Skocz do zawartości

Fejkowe nagrania TV


Tapcel2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ponieważ nie mam magnetowidu i kaset VHS z telewizji i grabbera zgrywam z płyt DVD fejkowe nagrania TV czy projekty programów dnia, które udostępniam na moich 2 kanałach z nagraniami telewizyjnymi, Tapcel koncentruje się na pokazywaniu gazet z programem TV, a że ja nie mam na to miejsca tak jak miałem przed zrobieniem w większej części strychu pokoju siostry, a było to w 2014 roku, czyli 9 lat temu, więc uznałem, że będę montował własne nagrania TV typu np. fejkowe zappingi czy fejkowe bloki reklamowe i wrzucał je na mój kanał. Mam do Was prośbę. Napiszcie do mnie scenariusze do fejków (mogą być i fałszywe nagrania z jakimś filmem, sami sobie znajdziecie jakiś i wyślecie mi linka do filmu na Dysku Google do fałszywych nagrań na maila gotujekacper@gmail.com albo do projektów programów dnia) na maila (platinetfix2004@interia.pl). W załączniku oprócz scenariuszy znajdą się też loga fejkowych stacji TV (to do projektów programów dnia z wymyślonymi ramówkami TV. Oczywiście scenariusze do nagrań mają zawierać, jakie mają być przed ewentualnie w trakcie i po nich reklamy i oprawy graficzne, jak ma wyglądać zakończenie programu, jaki czas trwania nagrań telewizyjnych, oczywiście to wszystko w kolejności alfabetycznej, mogą być też do projektów programów dnia użyte wymyślone ramówki TV. Mają być oddzielnie scenariusze do projektów programów dnia z gazet, oddzielnie zakończeń programu wymyślonych stacji (w zasadzie tak jak w telewizji, tylko, że wymyślone ramówki TV, oddzielnie fałszywych nagrań z filmami i serialami, oddzielnie fejkowych nagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...