Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe te promocję post wyżej, jednak interesuje mnie tylko promocja połączona z mutliroomem, a w tej opcji trzymają się przy dłuższych okresach umowy... Babka będzie dzwonić w przyszłym tygodniu, więc zobaczymy czy coś jeszcze się da ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rezgnacji z powodu wyłączenia tvnhd+1 umowa na 24 m --8m gratis pakiet fam hd +extra hd +sport hd po 8 m promocji pozostaję przy fam hd +extrahd za 59,90+ 5 zł za ten sam dek co miałem / esi88/ do tego multiroom za 0 zł przez cały okres umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multiroom HD czy SD?

Ja mam umowę do 20 lipca.Ciekawe co mi zaproponują :roll: Teraz mam familijny hbo i pakiet hd za 72,90

.W czwartek napisałem im wiadomość przez icok i dzisiaj dostałem odpowiedz Proszą o podanie aktualnego nr telefonu :evil: A jest w moich danych i jeszcze dodatkowo co miesiąc dostaje smsa że mam10 dni żeby im pieniądze wpłacić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłacam ,wpłacam ale dzień przed terminem :lol: chyba im sie to nie podoba :roll: bo dostaje smsy i druki na e-meil i jak mieli domowy nr to jeszcze automat dzwonił chyba 7 albo 3 dni przed terminem :x

 

Dzwoniła właśnie. miła pani z icok

Propozycja:Umowa na 29 miesięcy(multiroom 24) Przez 12 miesięcy 39,90 za pakiet premium potem 13-29 miesięcy 89,90

dekoder hd do multi HD5000 aktywacja 79 potem 0 zł :roll: Podobno na multiroom nie ma krótszych umów :roll::? Jutro będzie dzwonić z pytaniem czy się zgadzam. Wolałbym jednak krótsza umowę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten okres 29 m-cy to chyba już typowe, ja dostałem teraz coś takiego na CAM (przez 12 m-cy 39.90 Familijny HD+Extra+Sport), 12-29 miesiąc za 59zł ( Familijny HD+1 pakiet). W sumie Polsat tez ryzykuje, bo każda zmiana w ofercie to pretekst do rozwiązania umowy. Btw, jakby ktos chciał odkupić moja umowę i CAM, to proszę o PW, możemy pogadać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku umowy na 29 m-cy + multiroom HD na 24 m-ce, po upływie 19 m-cy od zawarcia umowy będzie już przygotowana nowa propozycja przedłużeniowa, z której kto chce będzie mógł skorzystać Tak przynajmniej poinformowała mnie konsultantka, która jak wynikało z z naszej kilkunastominutowej rozmowy sprawiała wrażenie wyjątkowo kompetentnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale na infolini gość powiedział że nie przysługuje mi nowy dekoder ? Nowe są przy umowach 29 miesięcy - Tak twierdził. Może to kit ?

 

Raczej kit- weź gościa pod włos i mu walnij że skoro ci nie przysługuje wymiana to Ty dziękujesz za dalszą współpracę, ciekawe co on na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już podziękowałem , moje wypowiedzenie jest u nich . Gość z CP do mnie dzwoni co tydzień żeby ją anulować i taka była jego ostatnia oferta. Jeszcze miał dla mnie taką -(przypomniało mi się że nowy dekoder dawał mi już na 18 miesięcy.) Nowy dekoder za 15 zł, 2 miesiące familijny , extra i sport , reszta czyli 16 miesięcy za 39,9 bez dzierżawy dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma dla abonenta który ma HBO możliwości podpisania umowy bez HBO??

Mam teraz Pakiet HBO Chciałem tylko przedłużyc na innych warunkach i bez HBO i nie da się Musi być HBO BO Mam go teraz w umowie..

 

Nitroman nowy dekoder powinieneś dostać mnie się pytali czy chce nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się dokładnie. Dla stałych abonentów są dwie promocje Premium. 1 i 2. Premium 1 kosztuje 99,90 i posiada możliwość zejścia po okresie promocyjnym do Familijnego HD + HBO Cinemax za 69,90. Premium 2 kosztuje 89,90 i nie posiada możliwości zejścia na niższe pakiety po okresie promocyjnym. Nazwa tej promocji to Zima 2011 DUK T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem Cyfrowego Polsatu o 2000 roku. Aktualna umowa kończy mi się 10 kwietnia. Dzwonili dzisiaj do mnie z Polsatu i zaproponowali całkiem fajne nowe umowy.

Wersja I - umowa Premium na 15 miesięcy, Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD przez okres 8 miesięcy za 39,90 zł, pozostałe 7 miesięcy za 89,90 zł, czyli wychodzi średnia opłata za miesiąc około 62 zł. Teraz płacę 72,80 zł za Familijny, Relax Mix i pakiet HD. 6 miesięcy przed końcem umowy można renegocjować nowe warunki umowy.

Wersja II - umowa na 15 miesięcy, Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD przez okres 8 miesięcy za 39,90 zł, przez pozostałe 7 miesięcy pakiet minimalny to Familijny HD + Extra HD lub Sport HD za 59,90 zł. 6 miesięcy przed końcem umowy można renegocjować nowe warunki umowy.

 

Co o tym sądzicie? Chyba skuszę się na wersję I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie namówili na kolejne 29m, przy czym 6m gratis a potem 84,9 (familijny + sport hd + extra hd + dzierżawa 5pln). Przy tym wymiana dekodera (echostar 7400) na Sagemcom ESI 88. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś ćwiczył taką wymianę? Przyjeżdża kurier z nowym dekoderem i zabiera stary? Jak z kosztami? Można sobie zachować hdmi ze starego dekodera? Co powinno znaleźć się w opakowaniu zwrotnym oprócz dekodera? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 24m umowę, przy czym 8m gratis a potem 89,9 (premium + multiroom). Dekoder swój pozostawiłem, czyli (echostar 7400), a dodatkowy to Mini, który również miałem wcześniej i pozostawiłem. Multiroom HD nie dostałem, gdyż z tego powodu że miałem już mini dodatkowy to mi nie mogą dać dekodera hd, za tego mini. Ale na multiroomie HD mi nie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...