Skocz do zawartości

Sport w streamingu dla koneserów jakości - 4K z HDR, Dolby Atmos


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakby tego było mało to nie trzeba płacić pełnej sumy 29.99 £ by nabyć usługę bo często dodają gratis do abonamentów telefonicznych lub telewizyjnych oraz oferują przeróżne promki.

Ostatnio w necie widziałem, że można było nabyć roczny pakiet Discovery+ Premium za 9.99 £

Wychodzi więc na to, że na Wyspach można nabyć ich usługę na podobnych warunkach jak u nas Viaplay :)

A to czy im się to spina czy nie i jak długo tak pociągną widać po innych :)

Patrz Dazn, Viaplay itd.

Zresztą już raz BT zostalo wykupione także raczej kokosów nie zbijają.

 

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że jest działa i można oglądać w naprawdę fajnej jakości również w formie kanałów telewizyjnych: TNT Sports 1, TNT Sports 2, TNT Sports 3, TNT Sports 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Discovery+, Discovery, TLC, QUEST, ID, REALLY, QUEST RED, Animal Planet, HGTV, Food Network, DMAX, SCI, Turbo, Discovery History, Magnolia Network, MOTOR TREND, GHOSTTOBER.

 

Jeśli natomiast chodzi o sam kontent Discovery+ to mnie nie przekonał w Max i w brytyjskim Discovery+ jest tak samo niestrawny. Jedynie dokument "Apollo: The Forgotten Films" mnie zaciekawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
16 godzin temu, Drmscape napisał(a):

1. Który VPN działa z tym z serwisem? 

Express VPN, Windscribe.

16 godzin temu, Drmscape napisał(a):

2. Zakładając, że będę miał już działające VPN, to czy będę mógł kupić dostęp do usługi z polską kartą lub za pomocą Paypal? Czy też tylko coś pokroju Revolut?

Zakupy polską kartą odpadają, PayPal musi mieć podpiętą brytyjską. Czy Revolut działa, nie wiem.

 

Aktualna rozpiska UHD, tyle wyskakuje po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła Atmos, także mają rozmach. Nie znam drugiego serwisu oferującego taką jakość w streamingu.

UHDDiscoveryplus.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dominikkk napisał(a):

Lista którą podałaś nie uwzględnia wszystkich spotkań w jakości UHD + Atmos.

W tym tygodniu dodatkowo w środę pokażą mecz Newcastle - PSG w tej jakości.

Czasami potrafią dodać spotkanie do listy dopiero przed samym rozpoczęciem.

Dobrze wiedzieć, czyli wyszukiwarka wszystkiego nie pokazuje nawet po zalogowaniu. Faktycznie jest w tej jakości.

 

dlusatmos.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TNT Sports nabyło prawa do NBA w Wielkiej Brytanii i będzie transmitowało minimum 9 spotkań w tygodniu.

"TNT Sports replaces previous rightsholder Sky Sports and will see the broadcaster air a minimum of nine NBA games per week for the duration of the season".

 

Terminarz na pierwsze 2 tygodnie.

Week 1
Wednesday 25 October, 00:30, LA Lakers @ Denver Nuggets on TNT Sports 2
Wednesday 25 October, 03:00, Phoenix Suns @ Golden State Warriors on TNT Sports 2
Thursday 26 October, 00:00, Boston Celtics @ New York Knicks on TNT Sports 1
Thursday 26 October, 02:30, Dallas Mavericks @ San Antonio Spurs on TNT Sports 1
Friday 27 October, 00:30, Philadelphia 76ers @ Milwaukee Bucks on TNT Sports 1
Friday 27 October, 03:00, Phoenix Suns @ LA Lakers on TNT Sports 1
Friday 27 October – NBA 360 on the TNT Sports Red Button
Saturday 28 October, 00:30, Miami Heat @ Boston Celtics on TNT Sports 3
Sunday 29 October, 00:00, New York Knicks @ New Orleans Pelicans on TNT Sports 2
Sunday 29 October, 19:30, Denver Nuggets @ Oklahoma City Thunder on TNT Sports 3

Week 2
Tuesday 31 October, 00:00, Miami Heat @ Milwaukee Bucks on TNT Sports 3
Tuesday 31 October, 23:30, New York Knicks @ Cleveland Cavaliers on TNT Sports 2
Wednesday 1 November, 02:00, San Antonio Spurs @ Phoenix Suns on TNT Sports 2
Thursday 2 November, 02:00, LA Clippers @ LA Lakers on TNT Sports 2
Thursday 2 November, 23:00, Toronto Raptors @ Philadelphia 76ers on TNT Sports 2
Saturday 4 November, 02:00, Dallas Mavericks @ Denver Nuggets on TNT Sports 3
Saturday 4 November, 17:00, Phoenix Suns @ Philadelphia 76ers on TNT Sports 2
Sunday 5 November, 20:30, Toronto Raptors @ San Antonio Spurs on TNT Sports 3
Sunday 5 November, 23:00, Golden State Warriors @ Cleveland Cavaliers on TNT Sports 1

 

https://www.sportcal.com/media/tnt-sports-acquires-exclusive-domestic-nba-rights-in-the-uk/#:~:text=As TNT Sports is owned,packages%2C and classic game broadcasts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na telefonie zalogowałem, na komputerze też. Działa idzie oglądać. 

 

Natomiast na Android TV ( przystawka) mam taki komunikat. 

 

20231105-004632.jpg

 

Bez znaczenia czy VPN czy stremlocator. 

1.Apke mam na rynek brytyjski. A może ona błędna?

2. założyłem nawet konto w Irlandii ale tam nie ma TNT sport. 

 

Już nie wiem co robić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TNT Sports podpisało umowę ze specjalistą technologii immersyjnych Cosmem na transmisję wybranych meczów NBA i NHL we „wspólnej rzeczywistości” 8K, która ma sprawić wrażenie, jakoby widzowie rzeczywiście uczestniczyli w danym wydarzeniu.

Pierwsze spotkania w jakości 8K mają być transmitowane w 2024

podczas sezonu regularnego oraz Playoffs.

Warto dodać, że TNT Sports ( ówczesne BT Sports ) już w kwietniu 2022 wyprodukowało pierwsze wydarzenie sportowe w natywnym 8K HDR a było nim spotkanie English Premiershup Rugby pomiędzy Saracens a Bristol Bears.

Firma Cosm buduje obecnie obiekty oraz całą infrastrukturę w Los Angeles i Dallas oraz nawiązało już współpracę z samą NBA w zakresie wybranych meczów z NBA League Pass oraz z Ultimate Fighting Championship ( UFC ).

Cóż, inni zaczynają kombinować z 8K a nam pozostaje cieszyć się tym, że Viaplay od czasu do czasu wrzuci parę transmisji w jakości 1080p i 5Mbps :)

https://www.sportspromedia.com/news/nab-tnt-nhl-cosm-immersive-reality/

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest nadzieja, że coś się ruszy z 8K w sporcie,  jakby się to zadomowiło to byłoby ogień.. jak widać są rynki gdzie dostrzegają coś więcej niż 720p... a historia viaplay mam nadzieję że będzie dobrą nauczką dla tych co lecą ostro po jakości.. bo jak widać cena i ilość to nie wszystko.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...