Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ku mojemu zdziwieniu telefon z nc+ :) Do końca umowy pozostało jakieś pół roku.

Aktualnie płacę 64 zł, a gość proponuje mi nową umowę za 79,90 (za to samo co mam teraz) :D Przed wypowiedzeniem nie ma się chyba czegoś więcej spodziewać. Wysłać można na 3 mies. przed końcem umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon dziś:

-Comfort

-Extra

-Multi

Premium Sport & Film

3xHBO na całą umowę

HistoryHD

za 64,9 pln

Odpowiedziałem, że póki co raczej nie - że wolałbym być bliżej 60 pln. Umowa do końca lipca jest jeszcze czas.

 

Mój ojciec, któremu nie zależy do HBO w ogóle przedłużył dziś za 54,9 na 24 m-ce - wszystko co powyżej, hbo na 8 miesiecy i history na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie

Superpremium HD z paczką HBO (czy jakoś tak).

Pace PVR

2x Cameleon

 

Za wszystko płacę 99zł

 

Do chwili zlozenia wypowiedzenia, przez kilka miesiecy katowano mnie ofertą, tą którą posiadam aktualnie, ale o 10zł wyższy abonament. Odrzucałem ją conajmniej kilkanaście razy.

 

Wysłałem wypowiedzenie. Telefon z DUK i propozycja To samo co posiadam w tej chwili + dodatkowo cala paczka Filbox i Cinemax. Płatnę jak do tej pory, czyli 99zł na 24m

Lub, to co mam w tej chwili taniej o 10zł, czyli za 89zł z umową na 15 miesięcy.

 

Powiedzcie mi prosze, czy ktoś startował z podobnego pułapu, czyli Superpremium HD z paczką HBO za 99zł i dostał to, co mi zaproponowano taniej niz te 99zł? Oferta w sumie dla mnie niezła, ale może jednak da się coś zejść z tych 99zł, albo jeszcze coś uszarpać dodatkowego? (na xxx totalnie mi nie zalezy)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon dziś:

-Comfort

-Extra

-Multi

Premium Sport & Film

3xHBO na całą umowę

HistoryHD

za 64,9 pln

Odpowiedziałem, że póki co raczej nie - że wolałbym być bliżej 60 pln. Umowa do końca lipca jest jeszcze czas.

 

Mój ojciec, któremu nie zależy do HBO w ogóle przedłużył dziś za 54,9 na 24 m-ce - wszystko co powyżej, hbo na 8 miesiecy i history na 24 m-ce.

 

łamaniec czy stała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do października, abonament canal+ platinum 119 zł (jako jeden z pierwszych przechodzących do nc+), dzwoniłem dziś na infolinię, a miły Pan przy okazji przypommiał mi o kończącej się umowie i zaproponował mi super ofertę na przedłużenie umowy - to co mam plus HBO na czas trwania umowy za 129,90 zł/miesiąc. Pan bardzo się zdziwił że jego oferta nie przypadła mi do gustu i stwierdził że innej propozycji nie dostanę. Składam wypowiedzenie i zobaczymy co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

Umowa kończy mi się z końcem września (o czym nie pamiętałem) i miła Pani dzisiejszym telefonem z ofertą przedłużeniową mi o tym przypomniała. W każdym razie mega się zdziwiłem bo zaskoczyła mnie (chyba?) dobrą ofertą. Do tej pory miałem, comfort, multi, 6xC+, mutliroom z cyfry, pace za 59PLN. Oferta z dzisiaj: comfort, premium sport i film, opcja extra, filmbox na 6m, hbo na 6m, multiroom i pace - średnio 59 z hakiem(24 miesiące w tym 6 za darmo i 18 za 79) + dodatkowy dekoder HD za darmo -trochę mnie to wszystko zdziwiło, bo teorii dają lepiej i to bez wypowiedzenia...

 

i tu 3 pytania:

- czy dobre to? ;P można coś jeszcze wytargować?

- czy stara karta bedzie chodzila na nowym dekoderze? (nie są sparowane? jaki oni mi chcą dać?)

