Skocz do zawartości

TVP szybsza od żałoby !!!!


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zbulwersowany niewyemitowaniem drugiej częsci benifusu Irka Krosnego !!!!!!

W świąteczny wieczór chcieliśmy obejrzeć fajny kabaret a tu....... PRZYŚPIESZENIE ŻAŁOBY !!!!!

Z jakiej racji tak potraktowali widzów, płacących abonament ????????

 

Przypomnę, że żałoba została ogłoszona od północy. Krosny miał być o 19.

 

 

 

Owszem tragedia była ogromna (w weekend też na drogach zginęło 25 osóB) i Polacy muszą się umartwiać, ale czemu w ŚWIĘTA - 5 GODZ. PRZED OGŁOSZENEM ŻAŁOBY ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu w ŚWIĘTA - 5 GODZ. PRZED OGŁOSZENEM ŻAŁOBY ????????

Widocznie TVP uznało, iż w atmosferze zbliżającej się żałoby wyemitowanie programu rozrywkowego byłoby zachowaniem nietaktownym.

 

Z jakiej racji tak potraktowali widzów, płacących abonament ????????

Nie wszyscy widzowie TVP płacą abonament - ba, rzekłbym, że nawet mniejszość. Ponadto założę się, że gdyby jednak wyemitowano program, o którym piszesz, co niektórzy byliby oburzeni tym faktem :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jednak przychylił do zdania @LukWil. Co weekend ginie tyle ludzi na naszych drogach i nikt nie ogłasza żałoby a robi się popisówkę jak jest wydarzenie tego typu, a TVP była mocno nadgorliwa i nie chodzi tylko o Krosnego wieczorne filmy też były pozmieniane. Kto uważa że powinna być żałoba nie musiał oglądać ale zmuszenie większej ilości ludzi do oglądania "żałobnej" ramówki to już przesada. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię do niczego nie zmusza. Przecież telewizji możesz wcale nie oglądać. :)

 

Mimo wszystko - porównanie pożaru gdzie zginęło za jednym zamachem 21 osób a wypadków na drogach jest - moim skromnym zdaniem - nie poważne. W takim razie żałoba w telewizji powinna być cały czas. Myślę, że należy to w jakiś sposób rozróżniać.

 

Już pomijam częstotliwość ogłaszania żałoby przez prezydenta, ale to inny temat.

 

Ps. Dziwię się, że założyliście do tego tematu nowy wątek - przecież możemy o tym pisać w ogólnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także popieram @LukWil. TVP przyspieszyła minioną żałobę. Żałoba rozpoczęła się o północy z poniedziałek na wtorek tydzień temu, a TVP2 o 21 w poniedziałek nie wyemitowało już filmu ''Dlaczego nie!''. Mogli od razu zmienić logo na czarne- po co czekać do północy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 o 21 w poniedziałek nie wyemitowało już filmu ''Dlaczego nie!''

Pamiętasz sytuację z ubiegłego roku, gdy TVP1 wyemitowało film "Tornado" w dzień przejścia trąby powietrznej nad Polską? Tutaj sytuacja jest dosyć podobna - Telewizja Polska nie chciała ponownie przepraszać za "nietaktownie" ułożoną ramówkę oraz czytać lamentu - chociażby na forach :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...