Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie.

Po zapoznaniu sie trohce z tym tematem, mam pytanie, czy moge wyslac im jeszcze wypowiedzenie jezeli umowa konczy sie 18 maja br.?? Czy zostanie ono uwzglednione jeszcze?

....

Jak najbardziej możesz. Umowa musi być wypowiedziana 3 miesiące wcześniej Tyle, że w tym przypadku za okres od 18 maja do 18 czerwca zapłacisz pełną kwotę za określone pakiety )bez zniżek promocyjnych) i umowa skończy się miesiąc po okresie, na który była zawarta. Wypowiedzenie wyślij najlepiej dzisiaj poleconym.

W umowie napisz m.in. "Wypowiadam umowę o abonament ......... ze skutkiem na dzień 18.06.2013r."

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chce pomóc komuś kto ma CP dostać lepszą ofertę. Ma teraz ten pakiet familijny + sport plus film za chyba 79 zł. Nie znam się na Cp ale jaką ofertę może uzyskać bo będzie pisał wypowiedzenie (zniknięcie romantica tv) i chciałby to co teraz ma plus multiroom. Opłaty za multiroom przy tym pakiecie to 5 zł a aktywacja 29 zł z tym podstawowym dekoderem. Czy na dodatkowym dekoderze są wszystkie kanały takie jak na głównym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, miałem kilka lat pakiet Familijny HD, dzisiaj zadzwonili po raz pierwszy z zapytaniem o powód, postraszyłem trochę że dzisiaj NC+ startuje i jestem zdecydowany raczej na ich platformę, ew. na pakiet Premium Cyfrowego Polsatu, Pan przedstawił mi najpierw ofertę na 29 mies. Premium pierwsze miesiące 10zł taniej, oczywiście odmówiłem, druga oferta to 15 mies i 5 mies za darmo, wtedy odmówiłem i podałem swoje warunki chwila oczekiwania i oferta klepnięta także 'wywalczyłem'

Pakiet Premium + Multiroom umowa na 12 mies., 5 mies gratis (płacę tylko za Sagemcoma 5zł) później 89,99 za premium + 5zł za MR + 5zł za Sagemcom. Aha i poprosiłem o HD 6000 za 79zł bo domyślnie 3000 za złotówkę proponują. Umowa nie zawiera HBO GO i iplimix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pakiet Premium + Multiroom umowa na 12 mies., 5 mies gratis (płacę tylko za Sagemcoma 5zł) później 89,99 za premium + 5zł za MR + 5zł za Sagemcom. Aha i poprosiłem o HD 6000 za 79zł bo domyślnie 3000 za złotówkę proponują. Umowa nie zawiera HBO GO i iplimix.

 

Mam obecnie stary dekoder mini i pakiet minihd. Widząc, co się dzieje w nc+, wygląda na to, że w kwietniu pożegnam się z nimi i zostanie sam polsat. Stąd pytanie do forumowych wyjadaczy:

Czy jest szansa na ofertę, jak powyżej (ewentualnie umowa na 15 miesięcy, 5 gratis), jeśli dodatkowo chcę wymienić dekoder na sagemcoma?

Jak prezentują się dekodery polsatu w porównaniu do nBoxa n-ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pakiet Premium + Multiroom umowa na 12 mies., 5 mies gratis (płacę tylko za Sagemcoma 5zł) później 89,99 za premium + 5zł za MR + 5zł za Sagemcom. Aha i poprosiłem o HD 6000 za 79zł bo domyślnie 3000 za złotówkę proponują. Umowa nie zawiera HBO GO i iplimix.

 

Mam obecnie stary dekoder mini i pakiet minihd. Widząc, co się dzieje w nc+, wygląda na to, że w kwietniu pożegnam się z nimi i zostanie sam polsat. Stąd pytanie do forumowych wyjadaczy:

Czy jest szansa na ofertę, jak powyżej (ewentualnie umowa na 15 miesięcy, 5 gratis), jeśli dodatkowo chcę wymienić dekoder na sagemcoma?

Jak prezentują się dekodery polsatu w porównaniu do nBoxa n-ki?

 

 

W tym przypadku dostaniesz 3 m-ce gratis i umowę na 15 m-cy. Gdyby nie interesował Cię dekoder PVR to wtedy można pomyśleć o ww. promocji, tylko wcześniej trzeba wymienić dekoder na HD ;) A są na to sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucass umowę podpisałem końcem listopada 2012 na 29 miesięcy(6 miesięcy gratis) na Familijny Max HD. Chciałem dziś zaabonować do tego opcję "Film HD" ale konsultant poinformował mnie że nie mam elastycznej umowy bo zawarłem ją tylko na Familijny Max HD i nie można aktywować nic poza HBO i Cinemaxami itd. a więc opcjami zewnętrznymi.

