Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnujący z pakietu S mogą liczyć na jakieś atrakcyjne propozycje? 🙄 Złożone wypowiedzenie, umowa jeszcze przez 2 tygodnie. Pakiet miałem jedynie dla kanałów Polsat Sport, a konkretnie dla I ligi i Pucharu Polski. Po ich utracie uznałem, że nie ma już powodu, by przedłużyć. Płacę dyszkę, bo mam rabat za internet z Plusa.

 

Ostatnio z oferty C+ zmyły się Polsaty Sport Premium i to jest jedyna zawartość, która mogłaby mnie przekonać do pozostania. Wszystkie kanały podstawowe, Max oraz Eleveny mam w C+. Interesowałby mnie też w mniejszym stopniu dostęp do Disney+, bo skończyła mi się roczna subskrypcja, ale zakładam, że do tego potrzeba znacznie wyższych pakietów. Zresztą widziałem wcześniejsze komentarze, że oferta z D+ i tak się pogorszyła. Stąd zapytanie głównie o Polsat Sport Premium, ile najtaniej kosztowałby dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba wysyłać wypowiedzenie, żeby coś ugrać ? Ile przed końcem umowy ? Został mi jeszcze rok z kawałkiem, mam pakiet S + eleven. Marzy mi się pakiet M za 15 zł + eleven 10 zł i PSP 10 zł, ewentualnie M Sport w podobnej cenie. Można będzie coś takiego wytargować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lukop napisał(a):

Rezygnujący z pakietu S mogą liczyć na jakieś atrakcyjne propozycje? 🙄 Złożone wypowiedzenie, umowa jeszcze przez 2 tygodnie. Pakiet miałem jedynie dla kanałów Polsat Sport, a konkretnie dla I ligi i Pucharu Polski. Po ich utracie uznałem, że nie ma już powodu, by przedłużyć. Płacę dyszkę, bo mam rabat za internet z Plusa.

 

Ostatnio z oferty C+ zmyły się Polsaty . Stąd zapytanie głównie o Polsat Sport Premium, ile najtaniej kosztowałby dostęp?

35zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mati123 napisał(a):

A to trzeba wysyłać wypowiedzenie, żeby coś ugrać ? Ile przed końcem umowy ? Został mi jeszcze rok z kawałkiem, mam pakiet S + eleven. Marzy mi się pakiet M za 15 zł + eleven 10 zł i PSP 10 zł, ewentualnie M Sport w podobnej cenie. Można będzie coś takiego wytargować ? 


O takim pakiecie to możesz pomarzyć ale dopiero w następnym roku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...