Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na dniach czekają mnie rozmowy z ncplus na temat przedłużenia mojej umowy.

Posiadam pakiet Universe i płacę 49 zł. Dla mnie jest to wystarczający pakiet, ale chciałbym się dowiedzieć czy mogę liczyć na coś dodatkowego w tej cenie, ewentualnie za 59 zł? Może da się wynegocjować, chociaż kanały sportowe od canal plus? Jest to w ogóle możliwe, próbował ktoś w podobnej cenie wynegocjować jakieś "bonusy"? Może da się zejść z ceny samego Universe na, np. 39 zł? Po prostu interesuje mnie to czy mogę wynegocjować coś ciekawego w tej cenie?

 

Tutaj jeszcze zapytam o to czy mógłbym wymienić dekoder na nowszy model? Teraz posiadam zwykłego, białego nboxa od samego początku przejścia do n (teraz ncplus). Nie potrzebuję dekodera z dyskiem, itp. Po prostu chcę zastąpić wysłużonego nboxa na coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe szanse na bonus w obecnej cenie niż obniżenie tego abonamentu. Zakładam, że rezygnację złożyłeś. Cierpliwość i odrobina szczęścia to Universe+ i całą paczkę Canal+ dostaniesz w cenie 49-59zł.

 

Masz ten biały prostokąt 5800S?- http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekodery/box-hd to próbuj wymienić na 2851S http://ncplus.pl/oferta/dekodery/box-hd-pvr-ready

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysłałem wypowiedzenie na początku stycznia dziś trzeci telefon i oferta przyjęta a mianowicie pakiet universe 6xc+ hbo za 69 zł na 12 mies do tego jeszcze multiroom i pace 500 gb za 0 zł. Wcześniej to samo lecz bez hbo multi i deka. Umowa była do końca maja. Myślę że to dobra oferta a co Wy sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysłałem wypowiedzenie na początku stycznia dziś trzeci telefon i oferta przyjęta a mianowicie pakiet universe 6xc+ hbo za 69 zł na 12 mies do tego jeszcze multiroom i pace 500 gb za 0 zł. Wcześniej to samo lecz bez hbo multi i deka. Umowa była do końca maja. Myślę że to dobra oferta a co Wy sądzicie?

No właśnie super oferta ale mam pytanie czy taką ofertę idzie dostać na multiroomie od ADB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kikos a co z drugim dekoderem do MR?. Ostatnio ( listopad) wynegocjowałem dla sąsiada taką sama ofertę jak ty to wołali jescze 15 zł za dzierżawę Philipsa PVR. Ponieważ posiada jeszcze stary dekoder Cyfry+ sprzed kilku lat zrezygnował i oddał im Philipsa( miał go rok), używa starego SD. Jako główny ma Pace 500GB za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...