Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24msc x 5zł = 120zł

 

moim zdaniem lepiej wziąc 15 miesięcy z HD5000 a jeśli chcesz dekoder z nagrywaniem to kup sobie własny i weź moduł do niego, Sagemcom ma 320GB dysku i w ciągu 29 miesięcy zapełni Ci się całkowicie 10 krotnie, średnio przy nagrywaniu ulubionych seriali po trzech miesiącach jest zapchany a z niego nie można zgrać materiału na komputer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio przy nagrywaniu ulubionych seriali po trzech miesiącach jest zapchany

Ja zapchałem go w ciągu niespełna 2 miesięcy nagrywając jedynie ciekawe filmy czy programy "na później" - leci coś fajnego, a ja nie mam w tej chwili czasu oglądać, więc wciskam nagrywanie. Oczywiście od razu po obejrzeniu najczęściej usuwałem nagranie, ale i tak szybkość dodawania nagrań znacznie przewyższała szybkość ich usuwania.

Niestety nie ma tu mowy o możliwości stworzenia czegoś na zasadzie wideoteki. I to nie tylko ze względu na pojemność dysku, ale przede wszystkim na brak możliwości jakiegokolwiek układania czy sortowania listy. A edycja nagrań w celu np. obcięcia niepotrzebnych początków, końców czy reklam, to już w ogóle jest całkowicie nawet poza marzeniami.

Sorki za oftop, rozpisałem się, śmiało można w kosz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani

 

W związku z treścią poniższego zgłoszenia proponuję ofertę podmiany (GT49) na udostępniony dekoder HD z możliwością nagrywania z dyskiem twardym na udostępnienie na tych samych warunkach jak poprzednia oferta, niemniej przez okres 10 miesięcy opłata za Pakiet Familijny HD, Extra HD, Sport HD oraz VOD (dostęp do filmów z „Katalogu”) będzie wynosiła 37,90 zł.

Jeżeli jest Pani zainteresowana otrzymaniem powyższej oferty wraz z dekoderem proszę o podanie w mailu zwrotnym aktualnego adresu oraz numeru telefonu.

 

 

czy to się według was opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edek Łomiarz, właśnie że dobrze piszesz, niech osoby które biorą w promocji ten dekoder wiedzą co dostają. W tym dekoderze nie można wymienić dysku na większy a dostępny jest tylko w ofertach na 29msc lub 36msc.

 

Ta oferta się średnio opłaca ale może być. Pod warunkiem że nie ma obowiązku dodatkowego pakietu czyli po 10msc jest 39.90zł. Czasem wciskają za 59.90 wersję z jednym dodatkowym pakietem. Dopytaj na wszelki wypadek 15msc z HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sagemcom ma 320GB dysku i w ciągu 29 miesięcy zapełni Ci się całkowicie 10 krotnie, średnio przy nagrywaniu ulubionych seriali po trzech miesiącach jest zapchany a z niego nie można zgrać materiału na komputer!

Zgadza się, nie można ale można pewnie podpiąć do ESI-88 nagrywarkę DVD i zgrać materiał na płytę.

Taki układ ćwiczyłem z dekoderami n-ki oraz Cyfry+ i działa bez problemu.

Wiem , że jest to trochę archaiczne ale na razie żadna platforma nie oferuje w swoich dekoderach możliwości zgrania materiału bezpośrednio na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi też o zgrywanie, żadna nie umożliwia wymiany dysku czy zrobienia kopii całego dysku do późniejzego odtworzenia na dysku pierwotnym, mając kabel SCART i kartę TV możesz zgrać też bezpośrednio na komputer ale jaki jest w tym sens? Zauważ że jakbyś chciał dokupić dysk to też nie ma szans.

