Skocz do zawartości

Dźwięk Discovery HD


GW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy dlaczego telewizja n nie przywiązuje żadnej wagi do dźwięku na kanale Discovery HD.

Na oryginalnych (nie przetłumaczonych) materiałach jest DD 5.1 a na tych, które już maja komentarz tylko DD 2.0. Czy dlatego, że to jest tylko Polska?!!! Gdyby chociaż to DD 2.0 było dobrze zrobione (bez zmiany rozłożenia źródłowych dźwieków na inne kanały), to jeszcze próbowałbym to zrozumieć. Obraz owszem OK. Warto zobaczyć (posłuchać!) jeszcze nie przetłumaczony program oczywiście po zdekodowaniu przez wzmacniacz z DD 5.1

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ten kanał wystartował. Pozatym część programów była nagrana mimo obrazu HD w stereo więc tak puszczają.

Gdyby chociaż to DD 2.0 było dobrze zrobione (bez zmiany rozłożenia źródłowych dźwieków na inne kanały), to jeszcze próbowałbym to zrozumieć

To wyłącz Dolby Pro Logic II a będziesz miał czysty Dolby 2.0. Sprzętu nie umiesz obsługiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ten kanał wystartował. Pozatym część programów była nagrana mimo obrazu HD w stereo więc tak puszczają.

To wyłącz Dolby Pro Logic II a będziesz miał czysty Dolby 2.0. Sprzętu nie umiesz obsługiwać?

 

Bo "dopiero ten kanał wystartował", to sobie może latać na jednym skrzydle - żartujesz. Jakie wyłącz Dolby Pro Logic II? Przecież w stereo też, to co było nagrane w tzw. fazie, czyli szło na kanał centralny tez jest rozp....ne po kanałach - mam nadzieję, że to słyszysz? Nawet nie chodzi o DD 5.1 czy DD 2.0. chodzi o to, że po dołożeniu narratora polskiego rozwalają wcześniej zakodowane prawidłowo kanały ( nawet DD 2.0) na jakąś badziewną "przestrzeń". Za długo siedzę w audio, żeby mi ktoś zatkał uszy pokazując ładny obrazek. Ty tez się nie daj na to nabrać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...