Skocz do zawartości

Skystar 2HD CI USB odbiór płatnych kanałów


piterp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcę się zapytać posiadaczy kart Skystar 2HD CI USB jeśli mają wykupiną platformę Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ jeśli się orientują, czy na tych platformach działają wszystkie kanały w zależności od wykupionego kanału, a w szczególności Eurosport i Eurosport2. Co mi wiadomo są probelmy z tymi kanałami. Sam posiadam dekoder sat Technotend connect 3650CI i wykupiony Cyfrowy Polsat pakiet familyjny, właśnie nie działa mi Eurosport, również nie działa na Technotrend 3200. Poszukuję właśnie dekodera zewnętrznego z CI lecz żeby wszytkie kanały można było przez moduł rozkodować w zależności od platformy. Jeśli na sprzęcie Skystar 2HD CI USB dziala Eurosport tobym zmienił kartę sat. Proszę o poradę. Właśnie karta Skystar 2HD CI USB ma możliwość odbioru HD. Dodam jeszcze że w serwisie Technisata potwierdzili problem z odbiorem Eurosportu i mieli poprawić tę wadę. Teraz nie dostaję odpowiedzi co się teraz dzieje. Co do odbioru Eurosportu na technotrend connect 3650CI umiesciłem wcześnie wątek na ten temat, próbowałem różnych oprogramowań i sposobów nie działa. Pisałem do producenta Technotrend, nie odpisuje, nie udziela odpowiedzi. Co w tym momentcie zauważyłem że problem może być nie w sprzęcie, ale w oprogramowaniach coś jest nie dopracowane. Wiem, że Eurosport ma kiklanaście stystemów kodowania, ale ktoś tym powinien się zainteresować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Skystar w opisie (NIE USB!) Eurosporty dzialaja bez problemu.

Na poczatku byl problem z kodekami i faktycznie nie dzialaly.

Zmienilem kodeki, usunalem z listy wszystkie inne systemy kodowan oprocz Cyfry (jestem abonentem C+) i dziala.

 

 

EDIT

 

Poczytaj tu z czym mialem problem i zostal rozwiazany :)

 

viewtopic.php?f=22&t=10368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyStar USB 2 HD CI + moduł CP + DVBViewer 4

w tej konfiguracji są problemy z 2 kanałami z oferty CP:

- nie działa Eurosport (brak obrazu, dźwięk jest; Eurosport 2 chodzi bez problemu)

- przy włożonym module CP przycinają kanały w DVB-S2, czyli problem z odbiorem Eurosportu HD; po wyjęciu modułu jest OK (HD FTA w DVB-S2)

 

SkyStar USB 2 HD CI + moduł CP + MyTheatre

- Eurosport SD działa :jupi:

- j/w przycinają HD w DVB-S2 (Eurosport HD)

 

Nie polecam tej karty do TNK. Tam nie chodzą kanały TVN (z wyjątkiem nSport) odpalane przez moduł Conax (obojętnie jaki). Można próbować użyć phoenixa, ale do tego nie potrzeba karty z CI za 450 pln :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...