Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że jeśli dobrze kojarzę, to spółka Ekstraklasa SA żąda za te prawa coś około 150 mln zł za jeden sezon i tyle minimum będzie musiał wyłożyć ten kto chce zdobyć prawa do Ekstrak(l)asy (przez 3 sezony to będzie około 450 mln zł). Canal+ pewnie jest gotowy wyłożyć taką kasę, więc Polsat będzie musiał przebić tą ofertę i dać więcej, a więc przez 3 sezony możliwe, że uzbierałoby się nawet około 600 mln zł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280 nie zgodze sie z Toba ze prawa do pokazywania 3 sezonow beda kosztowac 500 milonow.to jest zdecydowanie za duza kwota mysle ze max to ok 200 milonow.polsat traci prawa zeby walczyc o ekstraklase.

Jakim cudem prawa telewizyjne mogą byc warte 200 milionów za trzy sezony, jeśli tylko za sezon 2010/2011 Canal+ i Orange sport wyłożą 125 milionów a cały trzyletni kontrakt był warty 360 milionów złotych. Ekstraklasa liczy na kontrakt większy o 100 milionów za kolejne trzy sezony to już daje kwotę 460 milionów a tą sumę może jeszcze podbic sam przetarg i bijące się o te prawa stacje telewizyjne, więc skąd ta suma 200 milionów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie wiem jak ja się pozbieram po tej stracie :roll: Koszmar jakiś...

 

A tak serio to jakiś powód ciągłego tracenia tych praw musi być.Jakoś napewno te luki zastąpią, bo nie po to tworzyli kanał, żeby w nim nic ciekawego nie było.

Coś kombinują.Oby to było to o czym myślę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę, żeby to nie było to. ;)

Ja wiem, że Tobie marzy się jakaś liga południowoamerykańska :wink: Ale jak silna by ona nie była to i tak raczej, więcej chętnych byłoby na naszą kochaną ligę buraczaną :)

Chociaż futbolem w latynoskim wydaniu też bym nie nie pogardził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kupili, to trudno. Gorzej, jeśli nie pokazywali by jej na Futbolu.

 

mysle ze polsat szykuje hit !!! lige azerska i estonska

A Canal+ za 2 sezony 1 mecz Serie A co dwie kolejki! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie boli. Tak się składa, że Eredivisie (PF) należy do jednej z moich ulubionych lig. Wolałbym ją niż angielską czy włoską. :) Jak była Serie A (włoska) w Polsacie to i tak prawie jej nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem na Polsacie Futbol leciał mecz Barcelony ze Spartakiem Moskwa z roku 1994 :D Ciekawe nawet te transmisję, zwłaszcza, że dzisiaj jeszcze będzie mecz Barcelony z Realem z 1984.Futbol Classic jest świetnym pomysłem Polsatu Futbol, chciałbym zobaczyć tam mecz Barcelony z Lechem Poznań w walce o Ligę mistrzów z 1988, to było by coś :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ekstraklasy, Polsat wystartuje o nią razem z Orange. Canal+ zaczyna współpracować z Netią a Polsat z TP. Ekstraklasa to priorytet dla Orange a sami nie mają co o nią startować - brak wozów transmisyjnych, a z Canal+ za rok kończą współpracę.

Polsat będzie się starał również o Puchar Polski na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do postu @skrabi. Z tego co wiem Netia współpracuje z canal+ w ramach projektu "Stadiony" a o żadnej współpracy odnośnie zakupu praw do Ekstraklasy nigdy nie słyszałem. Wszystkie doniesienia prasowe jak i internetowe podają o samodzielnym starcie canal+ do przetargu, przynajmniej na tym etapie o innych wariantach nie słyszałem. Co do Pucharu Polski, to chyba ciężko coś powiedziec w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat miał prawa do pokazywania wczorajszego losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów? Jeśli tak, to będę bardzo zdziwiony faktem, że nie transmitowali tego. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...