Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)

Posiadam pakiet „L”, pakiet MAX SPORT, DISNEY+ oraz Multiroom i płacę 105 zł miesięcznie. Do końca umowy zostało mi 7 miesięcy.

Na jaką ofertę mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia, chcąc utrzymać pakiet L i Multiroom, dodając Eleveny oraz pakiet Stream+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Co przedłużenie to widzę dużo zmian w pakietach i dostępnych opcjach :) Aktualnie mam 7 miesiecy do konca umowy i posiadam

Pakiet podstawowy:  Pakiet L - 70
Pakiety i usługi dodatkowe:  Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet DISNEY+, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Polsat Sport Premium - 40

 

W calosci za 110zł miesiac i dekoder Evobox.
 

Interesuje mnie pozostanie z tym co mam czyli w nowym nazewnictwie pakiet XL + stream+ - moze byc na 24 miesiace. Jak to bedzie wyglada cenowo ?

A moze lepiej pojsc w inna kombinacje ? Dzieki za pomoc ! 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam następujące pakiety za które płacę 130 zł 

Pakiet podstawowy: Pakiet L

Pakiet podstawowy: Pakiet prezent L

Pakiet dodatkowy: Pakiet DISNEY+

Pakiet dodatkowy: Pakiet Rozrywka HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

czas do zakończenia umowy to 5 miesięcy chcąc utrzymać wszystkie te usługi i coś tam ugrać jakąś promocje  na co mogę liczyć ?

Edytowane przez slawekserb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam Pakiet podstawowy L, Pakiet DISNEY+, Pakiet HBO HD HBO Max, CUTV IP, Usługa Multiroom HD. Dekodery Evobox PVR i Evobox lite.

Płacę 95 PLN, w tym 5PLN za multiroom. Umowa kończy się 22.01.2025. Chciałabym pakiet L +HBO max + Mr+ CUTV IP i wymianę dekoderów na 4K  i 4K lite.

Jak to załatwić , aby było najlepiej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dana56 napisał(a):

Witam. Obecnie mam Pakiet podstawowy L, Pakiet DISNEY+, Pakiet HBO HD HBO Max, CUTV IP, Usługa Multiroom HD. Dekodery Evobox PVR i Evobox lite.

Płacę 95 PLN, w tym 5PLN za multiroom. Umowa kończy się 22.01.2025. Chciałabym pakiet L +HBO max + Mr+ CUTV IP i wymianę dekoderów na 4K  i 4K lite.

Jak to załatwić , aby było najlepiej?

 

Odezwij się w wiadomości prywatnej z nr karty do użytkownika @Cp.go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...