Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już po dwóch rozmowach. Sami dzwonią. Jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia. Umowa do końca maja. I widzę, że standardowo chcą mi wcisnąć:

Extra+ 6xC+ za 69,90 lub Extra+ 8C+ za 79,90 Dekoder mam swój.

We wcześniejszych postach widzę, że niektórym dorzucają za tą kwotę HBO gratis. U nie bez wzmianki o tym. Chyba chcą mieć jakiś argument do dalszych negocjacji. A ja dwa razy powiedziałem, że więcej jak 60zł nie dam za Extra+ 8C+.

 

Co do różnych cen za ten sam abo. Wszystko zależy od tego ile się aktualnie płaci. Obecnie mam 80zł rachunek, więc tyle proponują. Temu kto płaci 99zł zaoferują 99zł itd. Też mam łamańca, czyli 6 miesięcy było gratis, więc średnia 60zł a nie 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam w tej chwili mam :

 

Extra z Canal+ x 8

Eleven Sports

Multiroom Standard free

Pace za free

Sagem za free

 

płace 88 umowa do czerwca 2016.

 

Czy jest szansa na :

 

Extra z Canal+ x 8

HBO i HBO GO

Eleven Sports

Multiroom Standard free

Pace za free

Sagem za free

 

za 99 pln? a moze ktoś ma taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
,,UMOWA DO KONCA MAJA"
Mysle nad wypowiedzeniem umowy - poniewaz po wyslaniu wypowiedzenia moze uda sie cos lepszego wynegocjowac
Dzis dzwoniono z oferta PAKIET SUPERPREMIUM+ ZA 99,90zl plus pakiet ELEVEN za 11.90zl w sumie 111,80zl umowa na 24msc
co sadzicie???

warto czy lepiej isc do CP  bo jest   HH 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

TAK...najlepszym wyjściem jest złożyć wypowiedzenie i zacząć negocjować zanim podejmiesz decyzję dotycząca przejścia do cyfrowego Polsatu.Albo inaczej, nie negocjuj przejdź do konkurencji.Jeszcze lepiej zrobisz zostając w nc+ i nie składaj wypowiedzenia. Jednak jeszcze lepszym rozwiązaniem, będzie złożyć wypowiedzenie i negocjować warunki i zostać w nc+najlepiej na 24 miesiące.

 

Pamiętaj, decyzja należy do ciebie   :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK...najlepszym wyjściem jest złożyć wypowiedzenie i zacząć negocjować zanim podejmiesz decyzję dotycząca przejścia do cyfrowego Polsatu.Albo inaczej, nie negocjuj przejdź do konkurencji.Jeszcze lepiej zrobisz zostając w nc+ i nie składaj wypowiedzenia. Jednak jeszcze lepszym rozwiązaniem, będzie złożyć wypowiedzenie i negocjować warunki i zostać w nc+najlepiej na 24 miesiące.

 

Pamiętaj, decyzja należy do ciebie   :-)

Dzieki Wielkie

 

 

Jeszcze Jutro tam zadzwonie ale nie do biur obslugi tylko do biura utrzymania klienta czy cos takiego i zobaczymy co powiedza

bo oni maja dobre oferty ale nie dla wszystkich   i trzeba z nimi stanowczo?

a myslisz ze dadza lepsza oferte jak sie im wypowiedznie zlozy?   aha bo beda mieli w systemie i beda widziec aha ten i ten chce odejsc od nas   a damy mu jakas oferte lepsza moze zostane

ale w polsacie nie maja za to c+???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Przechodzę.

"Nic nie może przecież wiecznie trwać"  ;)

A tobie co..? Gdzie przechodzisz? :?

Dzieki Wielkie

 

 

Jeszcze Jutro tam zadzwonie ale nie do biur obslugi tylko do biura utrzymania klienta czy cos takiego i zobaczymy co powiedza

bo oni maja dobre oferty ale nie dla wszystkich   i trzeba z nimi stanowczo?

a myslisz ze dadza lepsza oferte jak sie im wypowiedznie zlozy?   aha bo beda mieli w systemie i beda widziec aha ten i ten chce odejsc od nas   a damy mu jakas oferte lepsza moze zostane

ale w polsacie nie maja za to c+???

C+ to oni nie mają. Mają za to np. filmboxy w pakiecie premium. Możesz zapomnieć o Ale kino, Planete. Viasaty i  Polsat Sport-są tam jakieś plusy, żebym za bardzo ci nie obrzydził konkurencji.

 

*złóż wypowiedzenie to może załapiesz się na jakieś gratisy-inicjatywa w tym temacie należy do ciebie

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku złożenie wypowiedzenia raczej nic nie dało :-| .Tak jak ktoś pisał wcześniej "chyba spisali nas na straty" nawet nie próbują dzwonić bo 4 telefony na 2 miesiące.....to trochę mało.Próbują się chyba pozbyć klientów ,którzy najmniej płacili albo nie byli "jeleniami". Dzisiaj ostatni dzień oglądania - ale zamówienie wczoraj już potwierdzone przez konsultanta z polsatu .Może znowu przejdę do nc za 2 lata o ile platforma będzie istniała :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była kiedys Cyfra+ to bardziej starała sie o utrzymanie Abonenta.

