Skocz do zawartości

Pomocy:)


katinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MIeszkam w NIemczech.Mam abonament na cyfre ale dekoder sie zepsul.Kupilam przez Ebay dekoder Pionier bct-1630.Pieknie mi wszystkie programy wyszukuje,ale wlaczaja sie tylko ..Polonia ! i cos tam jeszcze.Abonament mam oplacony....Pomocy glupiej blondynce!!! Z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
http://www.ica.cyfraplus.pl tam masz cos takiego jak reaktywacja karty po zalogowaniu:) Włacz na tvp info i dokonaj reaktywacji karta dostanie uprawnienia i obraz na tvp info się pojawi:)Może to troszkę potrwać . Pytanie czy karta jest prawidlowo włożona? Tuner ją widzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możesz też skorzystać z automatyczego BOK pod numerem +48 22 310 45 45, po wysłuchaniu tekstu że rozmowy są nagrywane, wciskasz na telefonie klawisz 5, system prosi Cie o podanie nr karty (pierwsze 12 cyfr) nastepnie potwierdzasz klawiszem 1 i za kilka minut masz aktywna karte :-)

 

Dekoder ustaw na kanale TVP 1

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje wszystkim za pomoc,ale nadal nie dziala:(Karte juz pare miesiecy temu reaktywowalam.Dzialala az do momentu wymiany dekodera.Zadzwonilam tez do BOK.Powiedziano ,ze uaktywnienia zostaly wyslane.Mam na 1 PR juz ze trzy godziny i nadal nic.Karte dekoder czyta. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem poniewaz kupilam na aukcji .Chociaz w opisie bylo,ze tak.W opisie karty pisze,ze uprawnienia odbioru wygasaja 17.04.2009.Mam takie programy jak Polonia 1 i jeszcze inne ,ktore rowniez dzialaja po wyjeciu karty.Pozdrawiam:))

Jest menu na pasku.Zapomnialam dopisac:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne, soft nieoryginalny.Trochę to będzie bolesne bo lista kanałów może być nie aktualna a edytować mozna ja tylko z poziomu komputera chyba że ktos się lubi bawić.Z tego co piszesz karta powinna być aktywna (data na to wskazuje).

Są dwie możliwości jeśli lista która znajduję sie w tym odbiorniku jest lista cyfry to:

Przełącz na kanał tvp1 ,naciśnij "A" na pilocie i z pośród dostępnych systemów wybież seca 068 naciskając odpowiednio przyporządkowaną cyferkę 1 2 lub3.

Druga opcja to wykasowanie z [beep] providera 065 i 068 ,niestety nie pamiętam tego menu i tak na szybko nie jestem w stanie powiedziec gdzie dokładnie w menu to się znajduje.

Szukaj i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...