Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mi tez facet chcial wcisnac pakiet HBO bo bym dostal za free przez 3 miesiace pakiet Cinemax, nie wiem jakim cudem i tak mam pakiet Cinemax. :mrgreen: CP ladne bajki wciska abonentom ze cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z Pakietem HD chciał Ci wcisnać...

 

Gdyby to tak było że z pakietem HD na stałe to jeszcze by nie było tragedii ( podobną cenę masz w ofercie), ale wyraźnie powiedział że dostaję w prezencie 3 mies. pakietu HD i nie muszę tego kontynuować, ale ani słowa że cena spadnie.

 

Jednym słowem dobrze że ten mój temat tu wrzuciłem bo choć się czyta innych propozycje zawsze jakieś zdanie kogoś z boku nasuwa nowe spostrzeżenia.

A to utwierdza mnie tylko bardziej jak CP potrafi manipulować aby tylko klienta załapać a jak już podpisze cyrograf to się dopiero po jakimś czasie zorientuje co tak naprawdę podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem dzisiaj z Panem z CP na infolini.

Zaproponował mi:

Umowa na 12mies. 1.mies gratis relax mix lub HBO

Umowa na 24mies. 3.mies gratis relax mix lub HBO

 

Dekoder SD Samsunga za 119zł i chciałbym się od was dowiedzieć, bo widzę w poprzednich postach, że ludzie dostaja dekodery za free.

Chciałbym podpisać umowa na 2 lata i wolałbym wziąść nowy dekoder, ale 119zł wydaje mi się zbyt dużo przy takiej umowie.

 

Czy jak bym ponegocjował to mogę liczyć na dekoder SD(obojętnie jaki) za 1zł lub za free ??? :?::?::?:

 

Edit: 18.03.2010 15:07

Umowa na familijny (zapomniałem dodać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jaką dostał "fezuj" ma sie nijak do tej dla "budzik936" zatem nasuwa się pytanie czy każdy konsultant na infolini może sobie wymyślać co mu się podoba? Jednemu proponują długą darmoszkę a innemu ledwie miesiąc. CP robi się coraz weselszy. Ja wciąż czekam aż do mnie zadzwonią. Jeszcze miesiąc i bay bay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Klient dzwoni na infolinie i prosi o przedłużenie umowy/podmianę dekodera to otrzymuje od konsultanta ofertę standardową (identyczną ofertę, tyle że z wyłączeniem ofert na podmiany SD/HD, Klient może otrzymać i podpisać na miejscu w każdym APS).

Natomiast inne oferty (dużo atrakcyjniejsze) wychodzą z Działu Utrzymania Klienta, którego konsultanci dzwonią sami do Klienta, zazwyczaj po uprzednim zgłoszeniu Klienta prośby o kontakt z DUKiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się teraz do wzięcia dekodera HD. Umowa kończy mi się 12 maja, także jak sami nie zadzwonią w ciągu 2-3 tygodni to się sam skontaktuje. Aktualnie płacę 57,80 za Relax-Mix. Pakietu zmieniać nie chcę tylko podmienić dekoder na HD + ewentualnie dokupić jeden kanał - PS HD.

Najlepiej byłoby dekoder za złotówkę i ta sama cena abonamentu, ale podejrzewam, że trzeba będzie za dekoder zapłacić ok. 200 zł no i kanał też nie za darmo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt zapomniałem dodać. Na wynajem wydaje się lepszym rozwiązaniem przynajmniej gwarancja jest cały czas a z Echostarami to nigdy nie wiadomo na jaki egzemplarz się trafi. Jeżeli ktoś woli mieć dekoder na własność który po zakończeniu umowy do niczego się nie przyda (chyba, że do pre-paid albo do FTA) to jego wola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie na własność nie ma gwarancji?

 

Gwarancja jest oczywiście ale tylko na określony czas a zakładając, że używasz dekoder przez 4 lata (oczywiście przedłużając umowę na posiadany dekoder) i coś się psuje to koszt naprawy przekroczy wartość dekodera i lipa nie masz na czym oglądać a abo płacić trzeba. Na wynajem kończy się umowa oddajesz dekoder i jeśli chcesz to podpisujesz nową umowę i dostajesz nowy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej wychodzę z takiego założenia jak wyżej opisałem po co płacić 200zł za dekoder który po zakończonej umowie i załóżmy przejściu do innej Platformy na nic się nie przyda chyba że do FTA a 200zł w plecy. Jest mały minusik z dekoderem na wynajem tzn. nie jest twoją własnością i jak się zdenerwujesz to raczej nie rzucaj nim o ścianę :wink: bo trzeba będzie za niego zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto także wziąć pod uwagę, że można brać co 2 lata nowy dekoder na własność, bo zawsze coś nowego, a i gwarancja, ale co ze starymi dekoderami? Wiadomo, że dekodery CP nie są żadną rewelacją i na dłuższą metę mogą być uciążliwe w użytkowaniu, a na wynajem zawsze ma się gwarancje, a i nie trzeba składować sprzętu.

Warto dodać, że HD na wynajem jest bez opłat miesięcznych (dzierżawa) jeśli ma się wyższy pakiet niż Familijny i koszt to tylko 1 zł + koszt wysyłki, chyba ok. 28 zł. Więc warto przemyśleć ofertę.

Ja np. miałem dekoder SD, teraz mam HD za 1 zł. Pakiet Familijny + RelaxMix + HBO i do tego 3 mies. Cinemax oraz kanały HD, więc oferta nie jest najgorsza, nie jest to rewelacja, ale zawsze lepsze to niż żadna oferta dla stałych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak np. zepsuje ci sie to tak albo jak bedzie inny problem. Ale jak bys chcial wymienic echostara na samsunga to juz nie wiem ale mysle ze to jest niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje zapytanie jakie mają dla mnie propozycje odnosnie mojej dalszej przyszlosci w Cp dostalem meila:

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że zmiana warunków Umowy może nastąpić

najwcześniej po zakończeniu okresu podstawowego Umowy, tj. po dniu 19 lipca 2010 r. W

związku z powyższym jeżeli będzie Pan zainteresowany zapoznaniem się z

przygotowaną dla Pana ofertą prosimy o kontakt po dniu 19 czerwca 2010 r.

 

Czyli nawet jak zrobia promocje wielkanocna (jakos im nie ufam) to mnie nie obejmie, bo gadac mozemy po zakonczeniu umowy, he he he zobaczymy co mi zaproponuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja w zeszlym roku w grudniu dzwonilem ile kosztuje wymiana dekodera na HD, konsultantka mi odpowiedziala ze mam dzwonic dopiero kiedy minie rok od podpisana porozumienia na pakiet relax mix czyli w czerwcu, a okazalo sie ze wkrecali bo na poczatku stycznia otrzymalem ulotke ze mam mozliwosc wymiany dekodera.

Czyli ciebie tez oszukuja, moze dostaniesz wkrotce propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...