Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory Canal + Gold ( 6xC+, seriale+) za 79 złotych. Umowa na wypowiedzeniu, a oferta to 79,90 na 15 miesięcy + 3xHBO na 7 miesięcy, podziękowałem. Z HBO na cały okres umowy oferta za 84,90. Słabo, to już 2 telefon.Aha, po sugestii czy HBO by było w cenie 79,90 na cały okres umowy 15 mies., konsultant konsultował się z przełożonym, lecz dostał odmowę takiej opcji. Dziwne bo nie jest to jakaś super oferta, gdyż chodzi ona od 59 zł w górę. No cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie posiadam universe plus sundance channel place 51.99 umowa do lipca 2014r.Wypowiedzenie wyslane i chyba zarejstrowane bo dobijal sie ktos do mnie z DUK 48122947879 ale nie moglem odebrac.Przy nastepnej umowie chciabym dostac to co mam plus 6x C+ oraz dobrac multiroom standard.Czy orientuje sie ktos w jakich granicach cenowych jest to osiagalne?A dekoder mam zwykly nbox hd po n-ce.Z góry dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś to dostać (realnie) przy stałej comiesięcznej cenie za 59-62 pln. Jeśli oferta będzie "łamana" to średnia powinna cię wynieść poniżej 50 pln Możesz wymagać od nich Sundance i MR za 0 pln, a właściwie to jeszcze paru miesięcy gratis np. HBO. A że masz czas do końca lipca więc nie śpiesz się i nie bierz kiepskich ofert. Wydaje mi się, że lipiec jako sezon ogórkowy także dla nc+, może być lepszym okresem do negocjacji niż maj-czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie umowę do tej pory miałem Universe, Cx6, HBOx3 , multiroom i pace za 69. Teraz po przedłużeniu Comfort + extra, 6xC, HBOx3 , multiroom, pace i dodatkowo dostałem sagecoma bo miałem jeszcze jeden dekoder SD za 6x0 zł i 18x79 zł czyli średnia 60 zł. Trochę ta średnia nie jest po mojej myśli ale już nie chciało mi się upierać przekonali mnie tym dodatkowym dekoderem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory Canal+ Silver z 6xC+ do tego Pace PVR i Multiroom na zasadach cyfry. Za to wszystko płaciłem 64 zł miesięcznie. Umowa do końca maja.

Wypowiedzenie już dawno wysłane. Do tej pory oferty raczej kiepskie (pisałem już o nich wcześniej), a druga rozmowa to już w ogóle porażka - powiedziałem, od razu, że nie jestem raczej zainteresowany przedłużeniem, a konsultant odpowiedział "dziękuję i do widzenia". Rozmowa trwała jakieś 30 sekund. Obawiałem się, że już nie zadzwonią, tym bardziej po propozycjach jakie przedstawiali inni forumowicze - zdecydowanie słabszych niż w kwietniu.

 

Dzisiaj kolejny telefon po tygodniu przerwy. Konsultant bardzo rzeczowy. Nawet nic nie musiałem mówić, odpowiadać na pytania typu "Co pana interesuje: film czy sport?".

Zaproponował mi klasyczną ofertę:

Comfort+ Extra+ 6xC+ Pace PVR i Multiroom na zasadach cyfry+ 5 miesięcy za 0zł i 10 miesięcy za 79,90zł. Średnio 53,27zł. Umowa na 15 miesięcy.

Do tego zaproponował mi HBO i Filmbox na 5 miesięcy za 0zł z możliwością późniejszego wyłączenia i Canal+VOD za 0zł na 15 miesięcy.

 

Początkowo celowałem w HBO na cały okres umowy, ale odpuściłem, bo stwierdziłem, że i tak nie ma tam nic ciekawego dla mnie. Zapytałem tylko czy zamiast Filmboxów mógłbym dostać HBO na dłużej, ale mówił, że nie ma takiej możliwości. Wiem, że może i dałoby się na cały okres umowy, ale nie chciało mi się już z nimi wykłócać. Tym bardziej, że tak jak pisałem już wcześniej, HBO nie za bardzo mnie interesuje.

 

W każdym bądź razie dobrze, że zadzwonił rzeczowy konsultant. Dostałem to co chciałem (w sumie myślałem, że maksymalnie uda mi się wytargować "łamańca" w okolicach 60zł, wiec w sumie jest lepiej niż liczyłem). Średnia mi nie przeszkadza. Życzę pozostałym forumowiczom, byście uzyskali takie oferty, które chcecie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie umowę do tej pory miałem Universe, Cx6, HBOx3 , multiroom i pace za 69. Teraz po przedłużeniu Comfort + extra, 6xC, HBOx3 , multiroom, pace i dodatkowo dostałem sagecoma bo miałem jeszcze jeden dekoder SD za 6x0 zł i 18x79 zł czyli średnia 60 zł. Trochę ta średnia nie jest po mojej myśli ale już nie chciało mi się upierać przekonali mnie tym dodatkowym dekoderem ;)
Ta oferta wydaje się bardzo dobra.

