Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Dzisiaj wynegocjowałem:

-COMFORT+

-MULTI+

-EXTRA+

-6xCANAL+

-HBO

-HBO GO

-CINEMAX

-FILMBOX

-HISTORY

-SUNDANCE

-MULTIROOM (2xCAMELEON)

-DARMOWA DZIERŻAWA PACE 500 i SAGEMCOM

-CANAL+ VOD

......

Gratulację ,coś w stylu "full extra" :wink:

@anulek7 jednym słowem masz już "pozamiatane"......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis przedłużyłem na 24 m 12x49.9 i 12x79.9.podstawa + extra + multi + 6xC + hbo na cały okres. Do tej pory uniwerse + 6xc + hbo na 6 mies emigrant z enki z dekiem 500gb. Umowa kończy sie dziś wypowiedzenie wysłane. Telefon z nru 012...dział rezygnacji. Czwarty ich telefon w ciągu 2mies. W zasadzie przedłużyłem na waru kach które dostałem w pierwszym kontakcie z numeru warszawskiego przed wysłaniem rezygnacji. Wtedy poprosiłem o kontakt za dwa dni bo nie byłem przygotowany. Pani rzucała nazwami pakietów o których zawartości nie miałem pojęcia. Oferty na maila nie mogła wysłać. Kontakt następny po 5 dniach oczywiście z gorszą propozycją z kosmosu oczywiście zero szansy na poprzednią ofertę. Tydzień temu tel z Krakowa oferta baznadziejna odrzucona. Paniusia sie obraziła i na koniec powiedziała żebym nie zapomniał zwrócić dekodera na co ja że stoi spakowany i jak będzie wracać z roboty niech zajedzie i go sobie weźmie.dziś znów tel i propozycja 5x0 i 10x79.9 z hbo na 6mies po konsultacji (podejrzewam że z lustrem) hbo na 12 mies. Chciałem mieć na koniec umowy hbo z abo max 80 jako wstęp do następnych negocjacji chociaż liczę że nie będą potrzebne bo np w końcu CP zepnie pośladki i powalczy o tych którzy chętnie zmienią operatora. Oczywiście na początku postanowiłem że żadnej średniej nie wezmę ale co ja będę się martwił o będzie za 2 lata. Dlatego też chciałem dłuższą umowę. Poza tym widzę że nc sprytnie pilotuje tematy średnich na forach tak że w zasadzie chyba już wszyscy lub wielu pogodziło się z tym że opłata za ostatni miesiąc to start do negocjacji na następny okres. Szczególnie to widać na tym drugim forum. Wiadomo dlaczego. Pozdrawiam wszystkich.

Aha potem odsłuchałem rozmowę sprzed tygodnia i okazało się że to ta sama paniusia która jednak nie pofatygowała się te kilkaset km po deka. No gdybym ją skojarzył oj niemiałbym przedłużonej umowy.

Z mojego doświadczenia wynika : Co do powrotu do abo po zakończeniu umowy potwierdzam że jak najbardziej można jeszcze negocjować zanim zdamy dekoder i tu jest jeszcze taka możliwość że miesiąc w którym odnowimy umowę będzie za free. Pierwszego i trzeciego maja dział utrzymania nie pracował i pracownik który miał dyżur nie mógł dać nic ciekawego. Nie ma co się bać samodzielnego kontaktu. Ja w zeszłym roku kilka razy próbowałem aż dostałem to co założyłem chociaż oferta w porównaniu do innych nie powalała. Brałem oczywiście pod uwagę że nc może kategoryzować klientów np na tych którzy sami dzwonią - ja tak przedłużałem swoje trzy umowy - i do tych rzadziej dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Brałem oczywiście pod uwagę że nc może kategoryzować klientów np na tych którzy sami dzwonią ......

Błędne myślenie.....

Ja sam dzwoniłem jak migrowałem potem również sam dzwoniłem jak zmieniałem pakiet na to co mam w podpisie 8)

bardziej dzielą na tzw: "łosi" :lol2: co łykają bez zastanowienia się i wiedzy co i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@vanulek7 już tak nie kombinuj :wink:

Przecież mieszkasz w angli nie rób z siebie już typowego polaka :wink:

Przegapiłeś ,ponieś konsekwencje zapłacisz klka no może 20 funtów więcej do abo przez 2 miesiące

ps,piszę do ciebie tak ponieważ sam mieszkałem w uk (stare dzieje)

nie dramatyzuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melania mylisz sie jezeli ja wysylam np.dzisaij to mnie nie interesuje kiedy dotrze do nich .od zawsze tak bylo i jestem pewny ,ze tak jest no ale juz po ptokach jak to mowia ha haaha.

wiadomo ze po to zeby nie dac im sie dymac bo jestem z nimi od 2001 roku ale dopiero od jakis 6 lat negocjuje i otrzymuje to co ja chce a nie to co oni daja wiec jeszcze chyba jestem pod kreska jesli mozna tak powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet poślizg nie zamyka drogi do uzyskania dobrej oferty a w standardowy abonament wpadniesz jeżeli do końca maja nie prolongujesz umowy, więc spokojnie, bo masa czasu na rozmowy z NC+. Po pierwsze wyślij wypowiedzenie a później negocjuj w maju, nie ma się co martwić na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melania a teraz wrzuc jakies proof ze masz racje i co przgralem w tym zakladzie jesli przgralem ...

moj obecny pakiet

universe+79zl

6x canal platinum op 70zł

MR standard 20zł

pace 500GB 20zł

ale płace za to wszystko 49zł i licze na podobna oferte ale przynajmniej na dwa lata bo zawsze jak przedluzam to im to mowie ze mogli by dawac ofery na czas nie okreslony i pozwalniac konsultantow to zaoszczedzili by na telefonach . w poprzednich latch jak byly opcje 18 miesieczne to brałem mimo ,ze troszke tracilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie-wysyłasz wypowiedzenie, bo rzeczywiście rezygnujesz czy tylko po to by dostać dobrą ofertę aneksu?

Każde wypowiedzenie należy rozumieć w dwójnasób. Ponieważ każdą rezygnację można skusić specjalnie przygotowaną ofertą do pozostania. Chyba, że rezygnujący już wcześniej postanowił inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...