Skocz do zawartości

Pakiety relaXXX i eXXXtra


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parametry techniczne:

 

Hot Bird 6 (13,0°E)

tp. 158 (11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: HUSTLER HD-3D

PID V: 33

PID A: 32 (ita)

PID PCR: 33

SID: 16933

PID PMT: 34

Provider: Telespazio

Kodowanie: Conax, Irdeto 2, Nagra MA (Seca MediaGuard - ID 0068 dla CYFRY+), Neotion SHL, Viaccess PC 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie za ostry bo admin wywali :lol2:

PS. Mam pytania: jeśli zamówię w ICA to mi właczą natychmiast, a umowa dojdzie pocztą? I co mam z nią zrobić?

Za jaki czas po uruchomieniu można zrezygnować? (standardowo na inne opcje jeden miesiąc obowiazkowo płatny a później możliwa rezygnacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ponoc zadna umowa nie jest przysylana , jest nia regulamin zawarty na ICA , jego akceptacja oznacza ze przyjmujesz warunki uzytkowania eXXXtra ,

ale tam wcale nie pisze po jakim czasie faktycznie mozna zrezygnowac z tego kanalu , tak jak kolega wczesniej napisal , musi co najmniej minac 1 platny miesiac uzytkowania :brawo: w czym miesiac aktywacyjny w ktorym aktywujemy kanal jest " BEZPLATNY " :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim zamowilem Hustler-a to najpierw napisalem maila do cyfry zeby mi napisali czy jak go wykupie to po jakim czasie bede mogl z niego zrezygnowac. Odpisali ze do konc wrzesnia jest bezplatny i musze zaplacic kolejny pelny miesiac. Czyli od listopada moge spokojnie rezygnowac. Kanal ok, na plus ze nadaje cala dobe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...