 

Jak wspomniałem wcześniej posiadam Extra i Canal+ (słynny łamaniec 6x0 18x79,90)

 

Wypowiedzenie wysłane pod koniec Stycznia i tylko dwa telefony i pytają jaki pakiet ja mowię ze najniższy - dają oferty jak dla nowych i tylko SMSy wysyłają.

 

CYFRA+ bardziej dbała o zatrzymanie Abonenta i dawała atrakcyjniejsze pakiety.

 

Dzwonił gościu przedwczoraj, wczoraj miał oddzwonić i cisza ... Dzis ostatni dzien umowy, ciekawy jestem czy cos zrobią... :) jesli nie to do widzenia:)

 

P.S. Da rade do Start+ wybrać jakaś kolekcje nc+go bezpłatnie przez jakis okres ?

 

P.S.2 konsultantka dawała mi wcześniej za darmo do Startu możliwa wymiana sprzętu ma WifiPremiumbox lub Mediabox za 0 aktywacja i 0 zł koszt najmu przez cała umowę.

 

Dzwoniłem sam do DUK i pytałem jak ten gościu dzwonił i takich ofert nagle nie ma :(

 

"Fajny" ten Dział Utrzymania Abonenta :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na :

 

Extra z Canal+ x 8

HBO i HBO GO

Eleven Sports

Multiroom Standard free

Pace za free

Sagem za free

 

za 99 pln? a moze ktoś ma taniej?

Tak jest szansa ale za 101,80zł - dają pakiety Extra + 8 Canal+ za 89,90zł ( w tym HBO gratis) do tego Eleven Sports za 11,90 = 101,80... możesz do tego wyrwać Man Pack jeszcze za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbywają się klientów, którzy mieli pakiety z C+ i HBO w okolicach 50-60zł.

Jeśli to prawda to tylko potwierdza co za [beep]i tam pracują...lepiej zachować mieć zero niż garstkę ludzi z mniejszym abo ?? Ciekawe...

Ja to samo- jeszcze miesiąc umowy i odchodzę bo od 2 miesięcy nie dzwonią- tylko jeden telefon ze śmieszną ofertą póki co

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do dzisiaj, i przez ostatnie ok 2 tyg jeden tel.
Chciałem zejść na comfort to dostałem propozycję za 44,90. (a teraz 59,90 Extra C+ HBO Mediabox)
 
///
 
no i kolejny sms
"Za kilkanascie godzin, o polnocy, stracisz dostep do telewizji nc+. Nie czekaj, zadzwon i przedluz umowe 122947879."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to tylko potwierdza co za [beep]i tam pracują...lepiej zachować mieć zero niż garstkę ludzi z mniejszym abo ?? Ciekawe...

Ja to samo- jeszcze miesiąc umowy i odchodzę bo od 2 miesięcy nie dzwonią- tylko jeden telefon ze śmieszną ofertą póki co

NC+ stara się ujednolicić ofertę dla przedłużających umowy jak ma to miejsce w CP aby nie było potem narzekania dlaczego ktoś dostaje lepszą ofertę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam za 99 zł  Comfort + z poniższymi opcjami dodatkowymi :

Najem ultraBOX+ ( pace 500) , drugi dekoder mój

EXTRA+

HBO

CANAL+ VOD

MULTIROOM STANDARD ( 2 karty cameleon)

Cinemax

Premium Sport &Film

Multi+

Umowa do końca czerwca , wypowiedzenie wysyłam.

Rozważam dwie opcje :

1. Utrzymanie obecnej oferty ale bez składanych ofert czyli  w konfiguracji - superpremium za 99 zł / mc. Realne ? Czy można ugrać jeszcze w tej cenie filmboxy ? I czy będę miał w tym canal vod + i  nc + go ?

2. Też superpremium + ale wymiana tego pejsa  na turboboxa + ADB  ,  ale chyba  wtedy wiąże się to  wymianą kart , dobraniem drugiego dekodera , zmianą systemu działania multiroom i chyba nie zmieszczę się przy tych dodatkach w 99 zł ?  Jakie korzyści dodatkowe ( oprócz szybkości działania i dostępu do nc+ go tv) wiążą się z wymianą pejsa na inny dekoder ( turbobox , wifii box )   

Będę wdzięczny za sugestię,  jeszcze trochę czasu mi zostało na zastanowienie.   

Edytowane przez mariozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ stara się ujednolicić ofertę dla przedłużających umowy jak ma to miejsce w CP aby nie było potem narzekania dlaczego ktoś dostaje lepszą ofertę .

Jakie ujednolicenie? Skoro nie chcą mi dać Extra + 8c+ i HBO za 79,90. Inni dostają to bez problemu a mi każą płacić 99,90 za to samo. Chyba że tą kwotą 99,90 wcześniej czy później wszystkich obdarują.

99zł za Extra+, 8xC+, 3xHBO, 2xEleven, 2xHistory

Ciekawa oferta. Też bym taką przyjął, może bez History. A jaki pakiet miałeś wcześniej?

Mi proponują 99,90 bez Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...