Skocz do zawartości

Kiedy w CP nowe dekodery ?


time machine
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wybrano z satkuriera;HD w ramach oferty Cyfry+ pojawi się jako opcja dodatkowa i do końca czerwca 2007 roku będzie bezpłatna dla wszystkich abonentów.

 

Oczywiście nie można zapominać, że do odbioru w technologii HD niezbędny jest odpowiedni odbiornik. W związku z tym Cyfra+ wprowadza na rynek nowy dekoder HD – Philips DSR 6201/91 w cenie 699 zł (na własność). Będzie go można wziąć także w dzierżawę – koszt aktywacji wynosi 299 zł, bez miesięcznej opłaty.

Ps. i teraz jest problem co wybrac cyfre czy polsat, oto pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac to proste!

 

Masz TV z HD?? To weź sobie dekoder HD od Cyfry bo zanim w CP bedzie jakiś kanał HD to moze to nieco potrwać!

 

Z kolei jeżeli zalezy ci na nagrywarce i nagrywaniu jakiś filmów czy sportu po wex sobie CP z nowym dekoderem!

 

Oba dekodery tyle samo kosztują, są na własność!

 

Wiec sam zdecyduj co jest lepsze dla ciebie

 

Edycja RafiX: Poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Osobiscie wydaje mi sie, ze jednak ten dekoder od CP nieco wieksza wartosc przedstawia. Moze nie ma HD, ale ma wiele innych zalet. Wlasna lista kanalow, Disec no i kanaly FTA bez czekania na ich laskawe dodanie do listy, bo C+ nie ma przeciez wszystkich FTA z Hot Birda w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jaka to jest glupota. Nie moge od razu wprowadzi sprzetu porzadnego, tylko tak na raty :roll: I ciagle beda od nas wyciagac kase za sprzet, to juz lepiej raz a dobrze odlozyc kase i kupic swoj wlasny sprzet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jakis zwykły inny dekoder(bez dysku) wprowadza w końcu?. samsung jest niedostepny a echostar mnie nie interesuje.

 

Witam. Nie chce balaganic bo moglbym zrobic odrebny watek. Jestem przyszlym niedoszlym polsatowcem. Szukam sprzetu. Bardzo mi przypadla do gustu owa wypowiedz. Ktos jest w stanie po krotce zreferowac plusy i minusy tych pudelek ? Ktory wybrac ? Tylko prosze nie piszcie "bierz to" nie uzasadniajac, bo to zadna pomoc. Albo chociaz link do specyfikacji sprzetu bo w "googla" nie jestem biegly :(

 

 

pozdrawiam.

 

 

 

edycja... znalazlem sucha specyfikacje. To moze slowko komentarza co lepsze i dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo logiczne i racjonalne. Myślę, że Cp stać na taki gest. - na własność.

 

-pozdrawiam :wink:

 

dużo ich to przeciez nie kosztuje też mi gest! a kto wie może pakiet mini gratis dostanie hehehe

 

i co jest 20 dziś a o dekoderach z hdd ani widu ani słychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...