Skocz do zawartości

Savage Garden


TomeQ38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Savage Garden - nieistniejący zespół muzyczny z Australii, tworzony był przez Darrena Hayesa i Daniela Jonesa, zespół ten miał wiele hitów jak np "Truly, madly, deeply", "I knew i loved you", "I want you", "Crush and burn",  "Affirmation", "Animal Song"  inne. Bardzo lubię ten zespół i po raz pierwszy ich piosenkę Affirmation usłyszałem w czerwcu 2000r na liście Hop na Top radia Rmi Fm. Polubiłem mocno ten utwór i zespół, kiedyś nawet miałem kasetę z Savage Garden. Szkoda że teraz w 2023 grane czasami są tylko To the moon and back i Truly madly deeply np w Radiu Zet czy Radiu Złote przeboje czy Meloradio a takie Affirmation czy Crush and Burn w ogóle nie są grane w radiowych stacjach np ZP mogli by od czasu do czasu puścić Affirmation?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kiedyś miałem w swoim samochodzie kasetę z Savage Garden (pierwszy ich album) - na niej były utwory takie jak dobrze znane "To the Moon And Back" i "Truly Madly Deeply" czy niszowe "Tears of Pearls" i "Universe". Była używana w okolicach roku 2018, ale na początku 2019 roku kaseta niestety się zepsuła i nadawała się tylko do wyrzucenia.

Szkoda, że młodzi ludzie będą znać tylko "To the Moon And Back" i ewentualnie "Truly Madly Deeply", bo tylko takie utwory są grane w ogólnopolskich stacjach radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam fajnie, że napisał ktoś  na forum, ktoś to też  bardzo lubi ten zespół, ja pamiętam czasy lat 2000 kiedy to Savage Garden utwór Affirmation był grany w ogólnopolskich stacjach radiowych, dawne poznańskie radio Rmi Fm grało ten utwór i tam go po raz pierwszy usłyszałem na liście przebojów Rmi Fm i grany był ten utwór mój ulubiony także na RMF, Zetce, Radio Merkury czy Esce i także inne utwory Savage Garden Crush and Burn grane było częściej a zauważyłem że utwór Affirmation raz na miesiąc jest grany w internetowy radiu Flash Fm bo ostatnio grali go jakoś patrzyłem na radiospis o 1.26 27.04, Crush and Burn jest grany w stacjach internetowych a I Want U chyba grało w eterze Mc Radio.

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...