Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w doborze tunera


nygma
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze tunera oraz ewentualnych dodatków do niego, dla następującej konfiguracji:

 

- Możliwość używania karty dla TnK, najlepiej gdyby tuner miał gniazdo do karty i obsługę systemu Conax

- Możliwość podłączenia karty w systemie Viaaccess dla kanałów erotycznych.

 

Głównym kryterium jest, jak to zwykle bywa, cena. Najlepiej gdyby tuner miał obsługę Conaxa i Viaaccess bez konieczności

używania modłów CI. Oczywiście najlepsza opcja, gdzie są dwa gniazda i nie trzeba żonglować kartami.

 

Może korzystając z okazji zapytam się również o konwerter. Docelowo system będzie wyglądał następująco:

 

- Tuner dostarczony przez TP razem z neostradą

- Drugi tuner, to ten którego mam zamiar kupić, na tym chciałbym odbierać Hot Bird + Astra

 

Wstępnie myślałem o jakimś MonoBlock'u, co by za dużo kabli nie ciągnąć, a sygnał z drugiego tunera puścić na ten od TP.

To chyba kolejne wymaganie, że tuner, którego szukam musi mieć wyjście na kolejny tuner.

 

Dzięki z góry za wszelki wskazówki i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Anonymous

Nie określiłeś czy to ma być tuner SD czy HD, ale skoro w grę wchodzą nie duże pieniądze to pewnie ma to być SD.

 

Ja bym polecił takie cudeńko http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=1270. Już je chyba komuś polecałem. :wink:

Minusem jest to, że fabrycznie jest to tylko Conax, ale można zmienić soft na UCAS.

 

tuner, którego szukam musi mieć wyjście na kolejny tuner.

Wyjście jest, ale czy działa tego nie wiem.

Można też użyć konwertera monoblock twin, ale tu trzeba użyć dwóch kabli. Poza tym monoblock twin nie jest zalecany. Większość poleca zeza z dwóch twinów.

 

Jeszcze zostaje ten Ferguson: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie określiłeś czy to ma być tuner SD czy HD, ale skoro w grę wchodzą nie duże pieniądze to pewnie ma to być SD.

 

No fakt zapomniałem dopisać, interesuje mnie tuner SD

 

 

 

Właśnie nad tym się zastanawiałem. Z UCAS nie chcę kombinować. Większość sprzedawców oficjalnie nie daje gwarancji, że karta zadziała z UCAS. Chyba zostanę przy module CI dla Viaaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...