 

Ja zastanawiam się czy zaakceptować ostatnią propozycję:

 

Comfort+Extra

6xC+

3xHBO

Multiroom

2 dekodery na wynajem które aktualnie posiadam: Pace 500GB + Philips 250GB

 

Całość w umowie na 15miesięcy w stałej cenie 79,90.

 

Warto przedłużyć na takich warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Silver, 6x C+, multi na 2 karty za 69 zł. Dziś telefon: Comfort i Extra, paczka C+ i multi na 2 karty - 58,59 na 15 miesięcy (druga opcja była 4x 0zł i 11x 79,.. zł czy jakoś tak). To był ich 3 telefon, ale ostatnio dzwonili już dosyć dawno i zaczynałem powoli myśleć, czy w ogóle zadzwonią. Umowa była do końca maja.

Oczekiwałem mniej więcej takiej oferty i chciałem powalczyć jeszcze o HBO, ale telefon dostałem w pracy i zbytnio nie miałem czasu na dyskusje, a że cena mi pasowała to klepnąłem.

 

Pozdrawiam i udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w punkcie nc maja gotowe druki , aby zlozyc wypowiedzenie czy trzeba przyjsc ze swoim?

I czy w kazdym punkcie mozna takowe wypowiedzenie zlozyc ?

 

Wystarczy dowód osobisty, a Pani/Pan wypełnia formularz w systemie drukuje i daje do podpisu. Wszystko, aha pyta co wpisać jako przyczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
@matthew. A ile płacisz do teraz, widzę że zaczynają łykać abo. na te ich upragnione 79.90!

 

Płacę 79,90 :mrgreen: nowy miesięcznie średnio do takiej oferty musiałby dopłacać 45 zł 8)

 

Przy kolejnym aneksie dobry punkt wyjścia do następnych negocjacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matthew. A ile płacisz do teraz, widzę że zaczynają łykać abo. na te ich upragnione 79.90!

Do tej pory miałem promocję za to samo w kwocie 69.90, ale na ostanie miesiące dopłacam za HBO także w tej chwili płacę 89,90zł za opcję bliźniaczo podobną do tej którą teraz otrzymałem.

 

Czyli jak wymienię Philipsa na drugiego Pace to warto przedłużyć czy jeszcze negocjować. Umowa do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek 165 teraz to będzie comfort+ , ekstra,Multi Premium sport&film . Za cenę 69zł to można spokojnie z HBO dostać. A w łamańcu pewnie taniej. A bez HBO to można wyrwać za cenę 59zł a przy łamanej ofercie za średnią miesięczną 54zł. A można i taniej zależy jak negocjujesz :wink: Najlepsi negocjatorzy mają tą ofertę co chcesz za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek 165 teraz to będzie comfort+ , ekstra,Multi Premium sport&film . Za cenę 69zł to można spokojnie z HBO dostać. A w łamańcu pewnie taniej. A bez HBO to można wyrwać za cenę 59zł a przy łamanej ofercie za średnią miesięczną 54zł. A można i taniej zależy jak negocjujesz :wink: Najlepsi negocjatorzy mają tą ofertę co chcesz za 49zł.

 

Nie czuję się super negocjatorem, po prostu miałem szczęście: umowa była do końca kwietnia, a przedłużyłem w na początku lutego U+, 6xC+, C+ VOD za 49 zł (stała cena na 12 miesięcy). Potem jak patrzyłem zaczęły się oferty "łamane", ale nie są one takie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek 165 teraz to będzie comfort+ , ekstra,Multi Premium sport&film . Za cenę 69zł to można spokojnie z HBO dostać. A w łamańcu pewnie taniej. A bez HBO to można wyrwać za cenę 59zł a przy łamanej ofercie za średnią miesięczną 54zł. A można i taniej zależy jak negocjujesz :wink: Najlepsi negocjatorzy mają tą ofertę co chcesz za 49zł.

 

Z jedną korektą - 69zł za ofertę z HBO na cały okres to tak "spokojnie" nie przejdzie. To raczej szczególnie miłe pojedyncze przypadki. "Spokojnie" to można wymagać za ten zestaw z HBO 79,90. I wtedy w wypadku oferty łamanej może wyjść średnio 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...