- czy wypowiedzenie można teraz składać w punkcie i czy coś mi to da? (jestem starym cyfrowiczem i zawsze wysyłałem poleconym)

 

Z góry dzięki,

 

Pozdrawiam,

 

stormwindpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macieklm - ja mam podobną sytuację do Twojej, tzn aktualnie posiadam c+silver, dodatkowe C+, HBO, Cinemax, PVR PACE, MR 2X CAMELEON wszystko w cenie 94,80 zł i na tę chwilę dostałem 3 propozycje z nc+ - pierwsza za 109 zł , druga to samo i ostatnia 99 zł ( ta po wysłaniu wypowiedzenia) za identyczny pakiet jaki Tobie zaproponowali wraz z cinemax i filmbox na 24 mc. Więc widać jest to pewien standard propozycji dla osób, które płacą koło 90-100 zł i raczej dużo niżej nie będzie bez walki. Powiedziałem, iż po zesłorocznych cyrkach z pisaniem reklamacji niczego na [beep] nie załatwiam i proszę o wysyłkę tej propozycji na maila - otrzymałem info, iż oczywiście za chwilę zostanie taki mail do mnie wysłany i w razie pytań czy też chęci negocjacji mam odpisać na niego. I od tej pory minęło około tygodnia a wiadomości z ofertą ani widu. Ale, że mam umowę do końca sierpnia to akurat nie mam żadnego ciśnienia. Planuję zejść do 89-90 zł za tę ofertę - więcej płacić nie zamierzam. I tego się będę trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę po wypowiedzeniu wysłanym początkiem czerwca.

Zadzwonił konsul z Krakowa i po krótkiej rozmowie, może z 5 minut, dogadaliśmy się na to samo co mam (vide moja stopka), ale za 53zł/15mieięcy. Nie wiem jak to się nazywa bo mi wyleciało z głowy, ale kilka razy upewniałem się, że będzie to samo co mam, bez łamańców i na pewno w tym będzie 6C+ MGM i TCM. Żadnych ofert na HBO, VOD-y, srody nie było.

Nie było żadnego nagrywania rozmowy... Początkiem sierpnia ma przyjść umowa na piśmie i jak się nie spodoba to mam 10 dni na odstąpienie bez żadnych konsekwencji. Widać idzie ku lepszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

MULTI+

EXTRA+

CANAL+ SPORT&FILM czyli wszystkie

24 miesiące

64,90 + 5 dekoder =69,90

 

 

chciałbym to jak myślicie jest szansa ?

narazie mam canal+silver i wszystkie canal+ za 64 + 5 zł deoder

propozycja ostatnia za to co w.w 84 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ku mojemu zdziwieniu telefon z nc+ :) Do końca umowy pozostało jakieś pół roku.

Aktualnie płacę 64 zł, a gość proponuje mi nową umowę za 79,90 (za to samo co mam teraz) :D Przed wypowiedzeniem nie ma się chyba czegoś więcej spodziewać. Wysłać można na 3 mies. przed końcem umowy ?

Co mu powiedziałeś? Jak wyglądała jego reakcja na fakt, że chce Ci wcisnąć 15 zł podwyżki za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos z Was negocjowal taka oferte?

COMFORT+

EXTRA+

CANAL+ SPORT&FILM

CANAL+VOD

NC+GO

HBO (opcjonalnie, jezeli tak to na ile?)

SERIALE+ (ocjonalnie, jezeli tak to na ile?)

wymiana na dekoder Mediabox

 

Chcialbym taka oferte, łącznie z HBO i SERIALE+ na caly okres umowy za powiedzmy 70 zł, razem z dzierzawa dekodera bo nie mam zamiaru placic 199 zł od razu. Aktualnie mam universe (tak on sie chyba nazywal) i wsztstkie canal+, czyli jakby platyna tylko bez nc+go chyba, place za to 69 zl aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu powiedziałeś? Jak wyglądała jego reakcja na fakt, że chce Ci wcisnąć 15 zł podwyżki za to samo.

 

Powiedział, że teraz zmieniła się oferta. Po 18:00 kolejny telefon, teraz oferta 12 mies. 49,9 + 12. mies. 79,9 czyli średnio 64,9. Już ciekawiej :D Złożę wypowiedzenie, to może będzie coś w okolicy sześciu dych 8) Jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj zadzwonił konsultant w czasie pracy, odebrałem bo akurat miałem wolną chwilę i przedstawił mi następującą umowę przedłużeniową:

SuperPremium+ z mediaboxem za 114zł msc...

Normalnie mi ręce opadły. Zasadnicze pytanie jakie mu zadałem to czemu tak drogo oraz dlaczego jestem traktowany jak nowy klient mimo iż mam duży staż.

