Skocz do zawartości

Awarie w TnK


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum nSportu przedstawiciel Telewizji Nowej Generacji poinformował że na platformie n kanał działa prawidłowo. Na temat TNK nie odpowiadał. Podał tylko nr.

TELEWIZJA NA KARTĘ:

z telefonów stacjonarnych: 0 703 102 502 (opłata wg stawek operatora)

tylko z telefonów komórkowych: *71 81 91 (opłata za min 1,22 zł + VAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jest to odosobniony przypadek, i nie będzie to coś w stylu "jaką kasę dajecie - taką telewizje otrzymujecie". Może ktoś w końcu w TnK ruszy cztery litery i coś zrobi!!! Dali promocję że wszyscy mogą oglądać nsport - a w tej chwili nie może nikt!!! Niech zaczną ludzi szanować, bo jak ta promocja ma tak wyglądać, to nikt nie zdecyduje się na doładowanie! A jak takie awarie będą się powtarzać, to ci co doładowali (ja na 12 miesięcy), już więcej tego nie zrobią!!! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Czy macie może jakiś problem z odbiorem nSport-u? U mnie niestety tylko czarny obraz.

 

Edycja: Okazało się, że to coś u mnie nie działa albo po prostu się "naprawiło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak sprawdzalem sile sygnalu na tych kanalach to czerwone bylo zero sygnalu

Chyba sie domyslam dlaczego nie chodzi po pierwsze zla pogoda pada gesty snieg po drugie zasieg na dekoderze od tnk anteny mam bardzo slaby ale to by wtedy nie mialbym sygnalu na cyfrze+ bo z jednego talerza mam podlaczony jeden podwojny konwerter i jeden idzie do cyfry+ a drugi do tnk i to mnie wlasnie dziwi jak by sie przestawila antena to bym nie mial na cyfrze+ i tnk obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie ma kanałów z tr. 11508, tj. Discovery, TVP Sport, nSport, to jest to spowodowane pogodą. Ten transponder ma słaby sygnał i dlatego inne kanały moga działać a z tego tr. nie. U mnie zasypało konwertery i czaszę i dopiero odśnieżenie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie domyslam dlaczego nie chodzi po pierwsze zla pogoda pada gesty snieg po drugie zasieg na dekoderze od tnk anteny mam bardzo slaby ale to by wtedy nie mialbym sygnalu na cyfrze+ bo z jednego talerza mam podlaczony jeden podwojny konwerter i jeden idzie do cyfry+ a drugi do tnk i to mnie wlasnie dziwi jak by sie przestawila antena to bym nie mial na cyfrze+ i tnk obrazu.

Zależy, czy na 11,508 na dekoderze C+ też nie ma sygnału. Ja na przykłąd na wspomnianym transponderze mam dobry sygnał nawet w momencie opadów śniegu lub dość silnej ulewy. Na twoim miejscy sprawdziłbym skew konwertera (lub ewentualnie kąt elewacji, ale takiej potrzeby raczej nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzalem sile sygnalu na tych kanalach to czerwone bylo zero sygnalu

Chyba sie domyslam dlaczego nie chodzi po pierwsze zla pogoda pada gesty snieg po drugie zasieg na dekoderze od tnk anteny mam bardzo slaby ale to by wtedy nie mialbym sygnalu na cyfrze+ bo z jednego talerza mam podlaczony jeden podwojny konwerter i jeden idzie do cyfry+ a drugi do tnk i to mnie wlasnie dziwi jak by sie przestawila antena to bym nie mial na cyfrze+ i tnk obrazu.

Chyba nie masz racji.Przy odbiorze z podwójnego konwertera słabe sygnały mogą być wytłumiane odmienna polaryzacją sygnału do cyfry + lub na odwrót.U mnie rodzina ogląda TVN24 na TNK to ja ma problemy na C+ na Super-stacji bo mam tam słaby sygnał i nie mogę go poprawić.Jak tylko sam odbieram program nie mam problemu bo na tym słabym sygnale daje się oglądać pojedynczo.Dodatkowe tłumienie ma każdy podwójny konwertor.Jeżeli wszystkie sygnały są mocne to niema problemu.Jeżeli nie to są problemy.Mam poczwórny konwertor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja na cyfrze+ nie mialem zadnych problemow z odbiorem kanalow nawet nic sie nie zacinalo lub przycinalo ktorych wyzej napisalem tylko mialem problem z odbiorem na dekoderze z tnk odbior ale teraz patrzylem to normalnie chodzily tylko na kanalach kino polska nsport tvp sport discovery channel mam zolty pasek na sile sygnalu a na cyfrze+ mam bardzo dobra jakosc zielony pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...