Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder do C+ i MTV Unlimited?


Wez1
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Zamierzam zakupić nowy tuner cyfrowy i nie wiem jaki mam wybrać. Posiadam C+ i chciałbym także dokupić kartę z MTV Unlimited. Zależy mi także na tym aby dekoder miał wbudowany standardowo 2 wejścia CA, no i minimum jeden slot CI. Myślałem o Fergusonie FX-7600UCI 2xCI. Jeżeli chodzi o barierę cenową, to tak góra 350zł (myślę, że coś ciekawego można kupić za tą kwotę. I teraz tak, czy jak kupować, to już kupować dekoder z gniazdem HDMI i obsługującymi kanały HD? Za tą cenę będzie ciężko, ale zawsze można pozyskać dodatkowe fundusze. Chiałbym też odbierać na nim 3 satelity (HotBird, Astra, Eurobird). Słyszałem też trochę o odbiorniku Interstar GI-S780 CRCI Xpeed. Proszę Was, doradźcie mi jakiś dobry tunerek. Liczę na was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Anonymous

Co do GI-S780 CRCI Xpeed, to mogę polecić do C+ i MTV, ale on ma dwa CI i jedno CR, więc nie do końca spełnia Twoich wymogów.

 

Jakieś SD z dwoma CR i jednym CI to wymieniony przez Ciebie Ferguson i Opticum 7300CI 2CX http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=1270. Z fabrycznym Conax, ale można zmienić soft na uniwersalny.

 

Z tunerami HD za taką cenę to ciężka sprawa. Ja bym polecił Globo HD S1http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=107&id=1068. Cena - jedna z niższych, a sprzęt wydaje się całkiem możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dekoder Ferguson FX 7600 UCI nie jest taki zły. Tylko ma jeden minus trzeba w nim zmienic soft na 1,85. Jest to soft o wiele starszy niż te które aktualnie są instalowane w ferdkach ale jest to soft najbardziej stabilny nie powoduje restartów dekodera. Osobiście mam takie i jestem z tego dekodera zadowolony (Multipakiet Canal+ + TNK). Sytuacja z restartowaniem dekodera jest przy konfiguracja 2 kart C+ i TNK nie wiem jak wygląda sytuacja w przypadku C+ i MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ferguson 7600 jest jak najbardziej dobrym wyborem, na obecnym oficjalnym sofcie 2.03, zarówno C+ i MTV Unlimited działają bez problemu, co do HD, tutaj cena decyduje i na obecną chwilę wybór jest naprawdę duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...