Skocz do zawartości
  • 0

Multipakiet C+ - jaki tuner?


Damian1207
 Udostępnij

Pytanie

Prosiłbym Was o pomoc w wyborze jakiegoś niedrogiego tunera do Multipakietu Canal +. Może być wyposażony tylko w jeden czytnik kart, bo najprawdopodobniej nic innego nie będę na nim oglądał... Myślałem o Fergusonach fx7600 i fx7900, ale mam już mętlik w głowie. A może warto wziąć dekoder od C+? Tuner będzie podłączony pod TV CRT, chociaż od czasu do czasu mógłby być podłączny do LCD, więc byłoby miło, gdyby tuner miał dość dobrą jakość obrazu na LCD... I jeszcze jedno: interesowałaby mnie możliwość konfiguracji numerów kanałów, tak żeby np. na pierwszych czterech znalazły się programy z Multipakietu. A cena? Chciałbym się zmieścić w kwocie ok. 300 zł. Mam nadzieję, że znajdzie się w tej cenie coś co spełni moje oczekiwania... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Anonymous

Jeśli chodzi o Multipakiet śmiało mogę Ci zaproponować GI-S 780 CRCI Xpeed. Cena nieco powyżej 300 zł , akurat na Hollex-ie wkradł się jakiś błąd w cenie.

 

Jeśli natomiast chcesz obierać tylko Multipakiet i w przyszłości nie planujesz zakupu jakiejś innej platformy to może jednak zdecyduj się na tuner Cyfry+. No, bo w sumie poco płacić jak i tak z większych możliwości, droższego dekodera nie będziesz korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jaki tuner z Cyfry posiada możliwość ustawienia listy kanałów tak jak pisałem w pierwszym poście? Bo przyznam, że zależy mi zarówno na tym, jak i przyzwoitej jakości obrazu na tv LCD... Bo skoro innych platform mi nie potrzeba to masz rację... Nie ma sensu przepłacać. Więc który tuner będzie dla mnie najlepszy? :P Zapytałbym w punkcie sprzedaży, ale znając życie to tam niewiele wiedzą........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na wiosnę to była kiszka , ale teraz coraz lepsze notowania (poprawiony soft, łatwa obsługa, czytnik do Cyfry+, TnK i miejsce na moduł CP). Dzwięk cyfrowy, video cyfrowe przez HDMI, możliwość nagrywania na pendrive lub HDD).Cena 220 zł.

Trudno powiedzieć jak z niezawodnością, ale poczytaj o... Opticum 7300 z literkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba wezmę od Cyfry Stronga... Tylko czy nie ma problemu przesuniętego obrazu? I jeszcze jedno pytanie... Mam antenę 120 cm i zamontowanego zeza, w jednym pokoju mam dekoder Cyfrowego Polsatu (pod koniec roku wezmę tnk zamiast Polsatu), a w drugim chce właśnie Multipakiet. Z tego co słyszałem nie da się ustawić konwerterów tak, by oba były ustawione na hotbirda... Ponadto mają one jakieś 15 lat... I tu pojawia się problem... Doradżcie mi jaki konwerter muszę wziąć? Podobno musi to być twin? Ale nie znam się na tym więc skoro założyłem temat to pytam... :P Najlepiej żeby cena nie była zbyt wysoka... Znajdę do 50 zł taki konwerter, który potrzebuję do odbioru tych platform?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

Co do odbioru TNK i Multipakietu na dwóch dekoderach i jednej antenie to wystarczy właśnie konwerter Twin. Konwerter, który podałem w linku może przekracza 50 zł, ale warto dać te 9 zł więcej. Może na alle....pl znajdziesz tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok. Dzięki za te informacje. :D A jeszcze ostatnie pytanie i temat można zamknąć... Warto wziąć multipakiet już teraz czy lepiej poczekać do 3 sierpnia...? Gdybym brał z jakimś pakietem to wiadomo, bo do końca miesiąca mamy pakiet wyższy, ale czy jakieś korzyści przy multipakiecie też są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

Przy Multipakiecie chyba będziesz miał gratis sierpień. Jeśli kupisz np. 3 sierpnia to do końca sierpnia masz gratis i od 1 września płacisz połowę przez cztery miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale skoro na stronie jest info, że 5 miesięcy jest za połowę ceny to ten niepełny jest gratis... Dobrze myślę? Bo chyba za ten, w którym podpisujemy umowę nie płacimy? Czyli byłoby, że do końca pierwszego miesiąca oglądamy gratis, później 5 miesięcy po 19.50 i kolejne 7 po 39 zł... Przynajmniej ja tak to widzę... Może ktoś korzystał z tej promocji i mógłby stwierdzić czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

Osobiście rozumiem tak, że pierwszy, niepełny miesiąc jest gratis, a kolejne cztery miesiące płacimy połowę ceny. Stąd jest do 5 miesięcy połowa, a nie 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fakt... Te do wszystko zmienia... Ale chyba zdecyduje się na zapłatę za cały rok z góry to nie zrobi to różnicy bo wtedy umowa jest chyba 12 miesięczna, no nie?

 

I wtedy będzie tak, że:

4 miesiące po 19.50

8 miesięcy po 39.00

Czyli za rok wyjdzie 390 zł

Dekoder 99 zł

Aktywacja 1 zł (?)

Czy jeszcze źle myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...