Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakbym był w Cp to wołałbym tak :

 

Familijny + Relax mix 4 miesiące Gratis

Pakiet HD Gratis przez cała umowę

Rozrywka -50% przez cała umowa

i Dekoder Echostar DVR 7400 HD za 10 zł przez cała umowę

umowa max na 18

 

Ale niestety nie jestem abonentem Polsatu tylko Cyfry+ bo mi bardziej odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest wreszcie z tym pakietem hD, ile on kosztuje 20, 25, czy 15pln? na stronie www cp nie ma w pakiecie discovery dlaczego? i ile jest obecnie kanałów w tym pakiecie.

Zdaje mi się,że cp trochę kombinuje i chce chyba podzielić ten pakiet na kilka mniejszych.

wasza opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką sprawę: 24lutego otrzymałem z cp dekoder na wymianę (oferta dla stałych Klientów), oczywiście z nową kartą, zgodnie z zaproponowaną ofertą mam kilka miesięcy gratis. Ale starą kartę opłaciłem 18lutego na nowy okres rozliczeniowy, który zaczyna się 28 każdego miesiąca(opłacona do 28marca). Czyli kasa w błoto bo starej karty nie używam od momentu otrzymania nowej czyli 24luty. Pytanie : czy jest jakaś możliwość odzyskania tego abonamentu lub przesunięcia na konto nowej karty? Nie jest to może duża kasa, ale zawsze coś (39,9pln). Dodam, że starej karty nie będę już używał. I jeszcze pytanko: co się dzieje ze starą kartą?

może ktoś miał podobny problem, z góry dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Watpie ze przeleja ci kase na nowa karte, ale zawsze mozna zadzwonic do CP i sie zapytac.

2. Jak dekoder jest twoja wlasnoscia to zostajeu ciebie i mozesz na nim odbierac kanaly FTA lub placic pre-paid.

Jak dekoder jest wlasnoscia CP to musisz wyslac do Warszawy (CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką sprawę: 24lutego otrzymałem z cp dekoder na wymianę (oferta dla stałych Klientów), oczywiście z nową kartą, zgodnie z zaproponowaną ofertą mam kilka miesięcy gratis. Ale starą kartę opłaciłem 18lutego na nowy okres rozliczeniowy, który zaczyna się 28 każdego miesiąca(opłacona do 28marca). Czyli kasa w błoto bo starej karty nie używam od momentu otrzymania nowej czyli 24luty. Pytanie : czy jest jakaś możliwość odzyskania tego abonamentu lub przesunięcia na konto nowej karty? Nie jest to może duża kasa, ale zawsze coś (39,9pln). Dodam, że starej karty nie będę już używał. I jeszcze pytanko: co się dzieje ze starą kartą?

może ktoś miał podobny problem, z góry dzięki za rady.

 

Mi powedziano( dekoder z wymianą), że nadpłatę przesięguja mi na poczet nowego konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dziś z działem utrzymania klienta i zaproponowali mi takie warunki. Czyli przejscie z umowy na czas nieokreślony na umowę terminową

-umowa 2 lata

-dekoder hd opłata dzierżawy 5zł ( przez pierwsze 3 miesiace 1zł)

-3 miesiące gratis

-pakiet familijny

 

A teraz mam pytanie. Czy za dekoder hd trzeba płacić ta opłatę? Nie rozumiem jej naliczania w cp ,w cyfrze nie płacę nic za dzierżawę za dekoder hd z dyskiem, w N też nie płacę nic za dekoder hd z dyskiem. A w Cp sobie życzą za zwykły dekoder bez dysku jakieś opłaty.

Pytanie nr dwa.

Czy jest to max które może zaoferować CP. Czy raczej złożyć im wypowiedzenie to wtedy zaoferują jakieś lepsze warunki umowy.

Gość na infolinii na moje stwierdzenie ,ze w C+ mam upust 50% na pakiet komfortowy i dekoder hd z dyskiem twardym za darmo ,odparł ,ze w CP za to jest 3mln osób. Argument porażający :)

 

No niestety opłata za dzierżawę została wprowadzona wraz z nowym cennikiem więc chyba wszystkie nowo sprzedawane dekodery HD są z tą opłatą miesięczną. Też mi się to nie podoba. Myślę że warto złożyć wypowiedzenie i zaczekać, na pewno zadzwonią i przedstawią Ci "niestandardowe" warunki, chociaż gwarancji nie daję że opłaty nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu konczy mi sie umowa z CP ( pakiet Mini), niech ktos mi poradzi czy juz mam do nich pukac i pytac co mi zaproponuja na kolejny okres (raczej zostaje w Cyfrowym, z opcja utrzymania Mini i ewentualnie na Mini Maxa), czy czekac az sami cos podesla ( w to akurat nie wierze zeby o "starych" zabiegali). Interesuje mnie umowa na czas okreslony, zadne bezterminowe. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do mnie konsultant CP i abym nie uciekł zaproponował mi coś takiego:

Umowa na 24 miesiące,

Dekoder Echostar HDS-400E za złotówkę + koszt wysyłki 27,34 zł.

Pakiet Relax- miks za 72 zł :!: - (tyle to ja teraz płace z dzierżawą dekodera)

W prezencie - 5 mies. gratis

W prezencie -5 mies. HBO

W prezencie -3 mies. HD

HBO i HD bez zobowiązania dalszej współpracy

Już go miałem zj :censored: i wysłać na drzewo ale pozwoliłem mu się jeszcze zastanowić i zadzwonić jeszcze raz, zważywszy że aktualnie aktualizują ofertę więc może gościu nieco spuści z tonu lub w APSie znajdę lepszą ofertę.

 

A co Wy o tej wspaniałej ofercie myślicie :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja bym bral ta oferte jak by bylo do placenia za relax mix 57,80 a nie 72zl, bo ja za dzierzawe nic nie place i ty pewnie tez bys nie placil bo od pakietu relax mix dzierzawe jest za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Dekoder Echostar HDS-400E za złotówkę + koszt wysyłki 27,34 zł.

Pakiet Relax- miks za 72 zł :!: - (tyle to ja teraz płace z dzierżawą dekodera) [...]

 

1. Samsungi lepsze mam Samsunga S305G i dziala bez zarzutow ale takich juz chyba nie produkuja :(

2. Pakie Relax Mix - 72 zł ! a ja płace za niego 57 zl - podwyzka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że nie bo mi gościu powiedział że będę płacił tyle co do tej pory.Nieźle mnie próbował naciągnąć.

Na szczęście nie dałem się wciągnąć odrazu w tę pułapkę, ma dzwonić jeszcze raz to już gościa nieco przelecę " po kręgosłupie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...