Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Z wypowiedzi Kmity z Cafe Futbol z 21.04.2013r. wynika, że sezon 2014/15 i ekstraklasa w PS uzależniona jest od decyzji nc+, która przedłużyła umowę z inicjatywy Ekstraklasy SA...

 

"Esa 37" ma w planach kanał TV - Ekstraklasa, który ruszy w sezonie 15/16... planowany przetarg i nowe rozdanie na rynku praw do transmisji meczów T-mobile Ekstraklasy pierwotnie zaplanowany był na maj 2014r. jednak Ekstraklasa do tego czasu nie jest w stanie przygotować się w sposób profesjonalny do przetargu, co było głównym powodem przedłużenia umowy Esa 37 z nc+ o jeden sezon.... (źródło cafe futbol). W ten sposób najbardziej poszkodowany jest CP, który odkupuje część praw od nc+ oraz Eurosport 2... tak więc sezon 2014/2015 może być analogiczny do sytuacji jaka miała miejsce w latach 2000-2011 ale nie musi... 90mln pln za sezon to kwota nierentowna zwłaszcza przy tak małej oglądalnosci i odpływie abonentów z nc+.... niemniej jednak jesli ktoś lubi pooglądać rodzimom piłke kopaną w sezonie 2014/15 i kończy mu się umowa z operatorem TV cyfrowej proponuje się wstrzyać z jej przedłużeniem do czasu wyjaśnienia sprawy i podjęcia decyzji konsumenckiej w oparciu o cenę produktu (bo 115pln miesięcznie jest poza zasięgiem możliwości finansowych wielu gospodarstw domowych) a niewiadomo jak się CP z nc+ dogada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nic konkretnego z piłki wam nie dokupi, bo by musiał podnieść abonament a tego byście nie chcieli. Już raz próbował z PF [ był pakiet dodatkowy] i wszyscy wiemy jak ten kanał skończył. A tak na marginesie to kto na CP lubi piłkę? Przecież tam wszyscy lubią siatę i treningi F1 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj jakie 199zł? Ja lubię piłkę i mam najlepszą za 59zł. Pełen pakiet tnk hd z canal family i tutaj piłki mam mnóstwo najlepszej. Właśnie leci live włoska na nsport później francuska live. Na family teraz barcelona live po tym meczu derby madrytu live itd itd polska nba i to za jedyne 59zł. Aż nie wiadomo co oglądać

 

No właśnie...jest coś oprócz piłki? Mam wrażenie że na nc+ sport zaczyna i kończy się na piłce. Czasem troszkę żużla i szczypta NBA i to by było na tyle.

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przejęzyczenie, miałem na myśli Canal+, a nie nc+. Nie zazdroszczę uwierz bo piłka średnio mnie interesuje. Sam widzisz wymieniłeś tylko te sporty o których pisałem wcześniej. Dla mnie trzy dyscypliny sportowe to za mało jak na kanał sportowy, tym bardziej premium.

Sporo ludzi pisze że na PS jest tylko siatka, ale to nieprawda. Jest szczypiorniak, moje ukochane F1 i MotoGP, jest tenis, jest boks, jest rugby, jest nawet żużel no i jest piłka kopana. I dla mnie kompletnym kanałem sportowym jest właśnie Polsat Sport/Ekstra/News podobnie Orange Sport.

Tak się widzę emocjonujesz tymi trzema dyscyplinami w Canal+, piszesz że nie sposób oglądnąć to wszystko i w ogóle sielanka tylko dlaczego tego nie oglądasz tylko siedzisz przed monitorem, tabletem lub laptopem i klikasz w te klawisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze przez telefon a oglądam barcelone super mecz bo znowu przegrywa z atchletic a odnośnie tego polsat sport news też jest dostępny. Wiesz pisząc że piłka jest w polsacie piszesz prawdę ale uwierz piłka od piłki się różni tak jak ligi zagraniczne w piłkę i wierz mi że hiszpańska francuska włoska są ciekawsze od ligi z ukrainy czy holandii. Zresztą polsat ma inna strategię i daje na polsat sport news za darmo a i dzisiaj mma w otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że piłka piłce nie równa, ale jeśli ktoś nie jest fanatykiem piłki(w dobrym tego słowa znaczeniu rzecz jasna) to Canal+ nie jest chyba najlepszym targetem jeśli chodzi o kanały sportowe.

Dobra, kończymy bo nie dość że obaj piszemy posty niezgodne z tematem to jeszcze ty piszesz post pod postem i zaraz nam się oberwie od moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...