Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji z infolinii - twierdzą, że dekodery te zostały już zablokowane do sprzedaży. Nawet w sprzedaży pogwarancyjnej za 248zł. Wprawdzie opcja taka jest widoczna i posiadam na półce taki ale nie próbowałem

 

W DPGW działa, ale jest za 249zł :curious:

Warunek jeden: skończyła się gwarancja na kupiony dekoder na kontrakcie.

Innych opcji nie ma :/:(

 

Mam soft o nr 67, czy soft 71 będzie dostępny w najbliższą środę i czwartek (28-29.12.) ???

 

Sagemcom to badziewie.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co miałbym zrobić chcąc go kupić za 249 zł? Pomijając sam dylemat opłacalności takiego kroku.

Zgłosić na infolinii lub mailem taką chęć? Na poprzedni skończyła mi się niedawno roczna gwarancja. Dodam, że był on kupiony do wcześniejszego kontraktu (później były przedłużenia umowy), czy to aby nie jest przeszkoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz trafić do punktu, który taki posiada. Druga sprawa to to czy faktycznie ta sprzedaż przejdzie. Jedyny plus - pracuje na spliterach, przynajmniej na dzień dzisiejszy. To co jeszcze charakteryzuje ten dekoder, to wyświetlające się informacje o płatnościach, zakończeniu umowy itp. na pół ekranu. Dokupując ten dekoder do kontraktu przestaniesz dostawać rachunki bezpłatnie. Osobiście uważam, że warto dopłacić na Opticuma lub jakiegoś ferdka. Dłuższa gwarancja i więcej możliwości i mniejszy dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że i tak aktualnie dzierżawię Pace PVR i zakup na własnośc czegokolwiek od Cyfry raczej nie przejdzie. Musiałbym "chwilowo" go zwrócić a to wiaże się z utratą przyznanego rabatu.

PS. Z obu dekoderów (Pace PVR i Phil HD) jestem zadowolony :)

Ale co racja to racja - kupowanie drugiego Phila dzisiaj "na wyrost" i po takiej cenie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin7650, oprogramowanie leci w parzyste tygodnie, więc będzie w tym tygodniu dostępne.

 

Pobrałem dziś nowe oprogramowanie (71) i jestem pod wrażeniem !

5 lat Cyferce zajęło zrobić porządny soft od momentu wprowadzenia dekodera do sprzedaży.

Ważne, że już można zaplanować nagrywanie i dek. włączy się, a PASEK INFO ZNIKNIE !!! Hura ! :lol2::lol2::lol2:

(czego nie było poprzednio).

 

p.s.: Wróciłem do niego po użytowaniu Sagemcoma HD :crazy: . Kupiłem za 249zł po gwarancji ... na rocznej gwarancji:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również występuje pasek po prawej stronie - na poprzednim sofcie było OK. Jest jeszcze jedna sprawa, na wyjściu Euro po ok 0,5 do godziny od włączenia tunera zaczyna obraz spowalniać - takie zacięcia obrazu na kanałach: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Tele5, TV Polonia, Superstacja i TVP Kultura, pozostałe programy są OK. Obraz wraca do normy jak w menu tunera poprzełącza się tryby obrazu pomiędzy SD a 720p lub 1080p z każdym razem. Dodam że na wyjściu HDMI jest wszystko OK. Sprawa testowana na czterech tunerach Philips i kilku lelewizorach i występuje ta sama usterka. Dodam że telewizor podpięty jest tylko przez Euro złącze - bez HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne, winny soft. Ale problem dotyczy tylko przy podłączeniu do nagrywarki DVD !

 

Przy podłączeniu kablem HDMI lub kablem EURO bezpośrednio do telewizora - czarnego paska po prawej stronie nie ma.

Dziwne :? . Może ktoś to przeczyta i porawi ???? :wink:

 

Ale i tak jest lepszy od tego badziewia - Sagem.com-a :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz paska ponieważ to zależy od telewizora -wystarczy że telewizor na wejściu euro przestawia lekko obraz w prawo i już paska nie widać. Porównaj sobie odległości oznaczeń programowych i wiekowych przy podłączeniu kablem euro nagrywarki i samego telewizora a zobaczysz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepszy?Obydwa dekodery mają swoje plusy i minusy.Obecnie użytkuję Philipsa ze względu na splitter.Przedtem ,przy posiadaniu MR,był Sagemcom.Ten ostatni szybciej przełącza kanały,lepiej wchodzą te HD,lepsze oprogramowanie.Jedna sprawa mnie zastanawia,kanały HD z Astry nie chodzą płynnie na Philipsie,na Sagemcomie natomiast bez zarzutu,może to kwestia egzemplarza.Obraz różni się nieco,Philips ma bardziej pastelowe kolory,naturalniejsze.Dekoder ma dobrze chodzić,reszta to drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej przełącza kanały??? Napewno nie. Po kilkukrotnym wciśnięciu do przodu odładam pilota a dekoder nadal przełącza. Z penem to dopiero demon prędkości. Jeśli Philips miałby mieć aktywny port usb i też dostać w [beep]ę z softem to wolę obecną sytucję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...