkowo w instalacji, nie tracąc tych 2 ustawionych na tunerze, włącznie z dopasowaniami tych Diseqc i LNB, satelit głównych, czy mogę dodatkowo przeskanować inne satliety w pobliżu które, jakimś cudem, tuner też pokazuje ze widzi moc po 80-90% na innych ?

 

czy cos sie zepsuje w obecnych ustawieniach jak doskanuje innego zupelnie satelite i czy będą działać tamte kanały z innego satelity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czy mogę dodatkowo przeskanować inne satliety w pobliżu które, jakimś cudem, tuner też pokazuje ze widzi moc po 80-90% na innych ?

 

Na 100% tuner nie widzi tych sąsiednich satelit. Tuner reaguje jedynie na sygnał którego częstotliwości transponderów sąsiednich satelit są zbliżone do tych nadawanych z HotBirda i Astry. I tak jak piszesz... gdyby było inaczej to był by to naprawdę cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...