Skocz do zawartości

Polsat Futbol vs. Canal+ Sport


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat w sporcie odstaje Cyfrze jak narazie posiada kilka liga ale to nie są zbyt ogladalne ligi np: holenderska,szkocka, rosyjska...

Coś się koledze pomyliło. Pod względem jakości piłki nożnej Polsat Futbol na pewno odstaje od Canal+Sport. Jeśli chodzi o sport to Cyfra+ na pewno odstaje od Cyfrowego Polsatu i chyba nikt na ten temat nie będzie ze mną polemizował :?:

A czemu to cyfra odstaje..??Twoim zdaniem.. Cyfra pokazuje to CP tamto. tu chyba różnica.. siatkówka piłka ręczna mnie nie interesuje... LE też nie bardzo wolę zaglądać na ligi krajowe etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mogę powiedzieć o Canal+Sport i Polsat Futbol. Canal+Sport pokazuje to, Polsat Futbol tamto. Liga angielska, hiszpańska, polska mnie nie interesuje. Wolę obejrzeć ligę holenderską czy Ligę Europejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że Cyfra+ odstaje od Cyfrowego Polsatu miałem na myśli różnorodność oferty sportowej, a także to, że mówienie o sporcie nie ogranicza się tylko do piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem góruje canal+ sport najlepsze ligi europejskie nie oszukujmy się pf zostaje lata świetlne za c+s pod względem piłki nożnej a oni nie mają też samej piłki w porównaniu do pf . Więc porównanie jest moim zdaniem nie na miejscu to tak jakby porównywać Polsat film vs canal+film :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to chyba oczywiste ze canal+ sport jest duuuuuuuuuużo lepszy od polsat Futbol na potwierdzenie tego można podac to ze wiekdzosc piłki z PF mozna ogladac FTA np.LE na sat.1, rosyjski 1RUS, holenderska sportitalia wiec nie szalejmy z takimi porównaniami bo każdy wie ze canal+ sport jest o duzo lepszym kanałem oczywiscie dla kibica piłki noznej bo porównujemy takie kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Włoska, francuska czy nawet angielska i hiszpańska - też są FTA. Dosyły Ekstraklasy również. Taki argument jest więc nie na miejscu.

Brawo! W końcu ktoś fanuf Canal+Sport uświadomił. Właśnie zbieram na antenkę 3m i będę się cieszył ligą angielską i hiszpańską za free. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wszystkie. Brakuje Bunesligi.

Polsat Futbol ma słabsze ligi. Ale za to są również krajowe puchary (DFB Pokal to naprawdę dobry towar :) ), Ligę Europy, która jest naprawdę interesująca oraz wiele spotkań reprezentacji narodowych. Do tego liczne turnieje towarzyskie. Jeśli ktoś lubi Premier League albo La Ligę to pewnie nie zadowolą go retransmisje w kanałach klubowych, ale lepszy rydz niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie. Brakuje Bunesligi.

Polsat Futbol ma słabsze ligi. Ale za to są również krajowe puchary (DFB Pokal to naprawdę dobry towar :) ), Ligę Europy, która jest naprawdę interesująca oraz wiele spotkań reprezentacji narodowych. Do tego liczne turnieje towarzyskie. Jeśli ktoś lubi Premier League albo La Ligę to pewnie nie zadowolą go retransmisje w kanałach klubowych, ale lepszy rydz niż nic.

DFB-Pokal takze dostepne w Cyfrze+ pozycja 200 i 201

LE - 1 mecz na TV4 dostepnym w cyfrze+

A jednak to co na Cyfrze+ nie uswiadczymy na Polsacie LIVE chyba ze kilka meczy Serie A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma problemu - mogę sobie walnąć anteny na Badra, Nilesata oraz Turksata (dekoder z CP to obsłuży) i mam Premier League czy też Ligue1. Jak już porównywać to bez wjeżdżania w sferę kanałów FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Yaneiro, do czego Ty próbujesz ludzi przekonać? Że CP ma lepszą piłkę nożną? Wolne żarty :D

To raczej tylko kontrargument. Ludziska korzystający z oferty Cyfry+ piszą, że to co oferują(piłka nożna) polsatowskie sportowe kanały to można odbierać za pomocą kanałów FTA, a Janek pisze, że ligę angielską czy hiszpańską też można odbierać za pomocą kanałów FTA choć trzeba przyznać, że w tym wypadku jest to trochę kosztowniejsze. Proste?

 

Nikt raczej nie stara się inputować, że piłka nożna w Polsaci Futbol jest lepsza niż piłka nożna w Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mysle

jak jesteś kibicem piłki noznej to kup cyfre+ (masz najlepsze ligi europejskie + polska )

jak jesteś kibicem siatkówki to kup CP (liga polska meżczyzn kobiet reprezentacja narodowa męzczyzn i kobiet liga swiatowa, grand Prix)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z postem wyzej w 100%

Tez pamietam PS z kilku lat wstecz i to juz nie jest ta sama stacja ktora ja pamietam. Pisalem juz o tym na forum w kilku innych watkach. Wlodaze Polsatu stali sie [beep]i na kase i zapomnieli o kibicach mimo trzech milionow abonentow nie stac ich na kupno dobrej ligi pilkarskiej czy chodzby Ligi Mistrzow na wylacznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Racja, że stali się [beep]i na kasę. Widać to było po meczach LE. Puszczali je live na serwisach, a potem retransmitowali na PF w soboty przez pół dnia, zamiast dać w tym czasie rosyjską czy ukraińską ligę.

Jeśli chodzi o ligi w Polsacie, to tragedii nie ma. Szczególnie dobre są rosyjska i holenderska. Ukraińską też można obejrzeć. Włoska mnie niezbyt interesuje, ale pewnie wiele osób ją ogląda. I tylko ta szkocka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...