Skocz do zawartości

Radio Flash Fm


TomeQ38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio Flash Fm - odkryłem, nowe radio internetowe, które gra bardzo fajną muzykę taką której nie uświadczymy w eterze polskich rozgłośni i co najważniejsze grają mega klubowo i elektroniczne bo są wieczorami po 20.00 i 22.00 audycje z setami dj np dziś w piątek po 22.00 set dj Paula Van Dyka a w sobotę o 20.00 set dj Chicnae Sea Seaso. Warto odszukać to radio internetowe i słuchać go codziennie, ja trafiłem na to radio przez radiospis bo okazało się, że zagrało 02.01 po 14 mój ulubiony kawałek Savage Garden Affirmation gdzie żadne stacje w eterze od kilkunastu lat nie grały Affirmation ale nie usłyszałem tego utworu bo wtedy nie było mnie przy komputerze.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie na chwilę i faktycznie spodobała mi się ta stacja. Grają faktycznie klubowo i elektronicznie, ale ich playlista jest bardzo rozmaita. Wiadomo, nie słucham tego całymi dniami, ale w ciągu kilku sesji nie słyszałem praktycznie powtórzonych utworów, jest rozmaicie: słyszałem już angielski, polski, niemiecki, jakiś inny język słowiański.

Jedyna wada to, że poza retransmisjami audycji zachodnich DJów, nie ma człowieka na antenie, ot dobrze utrzymana szafa grająca (na FB postują co kilka dni o nowościach w playliście) - z drugiej strony lepiej tak, niż jakieś puste teksty, jak na Esce czy RMF-ie :)  Raz na kilka dni ktoś, kto przeczyta pozdrowienia po prostu by był miłym dodatkiem, nie muszą to być sety DJskie jak w RadioParty, bardziej jak MC Party w poznańskim MC Radio.

Edytowane przez norbitor2
doprecyzowanie i korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...