Skocz do zawartości
  • 0

pomoc


tomcio123
 Udostępnij

Pytanie

Chciałbym kupić firmowy w dobrej cenie dekoder, bez wwzgledu na markę, aczkolwiek nie jakąś podróbę:

- z możliwością nagrywania programów po podłączeniu zewnętrznego dysku, pena lub wbudowanego w dekoder dysku,

- interesowałby mnie aby można było z nim korzystać z karty z canal + i cyfrowego polsatu,

- aby można jednocześnie ogladać kanał sportowy a inny kanał np. filmowy nagrywać, lub jednocześnie nagrywać na canal jakis film a na polsacie oglądać w tym czasie mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chciałbyś jednym słowem coś dobrego, niezawodnego?

No to jedziemy. Ponieważ jesteśmy w dziale dot.Fergusona,o innych markach nie wspomnę,a szkoda :wink:

Tuner SD : FK 7900 UCI - PVR Ready, gniazdo na kartę i na moduły

Tuner HD: HF 8900 - PVR Ready,oprócz dwóch gniazd dla modułów dostępu warunkowego odbiornik posiada wbudowany czytnik kart płatnej telewizji.

Jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fakt,o Arivie nie wspomniałam ze względu na cenę :oops: . Model ten ma dwa gniazda CI oraz czytnik kart ,podwójna głowica pozwala na nagrywanie na twardy dysk 2 kanałów jednocześnie, nawet podczas oglądania innego kanału.

Powyższe modele Fergusonów (7900, 8900) pozwalają na nagrywanie i jednoczesne oglądanie innego kanału pod warunkiem,że oba znajdują się na tym samym transponderze (posiadają tzw. SEMI-TWIN tuner).

Odbiorniki posiadające podwójny tuner satelitarny (jak Ariva, Maximum S-9100 CI HD PVR, Humax iCord HD) pozwalają na niezależne oglądanie i nagrywanie, jednak ich cena znacznie przekracza 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten droższy czyli TT HD PVR 250GB ma dwie głowice, HD Combo jedną ,ale dodatkowo tuner DVB-T; dysk lub pendrive`a podłączasz do niego przez USB. Nie czytałam instrukcji, ale sądzę,że i tym ostatnim przypadku jest tzw. SEMI-TWIN tuner.

Więc odpowiadając na pytanie - model TT HD PVR spełnia Twoje wymagania. Natomiast nie wiem jak jest z przełączaniem, nie miałam do czynienia z dwoma modułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...