Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się marzy powrót zapomnianego ale zawsze coś filmowego FilmNet to był dopiero kanał w latach 90'

ale mamy tu HBO który wypchał FilmNet z Polski i podniecamy się tylko tym kanałem 3x HBO i brak tu u nas prawdziwych programów premium,

bo to w końcu Polska,ale każdy ma swoje zdanie.100lat i jeszcze dalej będziemy mieć tylko 3x HBO.Filmów z 1 półki.

 

Co do pakietu FILMBOX jak zarządają dodatkowej opłaty to ja idę pić z Koniem,to powinno pojawić się w pakiecie film a nie dodatki,jakość i oferta za np.15zł za 3x filmboxy to śmiech na sali. :lol2: nigdy nie dokupię tak jak 2x Cinemax życzą sobie 15zł ha!ha!ha!ha! od tego jest P.film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powrócę do wątku filboxów w cp. chciałbym żeby one pojawiły się w ofercie mimo jakości obrazu o której tyle się już nasłuchałem.

...

myślę że akurat one mają duże szanse żeby w niedalekiej przyszłości zasilić ofertę programową.

Duże szanse ? na pewno w końcu się pojawią. Każdy chce, a jak przyjdzie do wykupienia, to nikogo nie będzie :smile: Ja nie chcę i nie zamierzam akurat tych kanałów kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno przydalby sie dobry kanal muzyczny w ofercie CP.I najlepiej zeby nie byl ze "stajni" MTV.Co do innych programow to napewno kanal dokumentalny bylby mile widziany.Odnosni wlasnie takich kanalow to ja wciaz nierozumiem dlaczego nadawcy paczki Discovery nie potrafia nic zrobic z jakoscia swoich kanalow.To zenujace ze taka znana marka,majaca napewno dosc duze wplywy i zyski nie zadba o to zeby jej kanaly mialy lepsza jakosc niz teraz.Obraz na Discovery World jest po prostu tragiczny.Rozumiem,gdyby to byl jakis "niszowy" kanal ,nadawany przez byle kogo ale to jest Discovery.Marka znana na calym swiecie,a tutaj taki klops...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - "na kineskopie" (pewnie przekątna 21 cali). U Ciebie może kanały są w dobrej jakości, niestety posiadacze LCD czy telewizorów plazmowych o przekątnej 32 cale lub wyższej nie mają tak dobrego zdania. Im większa przekątna, tym obraz musi być w wyższej jakości, która czasami w Cyfrowym Polsacie kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tą jakością.Ja tam jakość mam ok.Na moim kineskopie jedynka,dwójka i cała reszta wygląda jak trzeba.Tak jak się spodziewałem.Nie wiem o co wam chodzi.

Tak jak pisalem,obraz paczki Discovery jest fatalny i widac to nawet na zwyklym telewizorze.Nie wiem z jakim bitrate i w jakiej rozdzielczosci oni nadaja ale obraz jest niewyrazny i rozmyty.Jakosc dzwieku tez fatalna.Innym przykladem jest paczka Zone-Reality,Romantica,oraz kanaly AXN.Ten ostatni firmowany przez ...Sony Entertainment.O dziwo np.kanal Zone Europa wyglada nieco lepiej niz reszta programow tej marki.

Nie wiem czy zauwazyliscie ale jakosc i poziom dzwieku na kanale Polsat Play jest bardzo niski.W porownaniu do innych kanalow dzwiek jest bardzo cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już powstał wątek życzeń, od siebie dołożę kanał, będący mniej więcej odpowiednikiem niemieckiego kanału Giga. Czyli np godzina o konsolach, godzina o internecie, godzina o nowinkach hardware, godzinka o nowościach w temacie gier itd.... Była lata temu na podobnej zasadzie zbudowana, bodajże godzinna audycja na którymś z kanałów, pamiętam pana Dramczyka, ale nie pamiętam tytyłu :roll:

No i reaktywacja kanału muzycznego, nadającego wyłącznie polskie teledyski.

 

Przeczytałem początek wątku, mnóstwo życzeń się spełniło. Może z wyjątkiem radia tok fm :? , szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z realnych kanałów, które mogą dołączyć do oferty CP nie pogardziłbym TVN CNBC Biznes. Dobry kanał biznesowy byłby idealnym uzupełnieniem dla TV Biznes :smile:

Póki co możemy sobie tylko pooglądać go kilka minut na TVN24 tuż po zakończeniu sesji na GPW :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak pisalem,obraz paczki Discovery jest fatalny i widac to nawet na zwyklym telewizorze.Nie wiem z jakim bitrate i w jakiej rozdzielczosci oni nadaja ale obraz jest niewyrazny i rozmyty.Jakosc dzwieku tez fatalna.Innym przykladem jest paczka Zone-Reality,Romantica,oraz kanaly AXN.Ten ostatni firmowany przez ...Sony Entertainment.O dziwo np.kanal Zone Europa wyglada nieco lepiej niz reszta programow tej marki.

Uwagi proszę kierować do Cyfry+. To od tej platformy pochodzi część wyżej wymienionych kanałów (nie dotyczy Zone Europa, Zone Reality i Discovery Channel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o marzenie dotyczące wprowadzenie nowych kanałów do CP to ja osobiście uważam, że wystarczy już tych kanałów :lol: teraz powinni popracować nad jakością tego czym już dysponują. 8)

Abonentom CP zawsze mało. Może łatwiej jest dołączyć kanał, niż poprawić jego jakość 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Abonentom CP zawsze mało. Może łatwiej jest dołączyć kanał, niż poprawić jego jakość 8)

Skończyło się świętowanie po dodaniu TVP Sport i TVP Info - kanały te już się "opatrzyły". Czas znowu zacząć narzekać na brak nowości! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zadowolony z oferty CP. Jedyny kanał na który liczę w przyszłości to TVN CNBC Biznes. Można powiedzieć, że będe wtedy w pełni usatysfakcjonowany :]

 

Co do jakości kanałów to już inna bajka, a szczególnie jeśli chodzi o TVP :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...