Skocz do zawartości

ePłatności


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jak teraz w menu Płatności nic nie mam napisane że mam cos zapłacić a ostatniego rachunku nie dostałem to co mam zrobić??? Potraktować to jak promocję??? Darmowy abonament???

W menu płatności rachunki pojawiają się na razie wybranej liczbie abonentów, którzy otrzymali w kwietniu list w tej sprawie od N. Cała reszta dostaje jeszcze zwykłe papierowe rachunki. A najlepiej kwotę do zapłaty sprawdzać w nBok, bo pocztą rachunki z Nki zazwyczaj są nieco opóźnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprost genialny, a przede wszystkim jak człowiek nagrywa sobie w nocy hokej a tu w połowie meczu na ponad połowę ekranu wyskakuje okno o nowym rachunku i tak się pięknie nagrywa do końca :censored: . Czy do jasnej ciasnej nie może to być w jakiś subtelniejszy sposób robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprost genialny, a przede wszystkim jak człowiek nagrywa sobie w nocy hokej a tu w połowie meczu na ponad połowę ekranu wyskakuje okno o nowym rachunku i tak się pięknie nagrywa do końca :censored: . Czy do jasnej ciasnej nie może to być w jakiś subtelniejszy sposób robione?

Czy to rzeczywiście ląduje w nagraniu? Nie miałem okazji sprawdzić ale myślę że mijasz się z prawdą a jeżeli używasz zewnętrznej nagrywarki to pisz o tym wyraźnie. (oglądanie hokeja nagranego po SCART to lekki masochizm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dostałem pisemko od N z ostatnim rachunkiem oraz blankietami do opłat za okres od czerwca do stycznia gdzie samemu sie wpisuje opłatę......

W przesyłce był też biuletyn "nowe zasady płatności" takie tam kolorowe pisemko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...