 

Ale mimo wszystko ważne by nie zniechęcać klientów do wybrania dekodera PVR, to jest naprawdę świetne urządzenie ale opłaty za korzystanie nawet dla stałych użytkowników, którzy już sporo zapłacili firmie to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani

 

W związku z treścią poniższego zgłoszenia proponuję ofertę podmiany (GT49) na udostępniony dekoder HD z możliwością nagrywania z dyskiem twardym na udostępnienie na tych samych warunkach jak poprzednia oferta, niemniej przez okres 10 miesięcy opłata za Pakiet Familijny HD, Extra HD, Sport HD oraz VOD (dostęp do filmów z „Katalogu”) będzie wynosiła 37,90 zł.

Jeżeli jest Pani zainteresowana otrzymaniem powyższej oferty wraz z dekoderem proszę o podanie w mailu zwrotnym aktualnego adresu oraz numeru telefonu.

 

 

czy to się według was opłaca?

 

Do mnie naganiaczka wczoraj dzwoniła z podobną oferta, ale jak jej zaśpiewałem o dekoderze z dyskiem to sie upierała że bez opłaty 5 zeta nie dostanę go, a więc powiedziałem że mnie się nie spieszy, mam jeszcze prawie miesiąc obo i zdążę sobie coś przed świętami znaleźć i to wcale nie musi być CP. Trochę jej rura opadła .... że nie może , że niema takiej możliwości itd. więc jej rzuciłem że jak przed końcem marca będzie miała już coś ciekawszego to może się zgłosić co bardzo ją ucieszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką ofertę: Umowa na 15 miesięcy, pakiet familijny plus przez 5 miesięcy full opcja bez HBO. Do tego dekoder HD za 50 zł. Mi takie coś odpowiada. Mam tylko pytanie kiedy wchodzi w życie taki aneks? Z chwilą podpisania czy z nowym okresem rozliczeniowym? Prościej po podpisaniu aneksu przyjeżdżam do domu i już mam tą full opcje czy dopiero od nowego okresu rozliczeniowego? Co innego twierdzą w BOKu a co innego w punkcie sprzedaży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP można oglądnąć nowy cennik dla abonentów. Nowy jest dlatego, że pisze w nim - ważny od 1 marca 2011. Tylko wszystko w nim jest stare - ceny i pakiety. Nie ma nigdzie cen dla Nowego Cyfrowego Polsatu. O co tutaj chodzi? Czy CP zamierza przywrócić stare pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba nie wszystko jest stare. Zobacz na te ceny:

 

II. OPŁATY ZA UDOSTĘPNIENIE SPRZĘTU

1. Opłaty Miesięczna wysokość opłat

Dekoder SD 10,00 zł

Dekoder HD 15,00 zł

Dekoder DVR SD 15,00 zł

Dekoder PVR HD 25,00 zł

CAM 20,00 zł

Dysk wymienny do dekodera 10,00 zł

 

Już kiedyś CP wprowadził chore opłaty za dzierżawę dekoderów i jak szybko je wprowadzili, tak szybko się z tego wycofali. Zobaczymy teraz. Coś mi to wygląda na ukrytą podwyżkę, którą inne platformy już wprowadziły, a że CP chce być "najtańszą platformą na rynku" to podwyżkę ukrywają w dzierżawie dekoderów.

A swoją drogą przy umowie na 36 miesięcy to wychodzi... 360 zł za ich dekoder mini (SD), a później trzeba im go oddać.

Ciekawe, czy to przemyślana strategia, czy nerwowe ruchy po ostatnich wpadkach z TVP, BBC, TV2tygodnikiem, wypowiedzeniami i marną sprzedażą na przełomie roku? Oj chyba dni pana prezesa są już policzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo było wcześniej. są to standardowe ceny. tak samo jak u innych operatorów. nikt nie wprowadzi dzierżawy za dekoder sd 10zł./m-c, cennik musi być, a klienci dostają rabat. bo niby dlaczego ulgi zapisane w umowach są takie wysokie? m. in. przez ten rabat. równie dobrze CP mógłby drukować te ceny na ulotkach i obok informacja, że w promocji sd bez opłat miesięcznych jednak, a PVR za 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zacznie sie zaraz kociol domyslow. Zauwazcie ze w cenniku juz bardzo dlugo funkcjonuja kwoty miesiecznych oplat za udostepnienie sprzetu. Natomiast w rzeczywistosci comiesiecznych cen za udostepnienia nie ma lub sa w wysokosci np 5 PLN (jak w przypadku sagemcoma czy dekodera SD przy najnizszym pakiecie) - to czy sie placi taka dzierzawe cze nie reguluje dana promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeszukiwałem jen wątek ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