Na to on że to i tak promocja bo za ten pakiet nowy klient by zapłacił 124 zł. Przemilczałem... (lepsze to niż niecenzuralne słowa). Powiedziałem mu że otrzymałem

możliwość przejścia do Cyfrowego Polsatu na najwyższy ich pakiet z rabatem na całą umowę wynoszącym 15zł. Na to on ale nie będzie miał Pan Canal+ów.

Odpowiedziałem że coś za coś. Powiedziałem mu że za jakieś 80-85zł to mogę wziąć nawet na 2 lata. Tak się zakończyła rozmowa. Gość dzwonił z numeru warszawskiego.

Aktualnie posiadam wszystkie kanały tematyczne + paczkę C+ oraz HBO i kanał History HD, za wszystko płacę i tak nie mało bo 91zł.

Jak myślicie, jaką mogę realną cenę wytargować za to co mam powyżej plus do tego Cienamx oraz wymianę deka na MediaBoxa?

Jutro idę do punktu zanieść wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon dziś:

-Comfort

-Extra

-Multi

Premium Sport & Film

3xHBO na całą umowę

HistoryHD

za 64,9 pln

Odpowiedziałem, że póki co raczej nie - że wolałbym być bliżej 60 pln. Umowa do końca lipca jest jeszcze czas.

 

Mój ojciec, któremu nie zależy do HBO w ogóle przedłużył dziś za 54,9 na 24 m-ce - wszystko co powyżej, hbo na 8 miesiecy i history na 24 m-ce.

 

łamaniec czy stała?

 

obie propozycje opłaty stałe

 

cóż to za oferta :shock::shock::shock: tak dobrych jeszcze nie było ze stałą, czy to możliwe??? jeśli nie wkradł się błąd to masz niesamowite szczęście no i Ojciec też :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam takie pytanie umowę mam do końca lipca teraz platinum z vodami serialami za 99zł, mediabox za 5zl/msc. Wypowiedzenie wysłane wczoraj dzwonili ale nie dałem rady odebrać. Interesuję mnie comfort+, extra+, 6xC i zostać przy mediaboxie myślicie jest jakaś szansa na umowe 24msc 6x0, 18x79.90 + 24x5 za mediaboxa bo na zrabatowanie raczej nie ma co liczyć. Jest jakaś szansa na taką umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Obecnie mam Universe+ 6xC za 59 zl. Koniec umowy wrzesień - oczywiście wysyłam wypowiedzenie.

Za ile mogę utargować Comfort+Extra+Multi + 6C+ HBO na 24 miesiące ???

Jeżeli dobrze ponegocjujesz to łamaniec 6x0 i 18x79,90 ale to sporo szczęścia będzie wymagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macieklm - ja mam podobną sytuację do Twojej, tzn aktualnie posiadam c+silver, dodatkowe C+, HBO, Cinemax, PVR PACE, MR 2X CAMELEON wszystko w cenie 94,80 zł i na tę chwilę dostałem 3 propozycje z nc+ - pierwsza za 109 zł , druga to samo i ostatnia 99 zł ( ta po wysłaniu wypowiedzenia) za identyczny pakiet jaki Tobie zaproponowali wraz z cinemax i filmbox na 24 mc. Więc widać jest to pewien standard propozycji dla osób, które płacą koło 90-100 zł i raczej dużo niżej nie będzie bez walki. Powiedziałem, iż po zesłorocznych cyrkach z pisaniem reklamacji niczego na [beep] nie załatwiam i proszę o wysyłkę tej propozycji na maila - otrzymałem info, iż oczywiście za chwilę zostanie taki mail do mnie wysłany i w razie pytań czy też chęci negocjacji mam odpisać na niego. I od tej pory minęło około tygodnia a wiadomości z ofertą ani widu. Ale, że mam umowę do końca sierpnia to akurat nie mam żadnego ciśnienia. Planuję zejść do 89-90 zł za tę ofertę - więcej płacić nie zamierzam. I tego się będę trzymał.

 

Ja chyba też poproszę ofertę na maila, tylko, żeby nie lecieli w kule i to wysłali...

 

Zastanawia mnie jeszcze kwestia dekodera. Mam Pace PVR 500 i zastanawiam się czy można go na coś wymienić, tak, żeby działały na nim Cameleony? Z tego co pamiętam nie ma takiego sprzętu i ostał się tylko ten Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...