Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zamieszanie? Kanały z emisji linearnej są oznaczone w serwisie internetowym logiem Canal+Premium, a filmy płatne logiem Premiery CANAL+. Z resztą do filmów płatnych jest nawet osobna sekcja, więc trudno się pomylić. 

 

Co do premier na maj to tak trudno użyć Ci wyszukiwarki Google? Pisałem o tym już po południu. Można też po prostu cofnąć sie kilka stron wcześniej w tym temacie na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamil2505 napisał:

@Palamander jak trudno Ci się cofnąć kilka stron wstecz w tym temacie to już Twój problem. 

Czyli tak jak mówiłem.Abonenci mają korzystać z forum,żeby dowiedzieć się jakie premiery w danym miesiącu zaoferuje PŁATNY kanał tv. Jakie filmy będą emitowane,z datami emisji,tego abonent również się nie dowie

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona canal+ znikneła razem z awarią serwerowni ze dwa miesiace temu i jeszcze nie naprawili :P... a skoro źródlem premier jest forum to za pewne chodzi o post usuniętego z forum kolegi który zawsze wstawiał tu wcześniej liste premier 

 

 

ciekawe skad teraz dowiemy sie o premierach :P.

Edytowane przez supersupreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, supersupreme napisał:

Strona canal+ znikneła razem z awarią serwerowni ze dwa miesiace temu i jeszcze nie naprawili

Strona C+ została zlikwidowana.

Naprawdę nikt stąd nie zagląda na FB C+?

Przecież odpisali mi że o premierach będą informować na FB,a co do dat emisji mam sobie program codziennie przeglądać.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

Abonenci mają korzystać z forum,żeby dowiedzieć się jakie premiery w danym miesiącu zaoferuje PŁATNY kanał tv.

Nie muszą korzystać. Mają płacić za kanał płatny premium. Nadawcy nie obchodzi jakaś wiedza abonenta. Ma tylko płacić, oni swoją umowę wypełniają co do joty - nadają kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, supersupreme napisał:

Strona canal+ znikneła razem z awarią serwerowni ze dwa miesiace temu i jeszcze nie naprawili :P... a skoro źródlem premier jest forum to za pewne chodzi o post usuniętego z forum kolegi który zawsze wstawiał tu wcześniej liste premier 

 

 

ciekawe skad teraz dowiemy sie o premierach :P.

Tytuły publikuje jeden z twitterowiczów.  Nawet wcześniej niż robił ten użytkownik forum, którego już nie ma. Więc o braku informacji w tej kwestii bym się nie martwił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

11 minutes ago, kamil2505 said:

Tytuły publikuje jeden z twitterowiczów.  Nawet wcześniej niż robił ten użytkownik forum, którego już nie ma. Więc o braku informacji w tej kwestii bym się nie martwił. ;)

o twitterze wiem ale tam jest bez dat tak wiec co komu po takiej liście... żenada.

Jak widać nawet strona upflix brała dane z postów z forum, bo canal+ tego oficjalnie nie udostępnia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, kamil2505 said:

Według mnie ważne są same tytuły jakie będą w miesiącu. A ich dokladna emisja to kwestia drugorzędna. Tym bardziej, że daty i godziny emisji wrzucane przez tego użytkownika też często się nie zgadzały. 

Nie zgadzam się. Korzystałem z tych list premier canal+ na forum (a także list HBO kolegi plus12) i pomyłki tam były sporadyczne.

bylo to bardzo przydatne i z dużym wyprzedzeniem wiedziałem jakie będą filmy. Bo to co będzie za tydzień to sobie sprawdze na telemagazyn.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, kamil2505 said:

Spoko. Ja też z dużym wyprzedzeniem wiem co będzie w C+ w kolejnym miesiącu. :) Z Twittera. A o której i kiedy to już mało ważne. Tym bardziej,  że oglądam w C+Online. 

Ale to w C+Online filmy się pojawiają w jakieś innej kolejności albo są zapowiedzi z datami czy o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

A czy gdzieś napisałem, że nie możesz wiedzieć? 😂

 

Skończ już.  Starczy. Miałeś roczną przerwę po "jęczeniu" o braku Monolithu w C+ i widzę znów powracasz. I nadal nic się nie zmieniło. 

Zmieniło się:) Że  80-90% oferty filmowej Monolith przejęło HBO:)

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@Palamander zdecydowanie jesteś nie na czasie z informacjami na temat praw filmowych.  😂

Zdecydowanie jestem.Porównamy ilość filmów z Monolith w HBO i C+?

Czy chodzi ci o to?:)

##Piasecka zakupami programowymi i sprzedażą licencji filmowych na rynkach międzynarodowych zajmuje się od 17 lat. Przez 9 lat pracowała jako dyrektor ds. obrotu licencjami w Monolith Films.##

To że ona pracowała przez 9 lat w Monolith,i od 4 maja będzie zajmowała się "prawami" filmowymi,nic nie znaczy

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...