Skocz do zawartości

Dziwny problem z kanałem 872


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tworzę nowy temat traktujący o tym dziwnym problemie, bo za bardzo nie wiem, w którym istniejącym go umieścić.

Chodzi o to, że niedawno z ciekawości przywróciłem fabryczne ustawienia dekodera nbox i moim oczom, a właściwie uszom ukazał się dźwięk nradiohd( kanał 872). Wszystko ok, ale do tej pory ten kanał miałem zablokowany, co ciekawe na drugi dzień po przywracaniu ustawień fabrycznych dekoder zablokował dostęp do kanału nradiohd. Z ciekawości powtórzyłem zabieg przywracania ustawień i o masz ci los zaczęło grać na nowo... :roll: O co chodzi ? :shock: Ja nie wiem ale to są jakieś jajka chyba...

 

Poza tym druga sprawa odnośnie radia w nce. Jak mogę uzyskać dostęp do innych stacji w tej platformie. Istnieje jakiś inny sposób niż tylko przez internet? Gdzieś czytałem że jeśli na moment podłącze dekoder do neta i się zaloguje, a potem odłączę kabel neta to dostane dostęp do stacji, które nie są pobierane z internetu czy to prawda ? Jeśli tak to jak to zrobić.

 

Posiadam taką sytuacje z internetem w domu, łącze radiowe kablem doprowadza net do routera, który z kolei podpięty jest do pc, router skonfigurowany jest z apekiem, który rozsiewa mi neta na cały dom w tym do pokoju w którym mam nkę. co mam począć :woot: :>

 

Temat jest zatem dyskusję czas zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podłączeniem internetu to tak jak napisał mój przedmówca, ale nie mam pewności czy wszystkie routery potrafią pracować w trybie klient. Co do stacji radiowych w N to istotnie jeśli na chwilę podłączysz sieć do boxa i skonfigurujesz go tak, aby połączył się z radiem internetowym to potem po odłączeniu sieci będą Ci działały stacje, które odbierane są z satelity (na tą chwilę nie pamiętam dokładnie które, ale na pewno Jedynka i nRadio HD).

 

Natomiast jeśli chodzi o kanał 872 to zdarza się, że po przywróceniu ustawień fabrycznych boxy czasami dają dostęp do wszystkich pakietów, ale to już taka ich uroda. Z chwilą, gdy box pobierze uprawnienia z satelity zostaje tylko to, co masz wykupione. Ale tak jak piszę nie jest to reguła. Raz może się taka niespodzianka pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...