Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

możliwe że promocje związane są ze zmianą oferty CP w końcu w ciągu kilku najbliższych godzin kilka kanałów dołączy do CP i mają w związku z tym problem z kodowaniem.... tak więc jeśli również macie taką możliwość korzystajcie z tego "otwartego okna" na dzień dziecka :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem abonentem CP juz od dluzszego czasu (od zawsze pakiet familijny). ostatnio wypowiedzialem umowe (glownym powodem byl brak tvp seriale i kino polska w standardzie, teraz to doszlo), nie mniej dzis otrzymalem telefon z nowa oferta: umowa 15 miesiecy, 3 miesiace gratis familijny HD+extra HD+Sport HD z opcja zejscia do Familijnego HD. czy mysliscie ze jest to "max" co mozna od nich uzyskac przy przedluzaniu umowy ?

w sumie bardzo nie zalezy mi na tych "extra pakietach i sporcie", wolalbym np 5 miesiecy familijnego hd za free, aczkolwiek nie wiem czy takie negocjacje wchodza w rachube, bo moze maja tylko jakies standardowe oferty dla przedluzacjacych umowy.

czy ktos spotkal sie z jakas lepsza oferta przy przedluzaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ojej, pewnie zbliżał mu się koniec okresu podstawowego i brak TVP Seriale oraz Kino Polska sprawił, że zdecydował się na wypowiedzenie umowy, a nie pozostanie w Cyfrowym Polsacie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie umiesz się targować, wypowiedzenie umowy wysłasz i czekasz na telefony, wszędzie się tak robi, ja tak zrobiłem chociażby w playu i zadzwonili, ze przyjęli moje wypowiedzenie i mówią, że dobrze zrobiłem, bo mam dużo lepsze promocje dzięki temu, więc nic tylko wysyłać wypowiedzenia i czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu przedluzelem umowe z CP na pakiet min. Rodzinny ; dostalem przez pierwsze 2 m-sc Familijny za 14,90 dzwonilem na infolinie wszystko sie zgadza ; dekoder HD 2000 ale o dziwo po dostarczeniu dekodera z karta i odpaleniu dziala mi full pakiet bez kanalow XXX ; czy ktos sie ztyknal z czyms takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktywną taryfę Premium w CP bez multiroomu. Wczoraj dzwonił do mnie pan z działu obsługi klienta i zaproponował mi przedłużenie umowy na 29 miesięcy. W ramach tej umowy otrzymam multirom za jednorazową opłatą (ok.75zł + koszt kuriera). Zachowuję pakiet Premium lecz dochodzi mi opłata miesięczna 5 zł za dodatkowy dekoder. Razem będzie 105zł/mies. Chcę zapytać forumowiczów czy jest to dobra oferta czy może coś jeszcze wytargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata 75 zł jest jednorazową opłatą za udostępnienie dodatkowego dekodera w opcji Multiroom. Zapewne wybrałeś dekoder HD bo przy SD opłata jednorazowa byłaby zapewne niższa - ok. 30 zł. Ale to oczywiscie zalezy od indywidualnej oferty - więc najlepiej jest dopytać dokładnie o koszty. Co do opłaty miesiecznej - jak napisał 220V - za multiroom opłata miesieczna przy Premium wynosi 0 zł. Wiec placic bedziesz tylko za wybrany pakiet. Cena premium tez jest uzalezniona od tego czy dostałeś bonusy, czy umowa bedzie elastyczna czy nie. Przed podpisaniem umowy przeczytaj ja dokladnie - kurier musi poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktywną taryfę Premium w CP bez multiroomu. Wczoraj dzwonił do mnie pan z działu obsługi klienta i zaproponował mi przedłużenie umowy na 29 miesięcy. W ramach tej umowy otrzymam multirom za jednorazową opłatą (ok.75zł + koszt kuriera). Zachowuję pakiet Premium lecz dochodzi mi opłata miesięczna 5 zł za dodatkowy dekoder. Razem będzie 105zł/mies. Chcę zapytać forumowiczów czy jest to dobra oferta czy może coś jeszcze wytargować?

 

To jest najpewniej elastyczne premium z możliwością zejścia do DHD HBO Cinemax HD i tam jest ta oplata 5zł za multiroom.Zapytaj się o nieelastyczne premium za 89,90 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy pisali ze nie ma co liczyc na lepsza oferte niz dla nowych abo, a ja wczoraj dostalem od dzialu utrzymania klienta oferte na umowe na pakiet premium na 15 mies. z abo srednio 68 zl /mies z multiroomem i dodatkowo wymienia mi dekoder dodatkowy na HD. A nic specjalnie nie negocjowalem, na poczatku rozmowy tylko sie mnie facet zapytal czy byl jakis dodatkowy powod wyslania wypowiedzenia umowy oprocz usuniecia Polsatu futbol, to mu powiedzialem ze wlasnie brak multiroomu i tylko mini hd na 2 dekoderze, i ten od rau mi taka oferte przedstawil. Mysle ze bardzo ciekawa i oplacalna. A full pakiet juz mi swieci na obu dekoderach mimo, ze umowa dopiero ma zostac wyslana :) Tak wiec CP potrafi pozytywnie zaskoczyc i tu ich musze pochwalic akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...