Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak, Philipsy nie są produkowane od kilku lat bo swoje fabryki Phil sprzedał Pace'owi, a dystrybutor to może sobie opowiadać :-) Masz umowę sprzedaży i przeczytaj Artykuł 3 pkt 2 :D

 

Gdyby był fabrycznie nowy miałbyś gwarancję na 24 miesięcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zapewnienie, że sprzęt jest całkowicie nowy. Jesteś pewny, że tak jest jak piszesz ? widziałeś co jest w pudełku z dekoderem z 12 miesięczną gwarancją i kwitami na temat jego stanu ?

Ddokładnie ten temat przerabiałem kilka lata temu, dostałem zapewnienie jak ty że dekoder jest nowy, ale zaciekawiło mnie dlaczego jest tylko 1 rok gwarancji i był bardzo tani. Po analizie umowy sprzedazy doczytałem się że sprzęt jest jednak używany, ale całkowicie odnowiony i w pełni sprawny. Poprzedni uzytkownik widocznie bardzo szanował sprzęt i działa u mnie do dzisiaj bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo potwierdzili mi dziś w CTA,nie byłem pewien bo mam Pace PVR za free i Sagemcoma HD kupiłem ok 3 mc temu do MR (ale szybko się go pozbyłem bo to szajs).

I moge kupić Philipsa HD w razie problemu z wydaniem kazali dzwonić od dystrybutora do CTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawostka :shock: Jak masz na stanie wynajęty dekoder PVR i już kupiony dekoder HD do MR to żeby nie wiem co system nie przepuści sprzedaży ani do MR ani po gwarancji :shock: W przypadku próby sprzedaży do MR system wywali info, że masz już dekoder do MR a w przypadku sprzedaży do DPGW (dek po gwarancji) wyrzuci info, że masz na stanie wynajęty dek oraz nie masz na stanie dekodera z zakończoną gwarancją :? A trzeciej możliwości sprzedaży nie ma :(

 

Takich abonentów co im powiedziano w CTA, że mogą sobie kupić dekoder HD tak prostu to ja mam kilku tygodniowo :/ I po tem tłumacz klientowi i pracownikowi CTA po drugiej stronie słuchawki, że już się nie da, bo zostały wyczerpane wszystkie możliwości zakupu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Philipsy nie są produkowane od kilku lat bo swoje fabryki Phil sprzedał Pace'owi, a dystrybutor to może sobie opowiadać :-) Masz umowę sprzedaży i przeczytaj Artykuł 3 pkt 2 :D

 

Gdyby był fabrycznie nowy miałbyś gwarancję na 24 miesięcy :D

 

Przeczytaj sobie dokładnie mojego posta najpierw :read: jego sens polega na tym: jak się ma fakt tego co mam w umowie do tego jaki jest stan faktyczny dekodera w pudełku.

 

Wyjaśnienia na temat fabryki są dla mnie jasne i je przyjmuje. Chce go sprzedać i nie chce kogoś robić w balona. Teraz już wiem o co w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Każdy dekoder idzie do serwisu gdzie ma zmienianą obodowę na nową :-) Więc fakt, wygląda jak nowy :D To się zgadza :-) Ale ponieważ faktycznie dekoder był używany przez kilka lat C+ musi w umowie sprzedaży napisać że sprzęt jest używany bo taki jest stan faktyczny i nie chodzi tu o fabrykę tylko o tych kilku klientów u których był kiedyś na wynajem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma w dzierżawie PVRa to w trybie dekoder po gwarancji Phila się nie kupi, bo wynajmowany PVR blokuje sprzedaż jakiegokolwiek dekodera na własność. Trzeba by go zdać, następnie kupić Phila za 249 i następnie ponownie wynająć PVRa, tracąc przy tym wszelkie zniżki na niego.

Jedynym wyjściem dla dzierżawców PVR jest multiroom jeśli do tej pory nic do niego nie brali. Tylko nie wiem do ilu "pokoleń" wstecz nie można było brać dekodera do MR aby go dostać teraz. I czy przejdzie operacja zdania dotychczasowego MR i wzięcie nowego już z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@andyg: ale nawet jak zdejmiesz wynajmowanego PVR to system nie przepuści sprzedaży w DPGW bo klient nie ma na kontrakcie głównym dekodera ze skończoną gwarancją :-(

 

Operacja zdania MR i pobrania go znowu nic nie daje, sprawdziłem, system wyrzuca info, że klient już ma zakupiony dekoder w akcji DEKM :( I nie ma możliwości kupienia kolejnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnujesz z MR a potem bierzesz nową umowę na MR i dokupujesz dekoder.

Dobrze, ale jak był już kupiony 3 m-ce temu dekoder do MR, czy da sie kupić 2 dekoder na MR w jednym okresie minimalnym umowy?.

Na MR i tak nie ma zniżki, to mozna zdawać i brać od nowa. Philips to nie SagemCom warty zachodu.

 

PS. Juz wiem nie da się, post wyżej wyjasnione.

W umowie/aneksie jest jeszcze napisane że dekoder mogę dokupic tylko w okresie od podpisania aneksu do konca pierwszego pełnego m-ca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie da się :? Nie raz to już sprawdzałem :-( System sprawdza czy do danego nr abonenta jest już przypisana sprzedaż dekodera w danej akcji, jeśli pojawi się próba sprzedaży jeszcze raz w tej samej akcji, odrzuca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg: ale nawet jak zdejmiesz wynajmowanego PVR to system nie przepuści sprzedaży w DPGW bo klient nie ma na kontrakcie głównym dekodera ze skończoną gwarancją :-(

 

Operacja zdania MR i pobrania go znowu nic nie daje, sprawdziłem, system wyrzuca info, że klient już ma zakupiony dekoder w akcji DEKM :( I nie ma możliwości kupienia kolejnego :(

To ten dekoder pogwarancyjny musi być z kontraktu głównego, a nie może być z poprzedniego aneksu?

I do kiedy system będzie wyrzucał info, że klient ma już zakupiony dekoder w akcji DEKM? Do końca bieżącego aneksu czy do końca bieżącej umowy?

Edit: Z Twojej ostatniej wypowiedzi wynika że do końca umowy, bo nr abonenta pozostaje ten sam po przedłużeniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawdzałem tylko w ramach jednego okresu minimalnego i w umowach na czas nieokreślony :-)

 

P.S. Ale chyba odeszliśmy od tematu Philipsa do spraw wewnetrznych procedur C+ :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprosić znajomego, który korzysta z Cyfry by wziął MR na dwa miechy, za które my pokrywamy koszta. 149zł + 40zł = 189zł. Nigdzie takiego tunka się nie kupi za taką flotę, biorąc pod uwagę, że nie możemy go dobrać do swojego kontraktu.

Ten znajomy wtedy sobie sam zablokuje wzięcie w przyszłości dekodera do MR.

Edit: Dzięki @cyfra.tv, czyli w kolejnym aneksie znowu coś będzie można skubnąć w akcji DEKM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...