Skocz do zawartości

Antena zbiorcza


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w godz. około 14:00 odwiedził mnie jakiś pan z zapytaniem czy chce sie zapisać na antene zbiorcza (nie było mnie w domu, była żona) gdyż kablówka z której usług korzystam (elsat) zakończy nadawanie całkiem w moim bloku, lub zakończy sie emisja kanałów takich jak tvp1, tvp2, i inne z portfolio telewizji polskiej :lol2: , w jednym z listów jak i na stronie i kablówki napisane jest by ustrzegac sie przed oszustami z platformy cyfrowej. Jestem ciekawy co wy na to oczywiscie żona nic nie podpisała ale to i tak ciekawe po co zamienić kablówke która działa w tym bloku chyba od 10 lat oferuje tv, telefon internet na antene zbiorczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W gruncie rzeczy to nic śmiesznego, tam gdzie mieszkam też są a raczej były anteny zbiorcze bo od kilkunastu lat odkąd funkcjonują kablówki nikt ich nie konserwuje i wszystko jest zrujnowane ale jeśli faktycznie wystaruje na dobre dvb-t i będzie można parę mux-ów w przyszłości odebrać to czemu nie uruchomić tego ponownie i jeszcze po to, żeby zdzierców z kablówek ukrócić z ich pakietami bo nijak nie można sobie kupić kanałów które mnie interesują a w dvb-t przynajmniej podstawowe kanały bym miał i to bez niczyjej łaski tym bardziej że o ile dobrze pamiętam mieszkańcy powinni mieć wybór operatora a tu takowego nie ma a czynsz każdy i tak płaci więc pewnie niedługo trzeba będzie spódzielnię nękać żeby uruchomili AZART. Mało tego niepotrzebny będzie zetaw anten tylko jedna konkretna więc koszty nie powinny być aż tak wielkie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...