Powiedziałem że szkoda i tyle, ale logując się potem do ICOK w zakładce "oferty dla stałych abonentów" widzę propozycję Familijny Max HD+ Sport HD+ Film HD za 49.90 przez cztery miesiące, a potem mogę zrezygnować z jednego i płacić 59.90. To realne by już teraz(cztery miesiące po podpisaniu umowy na 29) była dla mnie taka oferta? I jak to ma działać skoro do końca maja mam gratis Familijny Max HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zgadzając się na warunki od jutra(od przyszłego pełnego okresu rozliczeniowego?) płacę abonament tracąc jeszcze kilka tygodni gratisowego dostępu jak rozumiem. Jeśli możesz to napisz czy zmiany wchodzą od nowego okresu rozliczeniowego czy od dnia w którym zgodziłem się na nowe warunki. W APSie też to uzyskam?

I to przedłuża umowę o kolejny okres czy te warunki(29 miesięcy od listopada 2012) pozostają bez zmian?

Śliczne dzięki za szybką i rzeczową odpowiedź jaką mi udzieliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa obowiązuje od najbliższego okresu rozliczeniowego i od tego czasu liczone jest 29 m-cy więc umowa tak naprawdę przedłuża się o tyle miesięcy ile poprzedniej już minęło. Często jest też tak, że dodatkowe kanały są uruchamiane tego samego dnia lub w ciagu 48 godzin. W APS też to dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam moduł Cam cp od 2008r z pakietem Familijnym +HBO (57,9) kończy mi sie kolejna umowa w maju ,do tej pory nie zmieniałem pakietów ,interesuje mnie Familijny HD+HBO HD + multiroom jak myślicie udało by mi sie to dostać w cenie 70zł ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym SZOKU związanym z ofertą nc+ przedłużyłem umowę w CP na 12 miesięcy z czego 5 miesięcy gratis z pakietem Premium i MR za średnią sumę ~53zł/mies.Dodatkowy dekoder do MR to HD3000 za 1zł(posiadam HD5000);każdy narzeka na ten sprzęt,więc moje pytanie jest takie:

Czy mogę jeszcze zmienić to cudo na coś lepszego czy już jestem na niego "skazany" do końca umowy?

 

P.s.Cudów od drugiego dekodera nie wymagam-ma stabilnie działać i tyle.Co jest z nim nie tak?Odpowiedź proszę wysłać na priva aby nie zaśmiecać wątku.Dziękuje z góry za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie stary dekoder mini i pakiet minihd. Widząc, co się dzieje w nc+, wygląda na to, że w kwietniu pożegnam się z nimi i zostanie sam polsat. Stąd pytanie do forumowych wyjadaczy:

Czy jest szansa na ofertę, jak powyżej (ewentualnie umowa na 15 miesięcy, 5 gratis), jeśli dodatkowo chcę wymienić dekoder na sagemcoma?

Jak prezentują się dekodery polsatu w porównaniu do nBoxa n-ki?

 

 

W tym przypadku dostaniesz 3 m-ce gratis i umowę na 15 m-cy. Gdyby nie interesował Cię dekoder PVR to wtedy można pomyśleć o ww. promocji, tylko wcześniej trzeba wymienić dekoder na HD ;) A są na to sposoby.

 

3 miesiące gratis przy 15 miesięcznej umowie? Czyli jak nowi kupujący przez internet.

Jeśli już będę się decydował na całkowite przejście do CP, to jedynie z dekoderem z PVR. Niestety, n-ka mnie rozpieściła, mało jaki film/serial oglądam online. Za to HBO/Cinemax, to raczej, jako wartość dodana (zachęciła mnie końcowa cena w takim rabacie 5gratis/12), nie potrzebuję tego do szczęścia. Dlatego, jako opcję, rozważam też trafny wybór (familijny+sport+film) na 15 miesięcy, 3 gratis, MR gratis.

Póki co, leci wypowiedzenie do n z powodu zmiany kanałów, zobaczę, co tamci zaproponują.

Jednocześnie wypowiadam umowę w CP na ten pakiet mini (umowa mi się zroluje 18 kwietnia, lub zrolowała 18 marca, nie śledziłem dokładnie, bo to jest TV u rodziców).

 

A są na to sposoby.

A, i jakież to sposoby? (daj znać na priv).

 

//A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...