Kończy mi się okres wypowiedzenia umowy zawartej w 2009 roku na Familijny + HBO (taka opcja z drugim dekoderem gratis - pamiętacie?). Dopytywałem w APS co mnie czeka - były przygotowane jakieś oferty dla mnie na 15 miesięcy ale dla 1 dekodera. Koleś powiedział że na pewno więcej wskóram przez infolinię. Oczywiście (po ponaglającym mailu) dzwoniono do mnie z "super" propozycjami zostania w CP, ale warunki dla opcji z 2 dekoderami były dla mnie nie do przyjęcia. Pani zapytała czy może jeszcze może w lutym zadzwonić z ofertą . Zgodziłem się. Luty minął. Po kolejnym mailu ponaglającym dzisiaj znów zaproponowano mi taką ofertę: 29 m-cy, 6 m-cy gratis pełnej oferty, 2 dekodery - na głównym Familijny HD + HBO na drugim Mini HD. Powiedziałem że interesuje mnie umowa max. 15 miesięczna i jestem w stanie zrezygnować z 1 dekodera. Odpowiedź - nie ma takiej możliwości (wcześniej była). Powiedziałem też że wolałbym Familijny HD + Extra HD (zamiast HBO). Odpowiedź - nie ma takiej możliwości - HBO MUSI być. To chyba najgłupsza oferta jaką kiedykolwiek zaproponował mi CP. Nie dosyć że dłuuugo, drożej, to jeszcze nie mogę oglądać tego co bym chciał.

Miał ktoś taką umowę jak ja? Jakie dostaliście propozycje? Jak rozwiązać ten problem? Okres wypowiedzenia mija 21 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem dziś dostałem kurierem saegemcoma i 10 miechów gratis. Ale gdy przeanalizowałem umowę zauważyłem jedną itygującą mnie sprawę dotyczy ona promocji. Promocja GT49 mówi o tym iż 10miechów płacę 37.90 a potem 89.88. Ja umawiałem się z kobieciną na to że zostane przy familijnym. Nie rozczajam tego. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat analizując umowę kogoś z rodziny. Zadzwoniłem na infolinie i okazało się, że jest tak jak ustalono z konsultantem a więc po 6 miesiącach można zostać przy Familijnym HD ale trzeba to zgłosić przed upływem promocji. Z ulotki też wynikało, że trzeba będzie płacić 89,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na jutro umówiony jestem z konsultantką CP na rozmowę w sprawie nowej oferty, która przedstawiła. Umowa na 15 m-cy, 7 m-cy po 37,90 pakiety Familijny HD, Sport HD, Extra HD oraz VOD, pozostałe miesiące 59,90 czyli Familijny plus wybrany pakiet, dekoder pozostawiam sobie stary. Nie zgodzę się jednak na takie warunki, albo po 7 miesiącach mam zobowiązanie tylko na Familijny HD albo odmawiam CP, do czasu rozstrzygnięcia przetargu na prawa do ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nurtuje mnie kwestia starego echostara. Do dziś dnia odbierałem na nim kanały. Czy nie powinni go już wyłączyc?

W icoku na moim koncie mam dwa dekoddery. Płatności na ten nowy dekoder w icoku wynoszą 0zł, nie wiem o co chodzi? Chyba nie będe musiał płacic za 2 dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...