Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w doborze pakietu Sport


Śmigło
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Mam prośbę. Kompletnie nie ogarniam ( przez ilość propozycji, ale również informacje). Proszę o pomoc. Zależy mi na kanałach sportowych.  Canal Plus, Eleven, Polsaty, ViaPlay, Eurosport.

Jak najtaniej to ogarnąć.

Czy jak w jakąś wyszukiwarkę wrzucę to mi pokaże?

Chciałbym bez anten, kabli.

Jak wygląda to w wersji online+ ewentualnie z dekoderem.

Z góry, wielkie Dziękuję!

PS zależy mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 19.09.2023 o 08:31, Śmigło napisał(a):

Witam.

Mam prośbę. Kompletnie nie ogarniam ( przez ilość propozycji, ale również informacje). Proszę o pomoc. Zależy mi na kanałach sportowych.  Canal Plus, Eleven, Polsaty, ViaPlay, Eurosport.

Jak najtaniej to ogarnąć.

Czy jak w jakąś wyszukiwarkę wrzucę to mi pokaże?

Chciałbym bez anten, kabli.

Jak wygląda to w wersji online+ ewentualnie z dekoderem.

Z góry, wielkie Dziękuję!

PS zależy mi na czasie.

Najtaniej wyjdzie chyba Entry+Sport za 60zł. Masz tu C+, Eleven, Polsaty Premium, TVP Sport i Viaplay. Jeżeli jednak interesuje Cie polski żużel to musisz dokupic C+Sport5, ktory jest dostępny w pakiecie Relax+. Dzięki dopełnieniu mozna go dobrac za 10zł w trakcie umowy. Do tego pakiet S w Polsacie - 12 miesięcy za 0zł i 12 miesięcy za 30zł. Wychodzi średnio 15zł miesięcznie przy dwuletniej umowie. Masz tu dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu bez Premium.  

 

Minus? W żadnej z ofert nie ma Eurosportów. W C+ jest dostępny dopiero od Optimum+, a to już niemożliwe przy zaczynaniu od Entry+Sport jako pakiecie podstawowym. 

 

W Polsacie jest dostępny od pakietu M. Za 40zl miesięcznie. Niby 10zł różnicy w porównaniu do pakietu S, ale jest też mniej miesięcy darmowych - zamiast 12 - tylko 3, a to już robi sporą różnicę w kwocie.

 

Jest jeszcze opcja Eurosportu w ramach Playera. Wtedy oprócz kanałów Eurosportu 1 i 2 masz dostęp do wszystkich transmisji dodatkowych, niedostępnych na kanałach linearnych, w tym do SGP na żużlu, który jest dostępny w całości tylko w Eurosport Playerze (GP Polski też w TTV). Cena za ten pakiet to 20zł za 30 dni. 

 

Myślę, że w miarę czytelnie wyjaśniłem. Gdybyś miał pytania - śmiało pisz. Postaram się rozwiać wątpliwości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 21.09.2023 o 21:04, k05 napisał(a):

Najtaniej wyjdzie chyba Entry+Sport za 60zł. Masz tu C+, Eleven, Polsaty Premium, TVP Sport i Viaplay. Jeżeli jednak interesuje Cie polski żużel to musisz dokupic C+Sport5, ktory jest dostępny w pakiecie Relax+. Dzięki dopełnieniu mozna go dobrac za 10zł w trakcie umowy. Do tego pakiet S w Polsacie - 12 miesięcy za 0zł i 12 miesięcy za 30zł. Wychodzi średnio 15zł miesięcznie przy dwuletniej umowie. Masz tu dostęp do wszystkich kanałów sportowych Polsatu bez Premium.  

 

Minus? W żadnej z ofert nie ma Eurosportów. W C+ jest dostępny dopiero od Optimum+, a to już niemożliwe przy zaczynaniu od Entry+Sport jako pakiecie podstawowym. 

Bardzo Ci dziękuję! Przyznam się szczerze, że nie ogarniam swoim umysłem takich spraw, a każdy tylko reklamuje, a na żywo nikogo nie mam zapytać, bądź nikt nie wie.

 

Pozwolę sobie zapytać. Dwa tematy!

Bardzo będę wdzięczny za pomoc!

 

Czy da się mieć antenę satelitarną w domu, ale jak najmniejszą? ( byłem kiedyś w Szwecji w Lund i tam taki Pan miał i śmigało), z przyczyn rodzinnych, nie mogę sobie pozwolić na jakieś wielkie gabaryty, a tak bym mógł i nawet sam może sobie nastawiać.

 

Kwestia druga! Telewizja przez internet.

Są pakiety Polsat ( widzę są Eurosporty), Canal Plus online i ViaPlay.

 

Ja widzę to tak, że i w C+ i Polsatach, zobaczę LM , kwalifikacje Europy i Polska Ekstraklasę ( na Polsat są C+3 i C+4/ a w C Plus te Polsaty Premium). Też są Eleveny( generalnie mecze ligi francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej i niemieckiej umiem oglądać dzięki aplikacji stron bukmacherskich działających w Polsce ( tutaj porównuje i Canal Plus ma dwa mecze ligi angielskiej ( choć wolałbym wszystko i NBA- ale te może wykupie jak będzie,) Polsat ma natomiast 1 ligę Polska. Więc chyba się kieruje w tę stronę.

Kanały ViaPlay to już nawet pomijam mecze Czwartkowe w pucharach, ale jest ta liga angielska ( NHl raczej jakoś inaczej bym kupował, może da się podobnie jak NBA).

