Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mi o tym nie wspomniała konsultantka. Te kanały nie są mi do niczego potrzebne. Mam Extra+ z Canal+, opcje eleven, MRS.

Przysłali mi na maila info, umowę. Napisane, że mogę jeszcze zrezygnować. Mam do wyboru aktywacje oferty oraz rezygnacje z usługi. Wciskam rezygnację, ale wyskakuje mi info, że już nie mogę zrezygnować. Poza tym napisane jest:" W przypadku otrzymania od Państwa rezygnacji z oferty/usługi lub nieuzyskania akceptacji, w terminie uzgodnionym podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, oferta/usługa zostanie anulowana.".

 

W centrum abonenta napisane jest, że na czas na akceptację wynosi 5 dni. Ale z drugiej strony, że oferta została aktywowana.

To jak w końcu?:)

 

Nie potnę się o te 10 zł, ale można powalczyć, jeśli jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Seriale i C+Discovery. Do 10 zł taniej.

Tyle, że jeśli ma się już 8, to zapewne nie można mieć 6. Przy poprzednim przedłużaniu umowy zgodziłem się na na te kanały, bo była promocja. Żeby chociaż coś ciekawego na nich było...:).

Widzę, że teraz jest taka opcja, że nie trzeba w czasie rozmowy wyrazić zgody na umowę, tylko najpierw można ponegocjować, ustalić warunki i dostać tę ofertę ze wszystkimi papierami na maila, zapoznać się dokładnie ze wszystkim, czy wszystko się zgadza i kliknąć w ciągu kilku dni na akceptację albo zrezygnować. Nie wiem od kiedy jest taka opcja, ale nie wiedziałem o tym do dziś, kiedy zajrzałem na skrzynkę. Odstąpić już nie mogę, bo wczoraj wyraziłem zgodę przez telefon. Będę płacił tyle samo co teraz, więc tragedii nie ma. Następnym razem będzie trzeba zadzwonić przed końcem umowy jako potencjalny nowy klient i sprawdzić, czy taniej będzie przedłużyć umowę czy podpisać nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lemanio

to się mocno zdziwisz jak zadzwonią z 'propozycjami' :) 
Druga sprawa, że wg nich te 2 dodatkowe kanały były dodane promocyjnie więc wyjściowo jest 6 kanałów a za 8 musisz dołożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa wypowiedziana do końca maja. Dzisiaj DUK z ofertą. Comfort+, 6C+ za 59.90 (konsul powiedział, że absolutnie niżej już nie będzie) multiroom standard - jeden aktywacja 0 zł, abonament 5 zł - drugi aktywacja 149 zł, abonament 10zł. wychodzi średnio nieco ponad 81 zł. Chyba jednak zaczekam? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z DUK Kraków, sztywno za Extra+ 59,90zł lub ze śred. 47zl przy 30mies., z HBO i Canal+ z Cinemax, tak z ciekawości zapytałem, to o 10zł taniej mi proponowała czyli 96,90zł niż dotychczas, z umową na 15mies. Wcześniejsza umowa miała dodatkowo History, H2, Adventure, Redlight i Hustler. Czyli drożej na przedłużenie i zatrzymanie klienta niż w poprzedniej umowie :) To już ich 5-ty lub 6-ty tel. Podziękowałem z zaznaczeniem, że nie jestem zainteresowany takimi ofertami co proponują.

Edit: Dodałem im że jak chcą utrzymać abonentów to muszą być bardziej elastyczni, wytknąłem im że choćby na zbliżającą się opłatę audiowizualną, ludzie będą się targować o te pieniądze, na minus z pakietu podstawowego za który krzyczycie ceny jak dla nowych. Ogólnie to śmiałem się z tego co proponuje/ją

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tel z nr 12..... . umowa do końca kwietnia i chyba już ostatnia oferta z ich strony. Superpremium za 99 zł plus Eleveny lub Extra 6 x C+ bez HBO za .... 89,99 zł plus eleveny oczywiście płatne dodatkowo. Odrzuciłem..... Takie oferty niech sobie w buty wsadzą. Czas pożegnać się z NC+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigbaks przeczytaj jeszcze raz tego posta. Troche zagmatwanie to napisal ale ja zrozumialem


Ludzie, tam jest przecinek, czyli to się tyczy tej części zdania "z HBO i Canal+ z Cinemax, tak z ciekawości zapytałem, to o 10zł taniej mi proponowała czyli 96,90zł niż dotychczas, z umową na 15mies.".

Dokladnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując dostajesz Superpremium za 47zł...hmm i Ty tego nie wziąłeś??? no chyba, że to Ci się śniło :)

Czemu wyrywasz zdanie z kontekstu ? przeczytaj całość jeszcze raz ze zrozumieniem "Extra+ 59,90zł lub ze śred. 47zl przy 30mies., z HBO i Canal+ z Cinemax, tak z ciekawości zapytałem, to o 10zł taniej mi proponowała czyli 96,90zł niż dotychczas, z umową na 15mies. Wcześniejsza umowa miała dodatkowo History, H2, Adventure, Redlight i Hustler. Czyli drożej na przedłużenie i zatrzymanie klienta niż w poprzedniej umowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon i się mnie pyta co oglądam, to mówię że tylko sport i nic poza tym...To jak powiedziałem że dają ciągle ta sama ofertę w myśl zasady 'dużo więcej za mniej' to odburknal że taniej nie będzie i może wezmę inny pakiet bez sportu. Żenada na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...