Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualna oferta Smart Dom na starych zasadach 2 produkt 50% taniej:

Tv Rodzinny HD za 25 zł. 

Telefon w plusie 35 zł z rabatem Smart Dom. 

Obie umowy na czas nieokreślony w tych kwotach. 

 

Przedłużać ani zmieniać taryfy telefonu nie chca. Ma zostać tak jak jest w tej samej cenie na umowie nieokreślonym. 

 

Pytają się, czy można zmienić Rodzinny HD na pakiet ten najniższy z Disney+ i ile będzie kosztował? 

Zaznaczam, że umowy na tel nie chcą zmieniać, ani rabatów stracić też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moja umowa kończy się za 5 miesięcy. Czy wysyłać już wypowiedzenie ?

 

Obecnie posiadam:

- Pakiet L

- Opcja ON THE GO

- Pakiet Eleven Sports HD

- Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

- Canal+ Sport3 i 4

- Pakiet Polsat Sport Premium

- Pakiet HBO HD HBO Max

CENA: 140 zł

 

Na co mogę liczyć przy przedłużeniu jeśli chciałbym dołożyć Disney + ?

Czy mogę zostać przy starym multiroom'ie z "odbijanymi" kartami czy trzeba jednak zmienić dekodery ?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Posiadam pakiet L plus opcje dodatkowe:Opcja ON THE GO, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet DZIECI ONLINE. Umowa do 30.04.23.Płaciłem przez rok 50 zł a następny za 85. Potrzebuję pakiet L plus pakiet eleven sports hd. Za ile teraz mogę to dostać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stan69 napisał(a):

@daro74L + Disney + Eleven za 80 z umową 24/6. A Mr już nie? jak tak to + 5 zł. Może obniżka abo. nie zaszkodzi.

Dzięki ,ale nie potrzebuję ani Disney ani Mr. Tylko Czysty L + eleven

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Obecnie posiadam: 

 

- Pakiet Familijny Max HD,

 

- Opcja ON THE GO,

- Pakiet Cinemax HD,

- Pakiet Polsat Sport Premium,

- Pakiet Sport HD,

- Pakiet Film HD,

- Pakiet Eleven Sports HD,

- Katalog treści online,

- Usługa Multiroom HD (2 dekodery).

 

Umowa ważna do końca marca 2023, wypowiedzenie złożone listownie kilka miesięcy temu. Miałem kilka telefonów z duk ale nie zwracałem uwagi na te oferty gdyż wydawały mi się średnio atrakcyjne (w porównaniu z duk c+), jednak czytając forum dużo więcej niż mi proponowali pewnie nie ugram. 

Obecnie za powyższe płace miesięcznie  90zł. Co w tej sytuacji mogę uzyskać, na jakich warunkach otrzymać nową umowę? Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś na mój wcześniejszy post? 

Aktualnie w starym Smart Dom rodzinka posiada Rodzinny HD za 25 zł umowa już na czas nieokreślony i telefon z plusa za 35 zł również na czasie nieokreślonym. 

 

Telefon ma zostać taki jaki jest na czasie nieokreślonym. Czyli za 35 zł. 

Czy jest szansa na pakiet najniższy + Disney za 30 zł? Oczywiście zostawiając telefon na czasie nieokreślonym taki jaki jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

za 7 m-cy(w icok) kończy mi się umowa, obecnie posiadam: Pakiet L, Pakiet Rozrywka, Pakiet Filmbox za 80 zł/mies. Chciałbym zamienić na Pakiet M Sport + Pakiet Rozrywka. Czy już mogę wypowiedzieć umowę ? Jakie są opcje przedłużenia umowy ?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po długim okresie umowy na czas nieokreślony postanowiłem w końcu coś zmienić ;) Mój pradawny pakiet wygląda tak:

Pakiet Familijny Max HD

pakiety dodatkowe:

Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Multiroom HD (2 dekodery)
IPLA MIX
Abonament: 99,90

 

Myślę o zmianie sprzętu i przedłużeniu umowy. Celuję w pakiet L z D+, HBO, 2xMR. Ile taki pakiet by mnie kosztował przy przedłużeniu, co i jak mam robić, ewentualnie co można jeszcze ugrać w podobnej kwocie jak teraz płacę? Trochę poczytałem ten wątek, jednak widzę, że za słabo się interesuję ile i za co płacę a do tej pory ewentualne nowe umowy ogarniałem w punkcie bez wnikania czy można ugrać coś więcej. Ktoś coś podpowie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Pakiet M 

Polsat sport premium

Eleveny

Filmbox

kanały dla Dzieci

Multiroom

Cinemaxy gratis

 

Umowa na 29 mc. łamak 6x0/23x95. Szału chyba nie ma ale nie wypowiadałem umowy, jutro miałem ostatni dzień na przedłużenie, w przeciwnym razie przeszła by na czas nie określony. 

Edytowane przez konradm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wracam po kilku latach z prośbą o kolejną poradę, co można ugrać z obecnej umowy :).

 

Umowa 24/6, kończy się za dwa miesiące, dotychczas Pakiet L + Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD, Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Filmbox Premium, Canal+ Sport3 i 4.

 

Miesięczne płatności, po uwzględnieniu darmowych miesięcy, wynosiły 95zł/miesiąc.

 

Co chcę ugrać? Co tylko się da najlepiej :D. Przede wszystkim wymianę dekoderów, bo mam staruszki HD5500s i HD6000, a jeśli da się coś jeszcze wyciągnąć w pakietach, to byłoby pięknie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...