Pytanie do Ciebie 

Jak to ogarnąć żeby max zmieścić się jak najtaniej? Czy ewentualnie masz pomysł własny?

 

Są jeszcze widziałem serwisy WP pilot, ale chyba nic takiego mi nie pomoże.

 

Napisz jak będziesz miał ochotę.

 

Pozdrawiam serdecznie!🙂

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Śmigło napisał(a):

Czy da się mieć antenę satelitarną w domu, ale jak najmniejszą? ( byłem kiedyś w Szwecji w Lund i tam taki Pan miał i śmigało), z przyczyn rodzinnych, nie mogę sobie pozwolić na jakieś wielkie gabaryty, a tak bym mógł i nawet sam może sobie nastawiać.

Oczywiście, że się da, ale nikt Ci nie zagwarantuje możliwości odbioru z niej. Patrząc po sobie. W jednym miejscu miałem antenę "60-tkę" i mogłem tv-satelitarną bez problemu odbierać. Ale już w drugim miejscu był problem z odbiorem kanałów na niektórych częstotliwościach. Byłem zmuszony zmienić na 80-tkę i teraz jest ok. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach kupując tv-satelitarną nie musisz wcale z niej korzystać, bo i Polsat i C+ ma już swoje serwisy streamingowe. Więc wystarczy podłączenie do internetu, a dekoder można schować do szafy. 

 

1 godzinę temu, Śmigło napisał(a):

Polsat ma natomiast 1 ligę Polska. Więc chyba się kieruje w tę stronę.

Ma jeszcze tylko do końca tego sezonu. Później będzie ona dostępna w TVP Sport. Na ich kanałach i w ich serwisie internetowym. Szczegóły mamy poznać wkrótce. Więc 1. liga i Puchar Polski - będziemy mogli oglądać nawet naziemnie bez konieczności zakupu konkretnej platformy tv-sat. 

 

1 godzinę temu, Śmigło napisał(a):

Kwestia druga! Telewizja przez internet.

Są pakiety Polsat ( widzę są Eurosporty), Canal Plus online i ViaPlay.

Tak jak pisałem już wyżej - oferty satelitarne ze względu na długość zobowiązania są tańsze i można w sumie z nich korzystać w internecie. Nie można z nich zrezygnować w dowolnym momencie. 

 

Moim zdaniem najkorzystniej chyba wypadałaby opcja Entry+Sport za 60zł z ewentualnym dopełnieniem do Relax+ (+10zł) jeżeli potrzebujesz C+S5 do polskiego żużla (tu masz CANAL+, Polsat Sport Premium, Eleveny, TVP Sport i Viaplay). Do tego pakiet S w Polsacie Box - 12 miesięcy za 0zł i 12 miesięcy za 30zł - średnio 15zł (tu masz Polsat Sport, Extra, News, Fight i TVP Sport). Jeżeli niezbędny jest dla Ciebie Eurosport to najlepiej dokupić go w Playerze za 20zł miesięcznie (bez zobowiązania). Dobranie go u któregoś z operatorów znacznie podwyższa miesięczną cenę pakietu. 

 

O czym jeszcze musisz pamiętać?

1. Jeżeli zdecydujesz się na opcje Entry+Sport to w tak korzystnej cenie jest jeszcze dostępna, ale zaraz zamiast 60zł miesięcznie może być 75zł, jak było wcześniej. Oferta miała być tylko do wczoraj - w niższej cenie, ale póki co jeszcze widnieje, więc musiałbyś się szybko decydować.

2. Jakość w serwisach streamingowych - CANAL+Online oferuje kanały sportowe w 50fps, ale Polsat już tylko w 25fps. Różnica będzie widoczna na ekranie.

3. Umowy są na 24 miesiące, więc warto mieć świadomość o tym, co dzieje się na rynku praw sportowych. Polsaty Sport Premium na dzień dzisiejszy są oferowane maksymalnie do końca czerwca przyszłego roku, ponieważ kończą się Polsatowi prawa do Ligi Mistrzów. Póki co nie wiadomo gdzie trafią te rozgrywki od kolejnego sezonu. Prawa do 1. ligi i Pucharu Polski kończą się Polsatowi wraz z końcem tego sezonu, od kolejnego pojawią się w TVP Sport. Nie wiadomo też co z Viaplay. Wstępnie mają być tylko maksymalnie do końca roku - nie wiadomo co będzie dalej - gdzie trafią prawa, które posiadają - w tym najważniejsze - puchary europejskie oraz ligi europejskie - niemiecka i angielska, a także Formuła 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję bardzo!!

Proszę jeszcze powiedz mi, jeżeli chodzi o Entry System, to mam wykupić tylko dekoder, nie muszę mieć satelitarnej anteny?

I mam wtedy te Entry?

I jak wykupuje Polsat na 12 miesięcy za 0, to w rzeczywistości place 10 zł za dekoder tak?

Tam są dwie możliwości, ale nie rozumiem ich, która jest tańsza.

W Polsacie jak mówisz nie ma Eurosport, ale Polsat Go z 50 czy 55 zł widzę jest, czyli jakby się wyrównuje, a nie mam zobowiązania.

I jeszcze kwestia może inna. 

Mam w domu internet i mam wtedy podpinać to do routera? Wtedy mi spadnie szybkość na pozostałych urządzeniaxh, jeżeli ktoś w domu wtedy np siedzi na Skype?

Jaki mam wykupić dodatkowy internet żeby było ok?

Dużo pytań, ale żyję tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...